داستان یک کلاه برداری بزرگ در نتورک ایران

 

در ابتدا به جهت انتخاب این تیتر از شما دوست عزیز عذرخواهی میکنیم ، بدانید که هیچ انتخاب دیگری نداشتیم که تا حد زیادی بتواند منظور کلی ما را برساند .

از ابتدای آغاز فعالیت این مجله خبری هدفی جز ارتقا سطح کیفی نتورک ایران در اندیشه تیم ما نبوده است و همیشه سعی ما بر بی طرفی و حمایت از تمامی شرکت ها ،

بازاریابان و فعالانی که در این عرصه فعالیت مثبتی دارند بوده است.

نتورک قانونی ایران در سال 1390 کلید خورد و فصل تازه ای  از بازاریابی شبکه ای در ایران شروع شد. نتورکی که قرار بود با هدف حمایت از تولید ایرانی ، کمک به چرخه ی اقتصاد و همچنین اشتغال زایی ، جوانان این مرز و بوم را سامانی بخشد.

هر چند که شرکتهای دارای مجوز  در ابتدا شروع بسیار ضعیفی داشتند ولی حقیقتا امروزه با گذشت پنج سال، این صنعت نوپا بسیار فراتر از تصور ظاهر شده است و شرکتهایی همچون بادران گستران ، مروارید پنبه ریز، بازارایابان ایران زمین (بیز) و نیوشانیک طی پنج سال گذشته در مجموع عملکرد خوبی را از خود نشان داده اند.

شرکت بادران گستران با تمرکز بر تنوع محصولات ، حرکت به سمت تولیدکنندگی ، ایجاد مکان های آموزشی بزرگ ویژه ی بازاریابان و ارایه سرویس های جدیدی نظیر ایجاد رستوران های زنجیره ای نشان داد که برنامه ها و طرح های بلند مدت بسیاری را در سر می پروراند.

شرکت مروارید پنبه ریز که به جرات میتوان گفت قوی ترین شرکت تولید کننده در بین شرکت های بازاریابی شبکه ای می باشد با تمرکز بر گستردگی محصولات خود ، رقیب قدرتمندی برای دیگر شرکت ها محسوب میشود.

شرکت بازاریابان ایران زمین (بیز) با اتکا به مدیرت قدرتمند خود توانسته طی یک سال گذشته سر و صدای زیادی را ایجاد کند، و پیشرفت های چشم گیری از جمله  راه اندازی رستوران های زنجیره ای، بیز شاپ های مراکز استان و تنوع زیاد محصولات داشته است  .

و شرکت نیوشانیک با پشتوانه آموزش ها و لیدرهای قدرتمند و همچنین محصولات دوست داشتنی خود یعنی چای نیوشا ، توانسته است خود را نه تنها  به عنوان یک شرکت بازاریابی شبکه ای بلکه به عنوان یک برند ملی مطرح کند.

(کی بریم سر اصل مطلب خدا می داند… ؟!! )

اما این مسیر پنج ساله با چالش ها، سختی ها و البته شکست هایی هم همراه بوده و هست.

در ادامه به شرح یکی از جریان های کثیف حال حاضر نتورک  ایران خواهیم پرداخت که متاسفانه از بازمانده های شرکت های هرمی محسوب می شوند و هر روز افراد زیاد و بی اطلاعی را طعمه ی خود قرار می دهند .

قبل از شروع مطلب مذکور ،  نکته ای را باید خاطر نشان کنیم که عمده لیدرهای شرکت های بازاریابی شبکه ای از افرادی هستند که سابقه ی نتورک در شرکت های هرمی داشته اند که این از نظر ما به خودی خود مسیله ای ندارد ، اما مسیله ی اصلی فعالیت هرمی به اسم بازاریابی شبکه ای در حال حاضر است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت .

در سال 1390 چهار شرکت از وزارت صنعت، معدن و تجارت موفق به اخذ مجوز بازاریابی شبکه ای شدند که در این بین نام شرکت ابرتجارت کهکشان هم دیده می شد.

این شرکت با مدیریت رضا میر فخری و سرشاخه اصلی خود یعنی شهریار کاظمی (کامبیز کاظمی ) که هر دو از باز ماندگان شرکت های هرمی بوده اند استارت خورد . تا اینجای داستان مسیله ای وجود ندارد اما ماجرای اصلی از جایی شروع می شود که این شرکت شروع به فعالیت و شبکه سازی می کند و عمده شبکه سازی سرشاخه اصلی یعنی شهریار کاظمی از شیراز شروع می شود.

شرکتی که  اگر  در ابتدا بصورت کلی به آن نگاه می کردیم تمامی رفتارهای یک شرکت هرمی را در خود داشت، از جمله :

 • محصولات فوق العاده گران و بی کیفیت (سرپوش محصولی محض)
 • آموزش ها و اصول شرکت های هرمی
 • تزریق نگرش های هرمی و کوئستی همچون : محصول حاشیه ، پلن حاشیه ، فالو مالی و…
 • خرید اجباری افراد تا حدود دو میلیون در ابتدای ورود به سیستم

و بسیاری مواردی دیگر که قابل بحث در این مطلب نیستند.

متاسفانه افراد زیادی به دلیل عدم داشتن اطلاعات کافی طعمه ی این افراد شدند و نکته ی قابل توجه وجود تعصب غیرمنطقی در افراد تازه وارد ، نسبت به لیدرهای راس از جمله شهریار کاظمی بود . که این تعصبات ناشی از روش هایی بود که بر روی ورودی های جدید پیاده می شد از جمله این روش ها می توان به روش بوفالویی که پیش تر در شرکت های هرمی و غیرقانونی استفاده می شد ، اشاره کرد .

روش بوفالویی به این شکل عمل می کند که سرشاخه اصلی توسط لیدرهای راس بشدت ارزش گذاری میشود تا جایی که بعضی افراد تازه وارد با وجود اینکه حتی این شخص را تا به حال ندیده بودند ، نسبت به او تعصب داشتند و القابی همچون سلطان و .. به وی نسبت می دادند .

شرکت ابر تجارت کهکشان با مشکلات فراوانی ، همچون محصولات بشدت گران و بی کیفیت، تاخیر چند ماهه ارسال محصولات، عدم واریز به موقع پورسانت ها، کسری محصولات و …  روبه رو بود . با وجود تمامی این موارد  واکنش سر شاخه اصلی این شرکت یعنی سلطان به همه ی این مشکلات یک جواب بود : ” من اومدم سقف بزنم و این چیزا  (پلن ، محصول و … )حاشیه است . ”

همه ی این ها باعث شد تا تابستان 1393 سایت ابرتجارت کهکشان در حالت تعلیق قرار گیرد تا در یک مهلت سه ماهه بتواند اصلاحات خود را انجام دهد. سرانجام در مهرماه همان سال این شرکت فعالیت خود را دوباره آغاز کرد و محصولات جدیدی به سبد کالایی اضافه شد اما همچنان مشکل اصلی یعنی قیمت آنها وجود داشت.

اما در بهمن ماه 1393 بود که خبری از شبکه خبر پخش شد مبنی بر کشف محصولات آرایشی قاچاق و قلابی  ، که در تصاویر منتشر شده همگی محصولات شرکت ابر تجارت کهکشان بود و حالاااااااااااااااااااااا …

واکنش سلطان (شهریار کاظمی ) مثل همیشه : “من فقط یه نت میشناسم اونم کهکشانه ،کهکشان ناموس منه ”

همه این مسایل ادامه داشت و شرکت ابرتجارت کهکشان به واسطه ی مجموعه دروغ هایی که توسط لیدرهای راس خود ، از جمله شخص سلطان گفته می شد به رشد خود ادامه می داد که البته در این بین بسیاری از مردم (اغلب مردم استان فارس) نسبت به این صنعت بدبین شدند. ( حق هم داشتند … !!! )

تا اینکه روز موعود و روز پایان شرکت ابرتجارت کهکشان فرا رسید. در آخرین روز های فروردین 1394 بود که سایت این شرکت غیر فعال شد که ابتدا گفته می شد جهت تغییر پلن، جهت آپدیت سرورها و .. غیرفعال شده و طی چند روز آینده به حالت قبل خود بر می گردد امااااااااااا بعد از گذشت چهل روز و قطعی شدن لغو فعالیت این شرکت ، سناریو  شخص سطان تغییر کرد.

پروسه ابتدا با تخریب مدیریت شرکت ( کسی که همیشه ازش تعریف و تمجید می کردند ) شروع شد و بعد به ارایه ی مسایل و مشکلات رسید ، که شرکت محصولاتش بی کیفیت بوده و ما دوست نداشتیم لقمه ای که سر سفره میبریم حرام باشه…. ( واقعا ؟؟؟ راست می گید ؟؟؟  بعد از چهار سال حالا که لغو مجوز شدین فهمیدین ؟؟؟؟ تا الان حلال و حرام مهم نبود ؟ حق الناس چی ؟؟ …… )

در نهایت تصمیم قطعی گرفته شد و آن هم جابه جایی به شرکتی دیگر بود …

ابتدا اعلام می شد که همه ی شرکت ها بسیار مایلند که تیم هفتاد هزار نفری آقای سلطان (که مشخص شد ده هزار نفر هم نبودند ) به شرکتشان بپیوندند (اما مورد داشتیم حتی یک شرکت اطلاعیه داد که از پذیرفتن این تیم معذوریم !!!! ) بالاخره شرکت مقصد مشخص شد و آن هم شرکت سیمرغ عصر تجارت بود.

شرکتی که تنها چهار ماه از آغاز فعالیتش می گذشت. جابجایی با موفقیت انجام شد.

طی چند ماه اول فعالیت شرایط خوب بنظر میرسید، محصولات متنوع با قیمت های مناسب، اضافه شدن به کادر اجرایی شرکت جهت پشتیبانی بهتر بازاریابان، راه اندازی دفاتر در اکثر شهر های جنوبی و مرکزی کشور، ایجاد سمینارهای اموزشی در کشورهایی همچون مالزی ، ایجاد فروشگاه های حضوری جهت سهولت در خرید بازاریابان، ارتقا سایت و… همه این موارد نشان میداد که کادر اجرایی و مدیریتی این شرکت از پتانسیل های بالایی برخوردار هستند.

اما نکته ای که از پس از چند ماه فعالیت شرکت کمی سوال برانگیز بود حذف نام شهریار کاظمی در بین پرفروش ترین های سیمرغ بود که به شایعاتی مبنی بر عدم داشتن جایگاه توسط وی را قوی تر میکرد.

