آیا بازاریابی شبکه ای به درد شما می خورد ؟!؟!

همه میتوانند در بازاریابی شبکه ای شرکت کنند ، اما لزوما همه کس در آن موفق نمی شوند. افراد موفق آنهایی هستند که ویژگی ها و پتانسیل درآمد قوی بازاریابی شبکه ای را درک می کنند و حاضرند برای موفقیت بهایش را بپردازند .اینگونه نتورکرهای موفق دل به دریای موانع و مشکلات می زنند .چنین افرادی میل وافری به موفق شدن ونیز پشتکار فراوانی دارند. اینان کسانی هستند که اجازه نمی دهند دیگران رویاهایشان را بدزدند .
اگر به دنبال ایجاد تغییری عظیم در درآمد و شیوه ی زندگی هستید ، بازاریابی شبکه ای مناسب شماست . اما باید اراده کنید که از «حاشیه امن» تان بیرون بیایید و دست به انجام کارهایی بزنید که برایتان نا آشناست . برای آنکه موفق شوید ، باید به انجام کارهایی بپردازید که ۹۰٪ مردم میلی به انجامشان ندارند . باید کارها را متفاوت با سایرین انجام دهید .

آیا به امور زیر‌علاقه مندید !!؟

۱_آزادی و امنیت مالی.
داشتن زندگی ای رویایی و دانستن اینکه درآمدتان ، حتی بعد از آنکه دست از کار بکشید ، ادامه خواهد داشت .از آن پس ، شما نه به خاطر احتیاج به در آمد ، بلکه به دلیل لذت بردن از کارتان فعالیت می کنید.

۲_وقت کافی برای انجام دادن کارهای مورد علاقه تان داشته باشید. با شغل یا کارتان ازدواج نکرده باشید و بتوانید اوقات زیادی را با عزیزانتان سپری کنید .

۳_بتوانید به دور دنیا سفر کنید و همه جا را ببینید .

۴_بتوانید افرادی از سر تا سر دنیا را ببینید و طرح دوستی صادقانه با افرادی بریزید که مایل هستند صرفنظر از نژاد و مذهب، از شما حمایت و به شما کمک کنند .

۵_زندگی شایسته ای برای همسر و فرزند(ان)تان فراهم کنید.

۶_آرامش ذهنی داشته باشید.

اگر دستیابی به موارد یاد شده برایتان لذت بخش است و مایلید برای مدت کوتاهی ، سخت تلاش کنید و از تجربه ی لیدر های موفق پیروی کنید، پس بازاریابی شبکه ای می تواند خواسته ی شما را برآورده کند . درنتورک مارکتینگ«شکست» وجود و معنا ندارد . فقط افرادند که ممکن است کار را «ترک» کنند و دست از تلاش بکشند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

perm_identity

textsms