مسیله بسیار مهم این بود که با وجود اینکه شرکت تغییر کرده بود اما متاسفانه اصول و نگرش کثیف سرشاخه های اصلی همچنان بر قوت خود باقی بود که باعث شد تا شرکت سیمرغ مجبور به ارایه مبانی اصولی نتورک پاک شود که به شرح زیر است:

“شرکت سیمرغ با رویکردی نوین به صنعت بازاریابی شبکه ای ، فعالیت خود را آغاز و استراتژی های توسعه ای خود را بنا نهاد و اینک با جدیت هر چه تمامتر، مترصد تحقق کامل نتورک پاک و سالم است و یقین دارد همه ی بازاریابان پرتلاش و حق جو که بر توسعه کسب و کار حلال و تحصیل روزی پاک و نت ورک سالم ایمان قلبی و باور منطقی دارند، در این مسیر یار و یاور یکدیگر هستند و همت عالی خود را معطوف تحقق این هدف مقدس خواهند کرد.

برای آغاز این تحول عظیم با هم پیمان می بندیم که اصول زیربنایی نت ورک سالم و باید های کسب روزی حلال در نت ورک را به شرح زیر و بیشتر از قبل ترویج دهیم و رعایت کنیم:

١. آگاهی و اطلاع كامل از قوانین و مقررات و دستورالعمل های نتورك و شركت و آموزش كامل و دقیق آن به اعضای جدید

٢. پرهیز از هرگونه فروش اجباری و یا ترویج آن و پیشگیری از این گونه تخلفات

٣. برگزاری جلسات آموزشی فقط در شعب سیمرغ و پرهیز از هرگونه تشكیل جلسه خارج از شعب و محل های غیر مجاز

٤. اصلاح نظام آموزشی و حذف آموزش های شبه فرقه گرایی، فرد پرستی، اطاعت كوركورانه،استفاده از القاب مجعول، انجماد فكر و اندیشه

٥. جایگزینی تفكر و نگرش ” فروش- آموزش- شبكه سازی ” به جای ” شبكه سازی – آموزش – فروش” و در اولویت قرار دادن فروش سالم

٦. پرهیز و خودداری از ایجاد توهم پولدارشدن در كوتاه مدت ، وعده های دروغین و اغواگری و به جای آن اشاعه فرهنگ صداقت و واقع گرایی

٧. ترویج رفتار اخلاق مدار، جامعه پذیری و انطباق با قوانین و عرف جامعه ، آراستگی و متانت مطابق شان و منزلت یك شهروند خوب

٨. رعایت اخلاق حرفه ای و ادب در تعامل و ارتباط با بازاریابان ، مشتریان ، و همه ی آحاد جامعه

٩. تبلیغ و معرفی بازاریابی شبكه ای به عنوان یك شغل پاره وقت با هدف كمك به اقتصاد خانواده و پرهیز جدی از ترغیب افراد به ترك شغل ، ترك تحصیل و یا نادیده گرفتن خانواده

١٠ . با اعتقاد به مشیت الهی در تامین رزق حلال بر اساس تلاش و تدبیر ، حذف هر مانعی در مسیر كسب و كار حلال

با امید به لطف حق”

مطالب ارایه شده توسط شرکت سیمرغ تماما مواردی بود که در اصول آموزشی این کلاه بردار بزرگ یعنی شهریار کاظمی جز لاینفک قرار میگرفت.

متاسفانه باخبر شدیم که طی روز های گذشته، این شخص که می توان به جرات به او بدنام ترین فرد نت ایران را لقب داد در اندیشه جابجایی دوباره هستند تا بتوانند دوباره مقاصد شوم خود را عملی کنند.

براستی که شرکت های بازارایابی شبکه ای باید بسیار هوشیار باشند تا اعتبار و سرمایه خود را توسط چنین اشخاصی از بین نبرند.

مواردی که اشاره شد داستان افرادیست که متاسفانه هنوز کم و بیش در نت ایران در حال فعالیت هستند و امید ما بر آن است تا نتورک پاک ایرانی و اسلامی بر فضای بازاریابی شبکه ای ایران حاکم شود.

 

“اگر مسلمان نیستید، حداقل آزاد مرد باشید”

حسین بن علی (ع)

دیدگاه ها

 • حسین ۱۳۹۵/۰۲/۲۹ :: ۲۲:۲۱
  4 - 0

  با سلام به شرکت کلاهبردار سیمرغ عصر تجارت…
  جناب:شمایی که حرف از محصولات فلان شرکت میزنید،اگه کمی شما به فکــر مردم بودین که یه ذره امتیاز محصولاتتونو بالاتر میبردین…(محصولات آکادو که فامیل آقایون احمدیان و اکبریانه %۲۷هستش…جای خجالت داره…واقعا مسخره ست)
  بعدشم این همین کلاهبردار بود که اسم سیمرغتو آوُرد بالا وگرنه صد سال کسی سیمرغ نمیشناخت…
  بعدشم شهریار کلاهبرداره یا شما؟؟که با پلنتون یکسال مارو بدبخت کـــــردین؟؟یکسال پورسانتمون به زور میشد صدهزارتومن!!؟؟؟؟؟؟؟؟
  که با پورسانت واریز نکردن به موقعه تان (سه تا شش ماه تأخیر)باعث ریزش سازمانمون شدین!!
  که با کــسریِ محصولاتتون باعث نا اعتمادیِ سازمانمون شدین؟؟
  لا مصّبا والا خوب روتون هست صحبت کنید،اگـــه من جای شما بودم حداقل طلبکار نبودم…
  حجم شرکت شما زیر صدمیلیون بود،آقای کاظمی رسوندش به سه میلیاردتومن حالا این جوابشه؟
  واقعا جواب این همه بزرگی رو اینجور میدین؟؟
  واقعا معرفتتون تا این حــد پایینه؟؟
  خاکــ بر سر دنیا که جواب خوبی رو با تهمت میدن!!
  که پاسخ بزرگی کردن رو با تمسخر جواب میدن!!
  شمایی که رحم به آقای کاظمی ای که از فرش شما رو به عرش رسوند نکردید چطوری میخوایْد رحم به بقیه بکنیــــــد؟؟
  جناب مهندس:شرکت سیمرغ هیچگاه با افـــراد کوچکی که باقی ماندند بزرگ نمیشود و به زودی در خطـــر انقــــراض قراسلام به شرکت کلاهبردار سیمرغ عصر تجارت…
  این همین کلاهبردار بود که اسم سیمرغتو آوُرد بالا وگرنه صد سال کسی سیمرغ نمیشناخت…
  بعدشم شهریار کلاهبرداره یا شما؟؟که با پلنتون یکسال مارو بدبخت کـــــردین؟؟
  که با پورسانت واریز نکردن به موقعه تان (سه تا شش ماه تأخیر)باعث ریزش سازمانمون شدین!!
  که با کــسریِ محصولاتتون باعث نا اعتمادیِ سازمانمون شدین؟؟
  لا مصّبا والا خوب روتون هست صحبت کنید،اگـــه من جای شما بودم حداقل طلبکار نبودم…
  حجم شرکت شما زیر صدمیلیون بود،آقای کاظمی رسوندش به سه میلیاردتومن حالا این جوابشه؟
  واقعا جواب این همه برگی رو اینجور میدین؟؟
  واقعا معرفتتون تا این حــد پایینه؟؟
  خاکــ بر سر دنیا که جواب خوبی رو با تهمت میدن!!
  که پاسخ بزرگی کردن رو با تمسخر جواب میدن!!
  شمایی که رحم به آقای کاظمی ای که از فرش شما رو به عرش رسوند نکردید چطوری میخوایْد رحم به بقیه بکنیــــــد؟؟
  جناب مهندس:شرکت سیمرغ هیچگاه با افراد کوچکی که باقی ماندند بزرگ نمیشود و به شدت در معرض انقراض قرار دارد…چــــرا چون عرصه،عرصه ی کوچک ها نیست…میدون،میدونِ حرفه ای هاست…
  “”به زودی حق بـــرملا میشود و حیله گــــران هـــــــم نمایان میشوند…آنــــــروز زیاد دور نیــــــست…””
  در جایی که بزرگان کوچکــ میشوند،کوچک ها هیچگاه بزرگ نمی شوند…
  و مکـــــــــروا و مکـــــرالله واللهُ خیـــــــرالماکــــــرینر میگیرد…

  • پوریا ادیب فر ۱۳۹۵/۰۲/۳۰ :: ۱۹:۲۷
   6 - 0

   سلام و عرض ادب
   از اینکه مارو با نظر خودتون آگاه کردید بسیار متشکریم.
   امیدواریم که بتونیم تا حدودی پاسخگوی نظر شما باشیم .
   در ابتدا باید خدمتتون عرض کنم این مجله ی خبری و آموزشی ، متعلق به هیچ تیم و شرکت خاصی نیست .
   طبق گزارشاتی که ما از بسیاری از نتورکرهای شرکت سیمرغ داشتیم صحبت هایی مبنی بر تاخیر در ارسال محصولات، کسری محصولات یا در بعضی موارد قیمت های بالای محصولات وجود داشته و بعد از پیگیری های ما کاملا این موارد تایید شده و ما نیز این را قبول داریم ، اما با توجه به عملکرد کلی (تاکید میکنم از همه نظر) شرکت سیمرغ عصر تجارت از زمان آغاز فعالیت خود ، عملکرد خوبی را نشان داده است برای مثال:
   – تاسیس آفیس های متعدد در شهرهای مختلف در مدت زمان کم ( حتی در شهرهای کوچک )
   – فراهم آوردن ابزار آموزشی و رفاهی در آفیس از جمله : LCD ، یخچال ، اسپیلت و…
   – راه اندازی فروشگاه های حضوری در مراکز اصلی استان
   – راه اندازی کیف پول الکترونیک برای اولین بار در ایران که بسیار ایده خوبیست
   و …
   همه اینها نشان از اهداف بزرگ شرکت سیمرغ عصر تجارت می باشد .

   اما اینکه امروز شاهد آن هستیم که از سوی سر شاخه اصلی دلیل جابجایی ، تاخیر در ارسال محصولات و … عنوان می شود بسیار اشتباه است !! چرا که ما چهار سال شاهد فعالیت این سرشاخه اصلی در شرکت ابرتجارت کهکشان با وجود مشکلات فراوان از جمله : محصولات بی کیفیت ، تاخیر چند ماهه (حتی بیش از یکسال ) در ارسال محصولات، کسری محصولات و محصولات فاسد شده ، بودیم . و به صراحت عرض میکنم خدمت شما که با وجود تمامی این عیوب نه تنها هیچ گاه حرفی از جابه جایی نبود ، بلکه حتی اعتراضی هم نسبت به این مسایل نمی شد و هم چنان به روند خود ادامه میدادند ( محصول حاشیه ، پلن حاشیه و …) که در نهایت هم زمانی آقای کاظمی جابه جا شدند که با تعلیق شرکت و صدها شکایت از شخص وی روبه رو شدند.

   عمده مسایل شما در متن پاسخ داده شده و اگر بصورت منطقی و به دور از تعصب بخواهیم قضاوت کنیم میبینیم که مشکل اصلی افراط و تفریط هایی ست که در اصول و استراتژی سرشاخه اصلی این شرکت بوده و تا زمانی که این شخص ، خود پارادایم نزند باز هم شاهد این اتفاقات خواهیم بود .

   البته در نتورک مارکتینگ امروز با هوشیاری وزارت صنعت ، معدن و تجارت ، سازمان اطلاعات و از همه مهمتر شرکت های بازاریابی شبکه ای جایی برای اینگونه افراد نیست .
   این گونه افراد میتوانند فروش های بعضا میلیاردی را برای شرکت رقم بزنند اما کاملا مقطعی که نمونه بارز آن شرکت ابرتجارت کهکشان بود . ( و جای این سوال خالی است …. به چه قیمتی ؟؟؟ )
   سپاس از شما

   • محمد ۱۳۹۵/۰۳/۰۱ :: ۰۶:۱۴
    3 - 1

    با سلام
    خود من یکی از یازاریابان شرکت سیمرغ هستم
    حدود دو ماه پیش به بالاسریهام گفتم سیمرغ جای موندن نیست چرا؟
    1-دیرکرد در ارسال کالا(کالاهای یکی از دوستای خودم 4ماهه هنوز نیومده)
    2-عدم واریز پورسانت(هنوز از 8ماه کاری که انجام دادم هیچ پورسانتی نگرقتم)
    3-کسری محصولات ارسالی(ازش میشه 2 نتیجه گرفت اول اینکه شرکت گنجایش این همه بازاریاب رو نداره یا دوم اینکه موجودی محضولات در سایت اشتباهه که خودش یه تخلفه)
    4-کیف پول مجازی!!!!!! بله اینم تخلفه چون پورسانت بازاریابو به جای اینکه به حساب شخصیش بریزن میریزن تو این کیف پول مسخره که عملا همون حساب خودشونه و غیر قابل برداشت!!! فقط باید ازش خرید مجدد انجام داد همین!!!
    5-عدم تاسیس شعبه در شهرستان ها(توی شهرستانی که ما کار میکنیم 6ماهه که قراره شعبه بزنن و خبری نشد)
    6-افزایش قیمت و کاهش امتیاز محصولات به یکباره
    7-عملی نکردن وعده تغییر پلن درامدی(از روزی که من اومدم قرار بوده عوض بشه اما نشد یعنی 8 ماه)
    خیلی چیزای دیگه هم هست که اینجا جاش نیست
    اگرم میبینید تیم دزفول شاید قصد بر موندن داشته باشه به خاطر فروشگاه فیزیکیه که تو شهرشون هست چون مثل ما دیگه از اومدن محصولاتشون ناامید نشدن
    دیگه حرفی ندارم قضاوت با خودتون
    فقط امیدوارم نمایشش داده بشه اگر بی طرف هستید
    سنگ هیچ شخصی رو هم به سینه نزدم فقط مشکلات رو گفتم

   • پوریا ادیب فر ۱۳۹۵/۰۳/۰۱ :: ۰۶:۳۲
    4 - 1

    سلام و عرض ادب
    ممنون به جهت دیدگاهتون
    تمامی فرمایشات شما در مورد شرکت سیمرغ رو تایید میکنم اما سوالی خدمتتون دارم
    آیا شرکت بیز با این مشکلات روبرو نشده تا الان؟؟شرکت بادران چطور؟؟ شرکت پنبه ریز یا نیوشا؟؟؟
    شرکت هایی که نام بردم همه جز قدرتمندترین شرکت های بازاریابی شبکه ای حال حاضر است اما این شرکت ها همه مسیری را طی کردن که پر از چالش و سختی بوده تا به این جایگاه رسیده اند و از همه مهمتر اینکه شرکت سیمرغ سرمایه گذاری های زیادی را در این جهت انجام داده که قبلا عرض کردم.
    باز هم تکرار میکنم خدمت شما که دلیل این جابجایی مسایلی که مطرح شده نیست و مسایلی خارج از بحث های نتورکیست.
    باز هم از شما متشکریم

   • محمد ۱۳۹۵/۰۳/۰۱ :: ۰۷:۰۴
    1 - 1

    با سلام مجدد
    حقیقتا من خودم به مرحله ای از ناامیدی به شرکت رسیدم که اگه حتی هیچ کس نره من میرم دلایلش رو هم خدمتتون گفتک
    اینکه شما میگید همه شرکت ها این مشکلات رو پشت سر گذاشتن درسته و من و همه بچه های سیمرغ الان 8 ماهه داریم
    تحمل میکنیم بلکه این مشکلات برطرف بشه اما هر روز یه مشکل جدید به وجود میومد و مشکلات قبلی هم
    تشدید میشد که واقعا این اواخر (2ماه گذشته) واقعا غیر قابل تحمل بود
    به نظر شما مدت زمان 8ماه کمه برای تغییرات اما ما هیچ بهبودی ندیدیم فقط شاهد بدتر شدم اوضاعه بودیم
    خود من چندین نفر رئ به خاطر همین مشکلات تو سازمانم از دست دادم اما بازم تحمل کردک که درست بشه اما
    متاسفانه نشد
    واقعا دیگه من هیچ امیدی به سیمرغ ندارم وحتی اگه بقیه بمونن من دیگه نمیمونم
    ممنون بابت ثبت نظر من

   • پوریا ادیب فر ۱۳۹۵/۰۳/۰۱ :: ۰۷:۱۲
    1 - 1

    تصمیم نهایی با شماست و ما هم اسراری بر موندن و رفتن کسی نداریم
    اما طی هشت ماه گذشته شرکت سیمرغ :
    بیش از 50 شعبه راه اندازی کرده
    بیش از 10 فروشگاه فیزیکی تاسیس کرده
    وب سایت خود را ارتقا داده
    چندین ردیف محصولی اضافه کرده
    و طبق آخرین اطلاعیه های خود عزم خود را نسبت به تقویت ناوگان حمل و نقل خود جزم کرده.
    باز هم تاکید میکنم تصمیم نهایی با شماست.

   • محمد ۱۳۹۵/۰۳/۰۱ :: ۰۸:۱۸
    0 - 1

    اقدام جالب شرکت سیمرغ:
    من دیشب در سامانه پشتیبانی سیمرغ تیکت زدم که به مشکلاتم رسیدگی کنن
    اما جالب اینجاست امروز که رفتم جواب رو بخونم دیدم تیکتی در کار نیست
    یعنی حذفش کردن با اینکه من عکس ارسال همون تیکت رو دارم
    ایا به نظر شما در این شرایط بازم حق با شرکت سیمرغه؟
    ایا باید موند و صبر کرد مشکلات حل بشه؟
    اصلا با این شرایط امیدی به بهبودی اوضاع هست؟
    تیم تاپ لیدر حامدی کیا هم شدیدا اشتباه میکنن بمونن
    شرکتی که به جای پاسخگویی صورت مسئله رو پاک میکنه جای موندن نیست

   • پوریا ادیب فر ۱۳۹۵/۰۳/۰۱ :: ۰۸:۴۸
    0 - 1

    قطعا پیگیری خواهیم کرد
    و نتیجه را اعلام خواهیم کرد

   • خسرو ۱۳۹۵/۰۳/۰۲ :: ۰۰:۴۲
    1 - 1

    با سلام و احترام

    براساس پستهای قبلی شما که من الان اشاره میکنم : ایا مشکلان دیر رسبدن جنس گرانی کسری در شرکتهای دیگه نبوده ؟
    یعنی باید ساخت تا شرکت به تعادل برسه تا اینجا قبول
    سوال اینه وقتی از نظر شما سر شاخه اصلی شرکت تو ابر تجارت میمونه تا شرکت اصلاح بشه اشتباست ولی همین اتفاق توی
    سیمرغ نه؟؟؟؟
    یادم هست عید امسال 20 روز نه عضو گیری کردیم نه خرید فقط واسه اینکه شرکت فرصت پیدا کنه تا به رشد شبکش برسه
    ولی چی شد سیمرغ جای موندن نیست

   • محمد رضا ۱۳۹۵/۰۳/۰۳ :: ۱۲:۳۰
    2 - 1

    زمانی شرکتی جای موندن نیست که اقدامی نکند مثل ابرتجارت نه سیمرغ که هروز داره یه حرکت جدید میزنه.
    اون بیست روزی هم که شما شبکه سازی نداشتی چون بالاسریهاتون داشتن سر offer بحث میکردن نه بخاطر فرجه دادن به شرکت.
    عجب روزگازیه

  • مریم ۱۳۹۵/۰۷/۰۷ :: ۱۹:۰۹
   0 - 5

   چقدر حقیرند کسانی
   که میخواهند با حقیر کردن دیگران حقارت خود را بپوشانند…..!!!!!ما در تیم استاد کاظمی هیچ اجباری برای خرید نداریم….

 • Ahmad ۱۳۹۵/۰۲/۳۰ :: ۱۹:۳۶
  0 - 1

  با سلام و کمال تشکر…
  کاملا توضیحاتتون درست بود متاسفانه…
  فقط محض اطلاعتون همه افراد سیمرغ با این دزد همراه نشده(تیم دزفول که خوده ماییم و چند شهر دیگه) اونهایی هم که همراهشن تو برزخن،ونمیدونن باید چه کنن

  • پوریا ادیب فر ۱۳۹۵/۰۲/۳۰ :: ۱۹:۵۶
   0 - 1

   سلام و عرض ادب
   با تشکر از شما
   طبق آماری که ما داریم تیم هایی قصد ماندن در شرکت سیمرغ را دارند و بعضی هم تصمیم به رفتن در تیم های شرکت های دیگر و باقی هم منتظر سرشاخه اصلی هستند تا ببینند چه شرکتی اجازه فعالیت بهشون میده.
   پیشنهاد ما برای شما اتخاذ یک تصمیم عاقلانه و منطقی است

   • Ahmad ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ :: ۲۱:۱۰
    0 - 0

    خوش بختانه دولت حسابی حواسش هست و بهشون اجازه این رو نداده که باهم(شهریار و رأس هاش) وارد یک شرکت بشن که این قضیه حسابی سیستمشو به هم ریخته و به شدت سردرگم شدن… در نهایت این اقا بازهم بالاجبار برگشته سراغ مدیر عاملین(دست بوسی) شرکت تا دوباره اجازه فعالیت بش داده بشه،ولی حیف که دیگه پشیمانی سودی نداره… خدا رو شکر… شاید زمان برد… ولی ماه پشته ابر نموند…

   • نتورکر ۱۳۹۵/۰۶/۲۵ :: ۰۷:۱۶
    0 - 1

    یه نتورکر هیچوقت در مورد چیزی که بهش ایمان نداره نظر نمیده..قابل توجه نتورک کار کنا نه نتورکرا.. نمیگم شهریار کاظمی خوب یا بده ولی خدا رو خوش نمیاد ندونسته در موردش حرف بزنید ..ما همه نتورک کار میکنیم و متوجهیم که چقد حرف پشت سر نتورک هست آیا همش درسته؟؟؟؟؟؟پس ندانسته قضاوت نکنید که هیچوقت بزرگ نمیشید

   • پوریا ادیب فر ۱۳۹۵/۰۶/۲۵ :: ۱۸:۱۳
    0 - 1

    سلام و عرض احترام
    بیاد داشته باشید که پشت سر نتورک هیچ حرفی نیست، پشت سر کسانی حرف هست که این تجارت رو بد انجام می دهند
    در واقع تجارت بد نداریم بلکه تاجر بد داریم.

 • غزل جعفری ۱۳۹۵/۰۲/۳۰ :: ۲۰:۲۸
  2 - 1

  با سلام
  اصلا سیمرغ برام مهم نیست،به هیچ وجه،ولی شهریار چطور ميخواد از دین بازاریاباش بیرون بیاد؟ما مسخرشیم هر پنج دقیقه یه شرکت بریم؟
  شهریارررر شورشو دراوردی،پدرمون دراومد،اگه سیمرغ کلاه برداره چرا ما رو اوردی سیمرغ؟ها؟تکلیفه ما چیه؟اگه باهات همراه بشیم دو فردا دیگه میگی بریم جایی دیگه
  حقیقتش خیلی.بهت ایمان داشتم،ولی دیگه بسه
  بین ایندم و تو، به ایندم میچسبم
  با زندگيه خییییلیا بازی کرد شهریار،حالا چ راست چ دروغ
  ولی مرد بودی،تو فکره کف سازمان میبودی که با تغییر شرکت چقد منفی.میشه،از اینکه حاضر نشدی بیای،ببینی سازمان چ مرگشه؟جواب سوالاشونو بدی میتونم بفهمم،کیا راستو دروغ میگن
  همه ی کسایی که با شهریارید اااااامیدوارم شرکته بعدی،شرکته اخری باشه که میرید،چون مطمینن اونم بی عییب نیست
  خدا از سره تقصیراتت بگذره

  • رضا قلاوند ۱۳۹۵/۰۲/۳۰ :: ۲۱:۳۱
   1 - 1

   سلام همکار عزیز

   یه پیشنهاد دارم برات،اونم اینکه جایی برو که حقیقت هست،من نمیدونم شما توی کدوم تیم هستی،اما من از اصل ماجرا خبر دارم کامل،اصول و حقیقت دقیقا خود سیمرغ هست و نه چیزه دیگه ای
   شهریار رو ما ازش بت ساختیم متاسفانه
   من با بالاسریم موندم،با تاپ لیدر حامدی کیا موندیم سیمرغ
   تا نشون بدیم مشکل از کیه

   شما هم دنبال حقیقت و اصول باش

 • V2 ۱۳۹۵/۰۲/۳۰ :: ۲۱:۳۰
  0 - 0

  با درود
  من سال 93 وارد شرکت ابرتجارت شدم و اونقدر به نتورک علاقه مند شدم که بعد از دو ماه از شغل سنتیم با درامد عالی استعفا دادم. توی جابجایی
  از ابرتجارت به سیمرغ هم بدون هیج شک و ترسی پشت سر بالاسریام حرکت کردم و تا امروز هم هیچوقت نه به تجارتم و نه به بالاسریام شک نکردم.
  ولی همیشه یه موضوع توی ذهنم بود و اونم اینکه لیدرهای راس تیم شهریار(بجز تیم دزفول به پایین) که دم از نتورک پاک و اصولی میزنن چرا اینقدر
  توی جلساتشون بددهنی میکنن و به گذشته ی بعضا آلوده و خلافشون میبالن!؟
  چرا کمیته با هیچ لیدر و تاپ لیدر و شاخ لیدری توی هیچ شرکتی کاری نداره بجز شهریار و تاپ ! لیدرهاش!؟
  شهریار خیلی قولها داد و عمل نکرد. بهرحال هر آدمی ممکنه خطا کنه. من میگم شهریارم خطا کرد.
  عیب از تجارت نیست عیب از تاجرهاست.
  شهریار سیمرغ رو آورد بالا!!!؟؟؟ بهتره بگیم بچه های تیم با کمک مدیران، سیمرغ رو آوردن بالا.
  شهریار سیمرغ رو مثل ابر تجارت آورد بالا و اگه ولش کنی مثل ابرتجارت هم میبردش پایین.
  سیمرغ داره تبدیل به قدرتمندترین شرکت نتورک مارکتینگ ایران میشه.
  دوره تعصب کورکورانه توی نتورک تموم شده. الان دوره ی نتورک پاک و اصولی و با اندیشه است.
  دوره ی سازمانهای دانش بنیانه نه تعصب بنیان
  دوره اطلاعاته نه اطاعت کور
  با آرزوی توفیق

  • خسرو ۱۳۹۵/۰۳/۰۲ :: ۰۰:۲۶
   0 - 0

   سلام v2 دوست عزیز

   جالبه وقتی بحث رشد میرسه جلو اسم شهریار علامت !!!! ؟؟؟؟ میاد و تیم بوده که رشد کرده نه شهریار

   بعد وقتی البته از نظر شما اشتباه پیش میاد مقصر شهریار بوده …. عجب

   یاد حرف معلمم افتادم میگه دانش اموز وقتی 20 میگیره میگه گرفتم ‘ ولی زیر 10 که میاره میگه معلم بهم داد !!!
   اینکه اسم شهریار همه جا هست جالبه ‘ جالبه همه شهریار رو میشناسن ولی لول یکاش رو نه لول دو هاش رو نه اینجا سوال اینه چرا همه فقط
   شهریار رو میشناسن ؟؟؟؟؟
   میدونی چرا چون فقط شهریار با 100000 سازمان رو سقف استیبل سازمانشو ول نکرده ، چون فقط شهریاره که با این همه سازمان میاد برا
   +5 نفراش اموزش میزاره کسی که تا 5 یا 6 لول پاینش بازنشستست بعد خودش کار می کنه

   • V2 ۱۳۹۵/۰۳/۰۶ :: ۱۶:۰۱
    0 - 0

    شهریار برج 10 اومد توی جلسه +50 گفت این افراذی که الان توی این سالن نشستن( تقریبا 75 نفر بودیم) تا برج 1 رو سقفن!
    سقف که نزدیم هیچ ، پورسانتم از 200 تومن شد 50 تومن(نمیدونم بعد یکسال و نیم نتورک بخندم یا گریه کنم)
    خیلی چیزا هست که اینجا جاش نیست
    بهرحال یاد گرفتم صبور باشم و همیشه برم جلو
    شهریار خیلی چیزها یادمون داد و مدیون آموزشهاشم و بعنوان استاد قبولش دارم ولی فقط تا یه جایی. یکسری افکار و آموزشهاش
    هم خدایی اشتباه بود که ما الان توی این وضعیتیم.
    لیدرهاشم خوب داشتن بد هم داشتن. بهرحال مسجد توالت هم داره.
    بهترین قاضی زمانه.
    ما که هستیم تا سیمرغ رو جهانی کنیم.
    شهریار یک زمانی میگفت باید بجنگیم شرکت رو بیاریم بالا و قوی کنیم(دوره ابرتجارت)، حالا نمیتونن بجنگن سیمرغ رو بیارن بالا.
    هر نتورکری هرجا توی هر شرکتی هست کراس منه. دوستون دارم.
    یا حق

 • بو ۱۳۹۵/۰۲/۳۰ :: ۲۱:۵۹
  0 - 1

  در ﻗﺮﻥ ۱۳ میلادی ﻃﺎﻋﻮﻥ ﺷﺎﯾﻊ ﺷﺪ،
  ﮐﻠﯿﺴﺎ ﺁﻥ ﺭﺍ ﻧﺸﺎﻧﻪ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﯾﻬﻮﺩﯾﺎﻥﺩﺍﻧﺴﺖ،۱۲ﻫﺰﺍﺭ ﯾﻬﻮﺩﯼ ﺩﺭ ﺑﺎﻭﺍﺭﯾﺎ ﻭ ﺍﺳﺘﺮﺍﺳﺒﻮﺭﮒ ﺳﻮﺯﺍﻧﺪﻩ ﺷﺪﻧﺪ.

  ﺑﻘﯿﻪ ﻣﺮﺩﻡ ﺭﺍ ﻃﺎﻋﻮﻥ ﮐﺸﺖ. ﭘﺎﯾﺎﻥ ﻗﺮﻥ ۱۶ ﺑﺮﺍﯼ ﻣﺪﺗﯽ ﺟﺮﺍﺣﯽ ﻣﻤﻨﻮﻉ ﺷﺪ.

  ﭘﺎﭖ ﻣﻌﺘﻘﺪ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺭﻭﺯ ﺭﺳﺘﺎﺧﯿﺰ ﻗﻄﻌﺎﺕ ﺑﺪﻥ ﻧﻤﯽﺗﻮﺍﻧﻨﺪ ﯾﮑﺪﯾﮕﺮ ﺭﺍ ﭘﯿﺪﺍ ﮐﻨﻨﺪ !
  ﻫﺰﺍﺭﺍﻥ ﻧﻔﺮ ﺑﺎ ﺍﯾﻦ ﺗﺼﻤﯿﻢ ﭘﺎﭖ ﻣﺮﺩﻧﺪ ،ﺑﻠﮑﻪ ﺍﺟﺰﺍﯼ ﺑﺪﻧﺸﺎﻥ ﺩﺭ ﺭﻭﺯ ﺭﺳﺘﺎﺧﯿﺰ ﮔﻢ ﻧﺸﻮﺩ !
  ﻗﺮﻥ ۱۷ ﺍﺩﻋﺎ ﺷﺪ ﻟﻤﺲ ﺍﺳﺘﺨﻮﺍﻥﻫﺎﯼ ﯾﮏ ﻗﺪﯾﺲ ﺩﺭ ﻓﻠﻮﺭﺍﻧﺲ ﺑﺎﻋﺚ ﺷﻔﺎ ﻣﯽﺷﻮﺩ، یک ﺯﯾﺴﺖﺷﻨﺎس، ﺗﺼﺎﺩﻓﯽ ﮐﺸﻒ ﮐﺮﺩ ﮐﻪ ﺍﺳﺘﺨﻮﺍﻥ ﯾﮏ ﺑﺰ ﺍﺳﺖ
  ﺍﻣﺎ ﺍﺳﺘﺨﻮﺍﻧﻬﺎ ﻫﻤﭽﻨﺎﻥ ﺷﻔﺎ ﻣﯽﺩﺍﺩ !
  “ﺍﻧﺴﺎﻥ ﻫﺎ ﻧﻪ ﻧﺎﺩﺍﻥ ﺑﻪ ﺩﻧﻴﺎ ﻣﻰ ﺁﻳﻨﺪ ﻭ ﻧﻪ ﺍﺣﻤﻖ ﺁﻧﻬﺎ ﺗﻮﺳﻂ ﺁﻣﻮﺯﺵ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ، ﺍﺣﻤﻖ ﻣﯿﺸﻮﻧﺪ !
  ﺑﺰﺭﮔﺘﺮﻳﻦ ﺩﺷﻤﻦ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻭ ﺁﺯﺍﺩﻯ ﺍﻧﺴﺎﻥﻫﺎ ﺩﻓﺎﻉ ﮐﻮﺭﮐﻮﺭﺍﻧﻪ ﺍﺯ ﻋﻘﺎﻳﺪ ﻭ ﺑﺎﻭﺭﻫﺎﻯ ﻏﻠﻂ ﺍﺳﺖ…”

  #ﺑﺮﺗﺮﺍﻧﺪ_راسل

  • یه آدم ۱۳۹۵/۰۳/۰۵ :: ۱۴:۵۳
   2 - 0

   قشنگ بود.
   البته بعضی ها هستن که عقاید و باور غلط ندارن اما عقایدش ضعیف و ناقصی دارن که حاضر نیستن تکمیلش کنن و پافشاری میکنن که همینایی که بلدم درسته.همین تیمی که هستم بهترینه.
   همین لیدرها خوبن.همین نگرشها کافیه
   و بعضا عقاید ناقص بدتر از عقاید اشتباه به انسان ضرر برسونه.
   یک سال بودن با این تیم.نمیگم همه ی عقایدشون اشتباهه ولی غالبا عقاید و باورهای دیدم که باید کامل بشه وگرنه اشخاص ضرر میکنن و وقتی هم بفهمن ضرر کردن نمیفهمن از کجا خوردن..
   من مدتهاس کتابهای موفقیت مطالعه میکنم..مطالب ان ال پی به طور زیرکا نه ای تو تیم تزریق شده.حالا نمیدونم خودآگاه یا ناخوداگاه این طور شده.
   ممنون از همه ی نتورکرای عزیز

 • ایمان ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ :: ۲۰:۴۹
  0 - 0

  سلام اقا حسین لطف کن از الفاظ مناسب استفاده کن..شک دارم شما نتورکر باشین.کسی که مفهوم پارادایم رو بدونه این لحنش نیست..بعدش من نه شهریاری دیدم نه لول یکهاش..تنها کسی که واقعا به بچه هاش اموزش و رسم نتورک پاک رو یاد داد وهمچنین(لحن درست صحبت کردن با دیگران)تاپ لیدر حامدی کیا بود .منم تو سازمانشم..تو لرستان…اره عزیزم قاضی اصلی خداست..بد نیست یه نگاهی به خودمون هم بکنیم….

 • آبتين ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ :: ۲۱:۱۵
  0 - 0

  با درود واحترام خدمت شما دوست عزيز ، همچنين سپاس از بابت اطلاع رساني شما ، بنده در مدت 1 سال 2 بار به شركت سيمرغ با فعاليت تيم شهريار كاظمي
  دعوت شدم و هر دوبار شاهد اتفاقاتي بودم كه تشريح بيانات شما رو تصديق ميكنه ، اين مساله به وضوح قابل مشاهده است كه وقتي يك تيم دو بار از جايي به جاي ديگه
  منتقل ميشه حتما موضوع پيچيده اي در ميون هست.كه به قولي بر ميگرده به سرشاخه اين سازمان كه در واقع همون شهريار يا بهتره بگيم كامبيز كاظميه ، چون تربيت يك
  سازمان هميشه به عهده مدير يك سازمانه و اين رفتار مدير هست كه روي كل سازمان تكثير ميشه . از طرفي سياست گذاري هاي سرشاخه تيم كه بر مبناي نگرش هاي هرمي هست
  باعث شده كه اعضاي تيم دچار تعصباتي نسبت به اين شخص بشن كه مثل يك پرده آهني ذهن وفكر اين افراد رو مسدود كرده
  و تصميم و تفكر عاقلانه رو ازاينها گرفته . بنده مجددا از اطلاع رساني شما ممنونم كه هدفتون آگاه سازي ديگرانه .

 • مهربون ۱۳۹۵/۰۳/۰۱ :: ۰۵:۰۹
  0 - 0

  نفری چند گرفتید؟10000 تومن؟بابا یه کم سازمانتون رو با قیمت بیشتری می فروختین .اون روزایی رو یادم میاد که میگفتین حامدسلمانی شک کرد با22هزارنفر fail شد.حالا چی شده.؟ون موقع تا حالا این مسایل کجا بوده الان به وجود اومده ؟

  • yassamin.s.b.z ۱۳۹۵/۰۳/۰۱ :: ۲۰:۴۵
   0 - 0

   همشون میگن از شهریار آتو داریم یکیشون نیست بیاد ثابت کنه خودشون رو قانع کردن به یک نامه دادگاه که حتی شماره پرونده و بایگانی هم نداره…ما میگیم اگه درست نیست و پول گرفتن شایعست خب نشون بدن گردش حسابهاشون رو ک از سمت شرکت پولی ب حسابشون واریز نشده نه اینکه دورمون میدن و جواب نمیدن و مغلطه میکنن من تو تیم استاد شهریار هستم تو‌دست لیدر شهاب کاظمی هستم و خیلیم افتخار میکنم که رو اصول و نگرش اونا جلو میرم و معتقدم درختی که ب ریشه وصل نباشه زود میخشکه

   • mehdi ۱۳۹۵/۰۳/۱۰ :: ۰۲:۵۹
    0 - 0

    در حال حاضر شرکت و شهریار کاظمی روبروی هم قرار گرفتن و معلومه که همدیگه رو محکوم میکنن، اما این تقابل رو من به فال نیک گرفتم، و برای من یه تلنگری بود که یبار دیگه تو باورم تجدید نظری کنم، تو این قضیه من شرکت رو مقصر میدونم ولی چیزی که مهم بود، آبجکشنی بود که به تیم شهریار گرفته شد. کسی قدرت آموزش و تیم حمایتی شهریار کاظمی رو نمیتونه انکار کنه ولی آیا ماهیت این شغل بازاریابیه به روش شبکه سازی، یا شبکه سازی بر محوریت خرید شخصی!!، یا پارادایم و ارزش گذاری؟؟ البته تو شرکت های هرمی به مراتب گزینه ی سومی بهتر انجام میشد. المپیک نتورک به معنی فصل ماهیگیری نیس که بریم تور بندازیم چه بسا آموزشا هم جوری باشه که از آب گل آلود هم بتونیم ماهی بگیریم، متاسفانه مشکلی که هست اینه که با همه ی مزایایی که این شغل داره تمرکز روی بازاریابی ضعیفه و امیدوارم زمان همه مشکلات رو حل کنه. اگه پارادایم بلده پس پارادایم تغییر رویشو میزنه

 • نتورکر هدفمند ۱۳۹۵/۰۳/۰۱ :: ۰۷:۳۹
  0 - 0

  با عرض سلام روزبخیر حضور نتورکرهای هدفمند
  با اطمینان میتونم بگم شخصی که این مطالب رو نوشتن نتورکر نبودن و اصلا نمیدونن این تجارت به چه صورت انجام میشه چون از لحن صحبت (یکطرفه ب قاضی رفتن)شان نشان میدن که شخصیت یک نتورکر رو ندارن.بنده یکی از نتورکرهایی هستم که حدود یکساله این صنعت بزرگ رو شروع کردم و با آموزش های فوق قوی که به بنده داده شد تونستم زندگیمو تغییر بدم. این آموزش ها در تیم های دیگه داده نمیشه، من شهریار رو ندیدم ولی افتخار میکنم که تو تیم ایشونم. هرجا بره ما بازاریاب ها هم باهاش میریم، شرکت سیمرغ مشکلات زیادی داشت که اصلا تو فکر حل کردنش نبود. من نتورکر نمیتونم منتظر پارادایم زدن کمپانی بمونم. همین الان هم لغومو از شرکت زدم. هر جا که بخوایم فعالیت کنیم با تیممممممممم شهریار هستیم . و سقفمم با کمک تیم شهریار و خط بالاسریام میزنم. لطفا زمانی که میخواین اطلاعات ب انتشلر بزارین اطلاعات درست در اختیار مردم قرار بدین نه یه مشت …
  از مردم میخوام یه طرفه قضاوت نکنن. با آگاهی بیشتر تصمیم بزرگ زندگیشونو بگیرن. منابع صحیح و درست دیگری هستند که میتونیین آگاهیتونو بیشتر کنین هجوم نیارین به صفحات وب
  یا علی مدد

  • پوریا ادیب فر ۱۳۹۵/۰۳/۰۱ :: ۰۸:۴۴
   0 - 0

   با سلام و عرض احترام خدمت شما دوست گرامی
   -در پاسخ به سوال اولتون باید خدمتتون عرض کنم که تیم مجله بازاریابی شبکه ای همگی تجربه بازاریابی شبکه ای دارند
   -اما نکته دوم اینکه یک کلمه از مطالب منتشر شده رو شما نمیتونید نقض کنید چرا که همگی حقیقت دارند و اگر شما شهریار رو ندیدید ما بارها و بارها در آفیس خیابان خلیلی (شرکت ابرتجارت) شهر شیراز با ایشون ملاقات داشتیم.
   -نکته سوم بزرگترین قاضی زمان هست
   و در نهایت بهتون قول میدم که جابجایی بعدی شهریار کاظمی رو از همین سایت منعکس میکنیم

   امام علی (ع) : خدا رحمت کند کسی که مردم را بیدار کند

  • ایمان ۱۳۹۵/۰۳/۰۱ :: ۲۰:۰۴
   0 - 0

   امام صادق میفرماید(المومن و کیذ)مومن باید دانا باشه..طوری تصمیم بگیر که فردا پشیمون نشی..موفق و موید باشی در پناه حق

  • یه آدم ۱۳۹۵/۰۳/۰۵ :: ۱۴:۳۷
   0 - 0

   سلام دوست عزیز
   نوع جمله بندیت و کلماتی که بکار بردی عین لیدرای شهریار..همش از یه جا اومده..
   یکمی دور و برت رو نگاه کن جیگر من..
   من رفتم یه شرکت دیگه..کی میگه جاهای دیگه ایم آموزشارو ندارن..
   اتفاقا چرا بعضی آموزشهارو ندارن..بعضی آموزشهای کوئستی رو ندارن..چون اونجا فروش بر اساس شبکه سازیه..
   مرد و مردونه چند نفر تو تیم شهریار فروش رفع تکلیفی میزنن..همه لیدرها هم تو جلسات میگن فروش رفع تکلیفی نزنید ولی کی گوش میده ..میدونی چرا؟
   چون خودشون از اول عمل نکردن..از اول نگرش کوئستی بوده و هست تو این تیم..
   یکسال و نیم طول کشید اینو درک کنم و شما هم زمان میخواد تا درکش کنی..

 • رسول ۱۳۹۵/۰۳/۰۱ :: ۱۴:۰۴
  0 - 0

  با سلام و تشکر از مطلب سفارشی شما
  فقط در خصوص سیاست های کثیف مدیران سیمرغ همین بس که همین هایی که با کسر محصول،غش در معامله ،تاخیر در ارسال کالا و هزاران راه دیگه نتورک رو در این ده ماه حرام کردند الان مدعی نتورک حلال هستند. و جالبتر که شما سنگ این افراد رو به سینه میزنید!!!
  البته بنده شرط می بندم این مدیران توانایی صحبت 5 دقیقه ای درباره نتورک حلال رو ندارند!!!و لازمه بگم توی این ده ماه هیچ خرید اجباری از طرف هیچ بازاریابی و ایشون انجام نشد اما در عوض سیمرغ با وعده های دروغ ، کاهش امتیاز کالا ها، پلن ضعیف، ندادن محصول فرستادن تن ماهی به جای خط چشم(غش در معامله) و …. هر تخلفی خواست کرد.
  بنده برای همه صحبت های فوق و تخلفات شرکت مدرک دارم
  آبرو خوبه خدا بده سلطان محمود ….. کیه؟؟؟!!
  والله خیر الماکرین
  “تبت یدا اب لهب”

  • پوریا ادیب فر ۱۳۹۵/۰۳/۰۱ :: ۲۲:۰۱
   0 - 0

   با سلام و عرض ادب
   ممنون از دیدگاهتون

  • کیانوش ۱۳۹۵/۰۳/۰۲ :: ۰۰:۰۲
   0 - 0

   الان مشکل شما با شرکت هست یا با بازاریاب؟؟؟؟؟

  • heydari ۱۳۹۵/۰۳/۰۲ :: ۱۱:۴۴
   0 - 0

   با سلام خدمت شما دوست گرامي
   مطالبي كه قصد دارم مطرح كنم صرفاً جهت افزايش آگاهي شماست
   از زماني كه شركت ابرتجارت كهكشان فعال بود تا زماني كه با چالش هاي زيادي مواجه شد و در نهايت كار به جا به جايي كشيد من و سازمانم با تيم شهريار كاظمي همراه بوديم و بنده بارهاي بار توي جلسات شهريار و ليدر هاي رأسش بودم ! مطلب منتشر در اين سايت نه تنها درسته و صحت داره بلكه معتقدم تنها مطرح كننده ي بخش بسيار ناچيزي از مسائل اين تيم هست ! شما ميگيد مدرك داريد !؟ بنده خودم حكم مدرك زنده رو دارم !! شاهد تمام مدارك دادگاهي شركت ابرتجارت كهكشان ، حكم دادگاهي ميرفخري ، دستگيري علي رضا كشتكار وپيگيري هاي شديد قاضي جوكار و … بوده ام ! حتي صداي ضبط شده ي جلساتشون رو هم بنده دارم ! از زمان ارزش گذاري روي شركت ابر تجارت كهكشان تا تخريب اين شركت و دوباره شروع ارزش گذاري روي شركت سيمرغ تا …
   چندين و چند ماه با هزارتا مشكل توي ابر تجارت كهكشان هرجوري بود با فالوهايي كه ميزدن ساختيم ( do or die , با محصول بي محصول ، با پلن بي پلن ، با سايت بي سايت سقف مي زنيم ، حالا چطوري !؟ خدا ميدونه ظاهراً غير قانوني قرار بوده كار كنيم !!!! )

   ولی هيچ اقدامي جهت حل شدن اين همه مسئله صورت نميگرفت ، واگر اعتراضي هم ميشد و نواقص مطرح ميشد ميگفتن فنجونتون پر شده ، آخه چه فنجوني ؟؟ حرف حقه … سازمان انتظار بازاريابي شبكه اي سالم رو داره نه به سبك هرمي ولي با سرپوش نتورك ماركتينگ. ديگه نگم كه چقدر بچه هاي سازمان به ناحق پولشون رو از دست دادن و اما حلال و حرام اين همه كجا رفته بود …. بگذريم

   فقط شما بدونيد تا زمان غير فعال شدن كامل مجوز هیچ اقدامي صورت نگرفت !

   حالا ما باچه شرايطي وارد شركت سيمرغ شديم ، همين ليدر ها و سرشاخه ها چنان ارزش گذاري روي اين شركت كردند و از قرارهايي كه با مديرعامل كمپاني گذاشتند تا دلتون بخواد براي ما سخنراني كردند ! شما اگر اين شركت رو با شركت هايي كه از زمان شروع فعاليتشون مدت زمان زيادي گذشته قياس منطقي كنيد ، مي بينيد كه پيشرفت خوبي رو در اين مدت داشته ، حالا دوباره چي شده كه باز هم ميخوايم از اين شركت جا به جا شيم !؟ مگه جابه جا شدن كار راحتيه !؟ تكليف اين همه زحمتي كه بچه هاي سازمان واسه آيندشون مي كشن چي ميشه !؟ ما داريم با آدم ها كار ميكنيم ، اينها درك و فهم دارن ، واسشون سؤال ميشه ، ضد و نقيض ها رو توي رفتار و گفتار سرشاخه ها مشاهده ميكنن ، ديگه فالو زدن هم جواب نميده ، كاش ديگه تا اين حد به شعور يك سازمان توهين نشه ، اين دفعه مسئله سر اين كسري ها در محصول و پورسانت نيست ، مسئله جاي ديگري است ، من سنگ شركت سيمرغ رو به سينه نميزنم ، من فقط سنگ سازمانمو به سينه ميزنم چون هر كدومشون آينده دارن ، دوست گرامي من ، ماها نسبت به تك تك افرادسازمانمون مسئوليم ، زندگي مردم بازيچه ي ما نيست ! دوره تقليد كوركورانه تمام شد ، سازمان فالو نميخواد پاسخ منطقي مي خواد !

   اميدوارم صحبت هاي بنده رو به چشم بحث كردن نبينيد ، در ابتدا هم خدمتتون عرض كردم كه صرفاً جهت اطلاع داشتن مطرح شد.

   اميدوارم شما هم هر جا كه هستيد موفق و سربلند باشيد ، اما به خاطر سازمانتون هم كه شده با چشم و ذهني باز و دور از تعصب تصميم گيري كنيد !

 • مهربون ۱۳۹۵/۰۳/۰۱ :: ۲۱:۰۵
  0 - 0

  اگر یکم بیدار شید یادتون میاد که اعتقادتون بر این بود که به قطار در حال حوکت سنگ میزنن
  به دوستانی که در حال حاضر این مطالب رو انتشار میدن و یه عکس دارن و باید بگم که به هیچ عنوان کتاب های مدیریت نگرش و سامورایی مهربان را مطالعه نکنید
  چون فقط باعث شکستتون میشه
  لیدر غیرتی سازمان غیرتی
  و برعکس

 • hs.omidi ۱۳۹۵/۰۳/۰۲ :: ۰۷:۵۰
  0 - 0

  بنام خدا
  با تشکر ویژه از مدیریت سایت به جهت جسارت در نوشتن این مطلب و مهمتر از همه نمایش نظراتی که هرچند لحن تندی دارند.
  در ابتدا باید به همکاران عزیزم بگم که بجای اینکه به حاشیه بپردازیم باید بریم سر اصل مطلب.
  موضوع این مطلب شرکت سیمرغ یا شرکت دیگیری نیست بلکه موضوع شهریار کاظمیه.
  بنده به شخصه نه قصد ماندن در سیمرغ دارم نه قصد رفتن با شهریار.
  اما سوالی که از دوستان دارم اینه که اگر محتوا ایراد داره خب بفرمایید کجاش، من سه ساله تو تیم شهریار کاظمی هستم و تمام این مسایلی که مطرح شده رو با چشم دیدم و نیازی به مدرک هم نیست.
  یکی از دوستان نوشته فقط شهریار کاظمیه که میاد واسه مثبت پنج هاش جلسه میزاره، بنده در افیس مطهری شهر شیراز بودم یکبار ایشون رو در یکسال اخیر ندیدم.
  مشکل اصلی سازمان شهریار اینه که فکر میکنن فقط خودشون دارن نت کار میکنن و بقیه شرکتا شلغمن، اونا اصول ندارن فقط شهریار اصول داره.
  چقدر تو کله ما میخوندن که همه شرکتها روی هم رفته حجم فروششون به انداره شهریار نمیشه.فقط یکی از لگ های پنبه ریز شیش میلیارد حجم فروشش هست حالا اونا اصول دارن یا ما؟؟

  چقدر گفتن تو ابرتجارت هفتاد هزارنفریم که بعدا معلوم شد..

  به همکاران گرامی خودم تضمین میدم که تا دو ماه اینده حداکثر خیلی چیزاا رو میشه.
  تجربه بنده از کارکردن در تیم شهریار کاظمی اینه اصل اول نت دروغ و اصل دوم بی وجدانی

  برای همگی التماس تفکر دارم

  • یه آدم ۱۳۹۵/۰۳/۰۵ :: ۱۴:۲۶
   0 - 1

   سلام
   منم حرف شمارو تایید میکنم..
   مشکلی که این تیم داره خرید زدنه نه فروش ماهیانه..
   منم دارم میرم یه شرکت دیگه و ای کاش بعضی ها بقیه آدم هایی که تو شرکتهای دیگه هم هستن رو ببینن و بفهمن نتورک چیز دیگه ای هم هست.
   باور کنید دروغایی که تو ابرتجارت سر محصول شنیدم همش جلو چشمامه..نمیگم همه ی حرفا دروغ بود .خیلی اصول این تیم هم خوبه ولی . . .

 • الهام ۱۳۹۵/۰۳/۰۲ :: ۱۲:۱۷
  0 - 0

  سلام
  من دو سال پيش نتورك بهم معرفي شد وقتي ابر تجارت تو اوج قدرت بود و به قول شما تيم درفول هم پتانسيل شهريار بود و همه چي در امن و امان بود
  من يك سال نتورك كردم تيمم هم +١٠٠ بود وقتي از نتورك اومدم بيرون
  شهريارو چندين با.ر ديدم
  باهاش جلسه هم داشتم
  كلا معتقدم كه قدرت هميشه با كثافت همراهه
  هيچ شخص بزرگ و قدرتندي وجود نداره كه بتونه خودشو پااك و با وجدان نگه داره
  نتورك يه ابجكشن بزرگ براي من داشت كه من به خاطرش ديگه نتونستم ادامه بدم
  اونم اينه كه تكليف ادم هايي كه هيچ وقت نميتونن تو نتورك موفق بشن چيه ؟؟؟ چند درصد استثنا مگه داريم ؟؟؟ اونايي كه فالو ميشن ميان از همه چيزشون ميزنن از نون شبشون ميزنن ميان خريد ميكنن و بعدم نه اين كه نخوان ، نميتونن به جايي برسن چيه ؟؟؟؟
  نتورك ظاهرش خيلي پاك و قشنگه
  تا يه جايي همه چي خوب پيش ميره ولي از يه جايي به بعد ميبيني اگه ريز ريز دروغ نگي نميتوني ادامه بدي
  ذات نتورك ادماشه ادما هم نميتونن خوب مطلق باشن
  يه اشتباه كوچيك تو نتورك ممكنه زندگي و اينده ي خيليا رو به فنا بده
  شهريار اعمال كثيفش تو صورتش پيداس
  شهاب كاظمي خنده دار ترين نسبتي كه ميشه بهش داد پاكيه
  بچه تهروني با زبونش مخ عالمو ادمو ميزنه
  اينا سياست دارن
  دست ميذارن رو نقطه ضعف ملت بدبخت
  اصلا اصل نتورك همينه
  فالو يني بازي با احساسات
  هرچي پست تر باشي و بازيگر تر فالوور قوي تري هستي
  تاپ فالوور شهاب كاظميو هركي ديده باشه متوجه حرف من ميشه
  الانم خيليا چشمشونو بستن
  تو دلشون هزار جور توجيه ميارن كه اين حرفا رو نپذيرن
  همه ي اينا رو من حفظم
  يه روز چشمتون باز ميشه كه ديگه ديره

  • پوریا ادیب فر ۱۳۹۵/۰۳/۰۲ :: ۱۲:۴۲
   1 - 0

   سلام و عرض احترام
   ممنون از مطالبی که ارایه کردید
   در رابطه با آبجکشنی که مطرح کردید مبنی بر تکلیف انسانهایی که نمیتونن به قدرت برسن چیه….
   این آبجکشن یا سوال دقیقا بیشتر در تیم هایی مشاهده میشه که توهم زایی بیشتر است
   به هیچ وجه قرار نیست همه به درآمدهای بسیار بالا برسن
   رندی گیج معتقده که پنج درصد مردم رهبر هستند و ده درصد توسط رهبر دیگه ای رهبر میشوند
   اما سوال مهم اینه که تکلیف بقیه چیه ؟
   نتورک فقط جنبه درآمدی نداره بلکه میتونه جنبه هایی همچون آموزش شخصی ، فرهنگ سازی، پارادایم شیفت و ..
   بسیار انسان هایی که با اموزش های نتورک تحول عظیمی در درونشون شکل گرفته که این خود ارزش زیادی داره..

   در آخر باید بهتون بگم که در نتورک ایران هم افرادی هستند که با وجود به قدرت رسیدن باز هم بر عهد روز اول خود استوار هستند و در آینده قطعا مجله بازاریابی شبکه ای به معرفی این افراد خواهد پرداخت.
   باز هم ممنون به جهت در میان گذاشتن دیدگاهتون .

  • خسرو ۱۳۹۵/۰۳/۰۲ :: ۱۴:۳۴
   0 - 0

   با سلام و احترام
   الهام خانوم شکست همه جا هست و مشکلش از نتورک نیست اینجا شما سرمایه وسط نمیزاری ی خرید ماهی 200 تومان اونم اجناس مصرفی
   کسی رو بدبخت نکرده اینجا شکست خوردن بدبختی نمیاره هر چند اگه بخای موفق میشی
   جایی شکست یعنی بدبختی که طرف خونش رو فروخته رفته با پولش کار کنه شکست خورده خونه که از دست رفته تازه کلی بدهی داره .
   کسی که اینجا میاد میگه ( + n ) نفر ادم بوده قطعا نبوده اینو دیگه همه میدونن
   و اما در مورد الفاظ بدی که بکار بردید
   درست نیست وقتی کسی توانایی انجام کاری رو نداره با بد نام کردن بقیه رو نقطه ضعفاش سر پوش بزاره این درست نیست که ما سعی کنیم
   کم کاری خودمون رو با بد بودن کار توجیه کنیم تمام کسایی که الان انسانهای موفقی در صنعت نتورک هستند یک روز مثل شما از (0) شروع
   کردند .
   و اتفاقا دقیقا تمام اون حرفهایی که در مورد بد بودن گفتید همونها دلیل شکست کسی که سازمان داره میدونه فرق مدیر با رهبر چیه .
   مدیر واسه پیشبرد کارهاش دروغ میگه ولی رهبر اگه دروغ بگه کسی حاضر به همکاری باهاش نمیشه اینا دلیل شکست کسی که اعتقاد
   داره تا دروغ نگی رشد نمی کنی هیچ وقت رشد نمی کنه چون اولین اصل نتورک رو نفهمیده (پارادایم شیفت)
   اما تو نتورک 3 دسته هستند
   1)کسایی که کار کردن و موفق شدن ______>> هیچ وقت در مورد نتورک منفی نمیگن
   2)کسایی که کار کردن اما نتونستن پارادایم خیلی چیزا رو بزنن و موفق نشدن___>>باز هم منفی نمیگن چون میدونن سیستم چیه
   خودشون نتونستن
   3)کسایی که از دم در نتورک رد میشن مایان ببینن چه خبره 4 نفر ادم نا موفق میبینن میرن فکر میکنن فهمیدن نتورک چیه!!!!___>>
   اینا همش منفی میگن

 • دوست ۱۳۹۵/۰۳/۰۵ :: ۱۵:۵۰
  0 - 0

  سلام خدمت دوستان عزیز
  من فقط به یه دلیل از این تیم میرم اونم این که از صد در صد 5 درصد روی فروش کار میشه..95 درصد روی تیم سازی..
  حالا اجازه بدید توضیح بدم..
  انواع جلسات
  اموزشی فروش گذاشته میشه.حتی کارگاههای غروش و انتقال تجربیات دوستان به همدیگه اما موضوعی که وجود داره اینه که کسی پیگیر فروش مجموعه خودش نمیشه.
  پیگیر هستن که خرید بزنی اما اینکه بفروشی نه..کسی که تازه اومده و هنوز کار رو درک نکرده چرا انتظاره ازش که اموزش ببینه و خودش 100درصد بره جلو..
  پارسال همین موقع بود که لغو از ابرتجارت زدیم.وقتی اومدیم سیمرغ لیدرمون که 1000 نفر بود رو دیدم که به یی از دوستان یه پلاستیک بزرگ از محصولات ابر تجارت رو داد و گفت بفروش یکمی پولش هم مال خودت.
  چیزی که من فهمیدم این بود که این لیدر خرید زده گذاشته کنج خونش و حالا میخواست لطف کنه به یکی از دوستان که پول نداشت گفت اینارو بفروش.
  البته اطلاع دارم که به فامیلاش جنس فروخته و خرده فروشی کرده چون کمی با اون لیدر آشنا هستم ولی مساله ای که وجود میاد اینه که دائمی نمیفروشن.
  یه بار میفروشن بعدش خدافز…
  یکی از دوستان بهم گفت حالا اونا عمل نکردن تو بیا برا خودت وتیمت عمل کن..اما مدتها فکر کردم و دیدم که نوع اموزشها این بلا رو سر فرد میاره.
  دقیقا دو هفته بعد از اینکه اومد کار رو لیست شده و آماده دعوت گذاشتنه..طرف بیشتر درگیریش میشه دعوت نه فروش..
  حالا هم من با یکی از دوستام تو یه شرکتای دیگه صحبت کردم و دیدم بیشتر شرکتها اول طرف رو میفرستن بره بفروشه..دنبالشن ببینن فروخت یا نه..
  من هم میخوام برم اون شرکت چون بسیاری آدم دیدم که تو تیم شهریار فقط خرید میزنن.
  تازه یکی ازلیدرها به عنوان فالو یه دفه گفت بابا وقتی به درآمد رسیدی دیگه نفروشی هم طوری نیست..خرید بزن برا خودت ولی ای دل غافل
  درسته که همه اینطور نیستن و خیلی ها که فروش های عالی داشتن اما اغلب اینطور بودن و تکثیر بد این موضوع الان مشخص شده.بعد از چند سال
  تو این تیم فروش رو 300 تومن بود..و بارها به طور غیر مستقیم فروش اولیه بالاتره شرکتهای دیگه مسخره شد..که تو این دوماه آخر تصمیم بر این شد که فروش اولیه رو روی یک ملیون فالو کنن تا طرف 800 بزنه دیگه..
  حالا چرا چون طرف که تازه میاد مثل خیلی های قبل که با فروش کم به درآمد نرسیدنو رفتن جدیدا اینطور نشن و زود به درامد برسن….باور کنید که این بین خیلی ها ازبین رفتن…طرف اگه به درامد نرسه طوری نیست ولی اگه ضرر هم بده بدتر….تازه فهمیدن که نه انگار خدا الکی به خر دوتا گوش نداده..
  البته این نوع طرز دید که ما بهترینیم.ما از همه بهتر عمکرد داریم مثل همین فروش بارها نقض شده..وقتی اومدیم سیمرغ فهمیدیم که خود شرکت باید دفتر اجاره کنه در صورتی که تو ابر تجارت راسها دفتر اجاره میکردن و مجوز از طریق شرکت میگرفتن و اجاره رو مثبت ده نفره ها تقسیم میکردن.
  باز دید ما بهترینیم رو محصولات هم شکست خورد و یهو شروع شد از محصولات ابر تجارت بد گفتن.
  دفه قبل برا رفتن به سیمرغ ارزش گذاری زیادی روی مدیر عامل شد..یکی از بچه ها گفت همین هارو هم در مورد میرفخری میگفتید حالا چه تضمینی وجود داره که اینجا هم چند وقته همینطور نشه که خدا شاهده هنوز اون صحنه که طرف این حرف رو زد جلو چشمامه که دقیقا بعد از یکسال به حقیقت پیوست و حالا شروع شده از مدیر عامل سیمرغ بد گفتن.
  دوستان من دیدم حتی لیدری که بالای 1000 نفره باز طرز فکرش از بالا میاد.از شهریار.همه الان دارن یه حرف رو میزنن که اقا سیمرغ به تعهداش عمل نکرد.
  اینو قبول دارم که خودم من هم عامل نبودم و کارهایی رو که باید انجام ندادم .نمیگم که خودم علامه هستم و نشستم به نقد…آرزو میکنم که این تیم هم موفق بشه و مهمتر از ادمهایی که میان توش به درامد برسن نه مثل من که یه کوچولو ضرر بدن تا بفهمن کجا چه خبره.ولی با مشورت زیاد تصمیم گرفتن تیم و فضای نگرشی رو عوض کنم و عمل کنم به آنچه که میدونم.
  اصل حرفم اینه که من نمیخوام کسایی که میارم با این نگرش فروش رشد کنن چون خواه ناخواه بقیه ی تیم رو میبینن و روشون تاثیر میزاره.
  موفق باشید هر کجا هستید منم موفق میشم مطمئن هستم….یا علی

 • sam ۱۳۹۵/۰۳/۰۵ :: ۱۶:۰۰
  0 - 0

  من بازاریاب سیمرغ بودم.واقعا خدمات نمیداد.محصولات ناقص بودن تماما.پورسانت ها واریز نمیشد.هرچقدر هم که لیدرها شکایت کردن به کمیته نظاره بازهم سیمرغ درست نشد.سیمرغ فقط بلد بود محصولاتش رو روز به روز اضافه کنه ولی اصلا محصولات رو درماه شارژ نمیکرد.فقط تعداد محدودی از محصولات شارژ میشد. حالا خودتون قضاوت کنید سیمرغ جای موندن بود یانه؟شرکتهعی دیگه من دوستانم هستن و میگن ک این مشکلات وجود نداره به این حد

 • fatah ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ :: ۱۱:۵۸
  0 - 0

  با سلام
  هرکی ادمش باشه میگیره
  تو هرمی گرفتن تو قانونی هم گرفتن ادمش باشق میری یاد میگیری میای پکرسانت میگسری
  یا علی

  • دکتر صادقی ۱۳۹۵/۰۳/۱۱ :: ۱۴:۴۳
   1 - 0

   دقیقا خیلی راه هست واسه پورسانت گرفتن تو و امثال تو هست که دیدگاه بزن و در رو دارید .اونایی که تو هرمی پول های خوب به جیب زدن الان کجا هستن !!!یکم تامل کن ،همین آقای شهریار کاظمی چی چی بدست آورد تو کویست ،پس فر نکن میشه با حق الناس به جایی رسید،تا اونجایی که من اطلاع دارم به صورت تصاعدی آه و نفرین پشت سر تیم کامبیز کاظمی هست ،به قول معروف خدا دیر گیر هست ولی شیر گیرم هست …. خودتو پارادایم بزن چون خدا از حق خودش میگزره ولی از حق مردم نه …

 • مجتبی ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ :: ۲۳:۴۶
  0 - 0

  سلام
  ما با لیدر هامون سقف میزنیم نه با کمپانی. از اون جایی که اعتماد و اعتقادی صددرصد به لیدر هامون
  دارم، اگه تو جزیره ى موریس تو اقیانوس هند هم برن باهاشون می ریم. چون ایمان داریم که فقط
  و فقط با لیدر هامون سقف میزنیم.

  • ..... ۱۳۹۵/۰۳/۰۸ :: ۰۹:۲۷
   1 - 0

   این حرفا نگرشهای کوئستیه داداش…
   یکم از بیرون به قضایا و تیمتون نگاه کن…
   این تجارت با خربد و فروش سود میده نه این مدل حرفا…
   یکسال با تمام وجود این حرفارو درک کردم که بچه های این تیم حرفی برای خرده فروشی ندارن..بیشتر ادعاها روی تیم سازیه..

  • یکی ۱۳۹۵/۰۳/۱۱ :: ۰۸:۴۳
   0 - 0

   دوست عزیز برو یکم در مورد نتورک مطالعه کن..
   این آموزشای که شما دیدی باعث شده چشمت روی همه چیزببندی و ناخودآگاه داری میگی من همه چیز بلدم.
   نتورک یعنی فروش و شبکه سازی ..این حرفت که ما با بالاسریم سقف میزنم نه با کمپانی فقط روی شبکه تمرکز داره…پس فروش چی؟
   والا ما هرچی شنیدیم ای نوع حرفا رو شرکتای هرمی میزدن که ما بخاطر این محصول نتورک نمیکنیم برای هدفامون نتورک میکنیم..
   این حرفا تا یه مدت کارایی داره وبعدش به درد نمیخوره..مگه ما قراره یه چند ماهی جنس بفروشیم بعدش خداحافظ فروش..

  • مهدی1 ۱۳۹۵/۰۷/۲۰ :: ۱۱:۱۸
   0 - 0

   لیدرت کیه کامبیز یالول یکاش بابا یکم بیدار شو حرف منو بقیه رو بذار کنار خودت یکم فک کن شهریارم یه روز دستش برای کل جامعه رو میشه حق مردمو نمیشه خورد

   • محمد علی ۱۳۹۵/۰۸/۰۶ :: ۲۲:۲۷
    0 - 0

    می شه لطف کنی بگی توی نتورک چه جوری می شه حق مردم رو خورد؟!!

   • پوریا ادیب فر ۱۳۹۵/۰۸/۰۶ :: ۲۲:۳۱
    0 - 0

    بعد از مطالعه متن و مشاهده این همه نظرات
    تازه این سوال واست پیش اومده؟؟
    یعنی هنوز نفهمیدی؟؟

 • سعید ۱۳۹۵/۰۳/۱۶ :: ۲۱:۱۹
  0 - 0

  نیاز به داشتن یک سیستم خیلی مهمتر از وصل بودن به اونه.

 • سمع ۱۳۹۵/۰۳/۲۴ :: ۱۴:۴۰
  0 - 0

  سلام .
  تموم کامنت ها رو خوندم .
  فقط دو چیز میگم .
  اول اینکه ماه پشت ابر نمی مونه و ظالم هر کسی که باشه بالاخره دستش رو میشه .
  و
  دوم اینکه من هنوز توی سیمرغم و معلوم نیست بمونم یا برم …
  فقط می دونم 6 ماهه شرکت محصولاتم رو ارسال نکرده و پولمم نمیده .
  6 ماهه دارم پولمو پیگیری می کنم هر روز یه چیز میگن . تیکت زدن ما شده چت کردن با به اصطلاح همیار مشاور ها !!!!
  حتی گفتن پول به حسابت واریز شده در صورتی که نه موجودی حساب زیاد شده
  و نه توی پرینت بانکی واریزی داشتم .
  هر چی تیکت می زنم یه سری جواب های بی ربط میدن . چون مشخصه اصلا تیکت هارو با دقت نمی خونن .
  جوابهایی مثل ثبت نبودن شماره حساب توی دفترکاری و چیزای دیگه میگن .
  در صورتی که توی دفتر کاریم هم شماره حساب هست هم شماره شبا .
  ثبت نارضایتی توی کمیته درونی کردم ، مسئولین شرکت که اصلا جواب ندادن .
  به کمیته بیرونی (کمیته نظارت) اطلاع دادم تا ببینم چی میشه .
  جدیدن که مدتیه اصلا دیگه جواب تیکت نمیدن .
  من که مجبور شدم از شهرم پاشم بیام تهران دنبال پولم .
  فردا صبح (سه شنبه) هم میرم شرکت تا پولمو نگیرم نمیام بیرون .
  اینم بگم که آدرس شرکت هم اونی که توی سایت ها نوشته نیست .
  آدرسش رو من تا حالا هیچ جا ندیدم . از کسانی که رفتن شرکت گرفتم .
  شرکت توی جردن خیابان رحیمی پلاک 5 طبقه 3 هست .
  پولمو که گرفتم اونوقت یه تصمیم درست میگیرم که بمونم سیمرغ یا نه .
  در آخر میگم که اتفاقات خوبی در راهه و بالاخره این شب ، صبح میشه .
  و تمام تلاشم اینه که مثبت باشم .
  می دونم و ایمان قلبی دارم خدا جای حق نشسته
  پس
  یا حق

  • پوریا ادیب فر ۱۳۹۵/۰۳/۲۴ :: ۱۶:۳۳
   0 - 0

   سلام و عرض احترام خدمت شما
   مسایلی که در مورد شرکت سیمرغ عصر تجارت رو مطرح کردید رو ما هم تایید میکنیم.

   با تشکر

  • صادق محبوب ۱۳۹۵/۰۵/۳۰ :: ۰۶:۱۱
   0 - 0

   تو پدر سوختی شرکت سیمرغ شکی نیست از من و تیم بیست نفره من 15000000 خورد یه آبم روش دو استاد گرم جابجا شد

 • Ehsan.Ch ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ :: ۱۹:۲۱
  0 - 0

  با عرض سلام و ادب و احترام خدمت دوستان گرامی
  هر وقت هر کدومتون تجربه راهبری 22،000،000،000 نفر توی 64 کشور
  دنیا رو داشتین بیاین در مورد نتورک شهریار صحبت کنین !!!!!
  (توی ایران تاحالا کسی رو ندیدم که از مادر زایده باشه که چنین کاری و کرده باشه.)
  دوستانی که توی تیم شهریار بودن و رفتن دقیقا افرادیم با همون شرایط موندن و
  به پورسانت رسیدن،حالا بی عرضگی از ملته دیگه مسئله از تیم نیست.
  کسایی که زیاد حرف میزنن جز کسایی هستن که هیچ دست آوردی بدست نیاوردن
  توی هیچ زمینه ای.
  اگه یه خورده مطالعه داشته باشین توی کتاب های بزرگان نتورک آمده که توی
  نتورک مهمترین عامل موفقیت تیم نه چیزای دیگه!
  صدای ضبط شده ی لگ های مهترم شرکت های مختلف دیدم که به شهریار میگفتن
  فلانی یه راهکار بده ما تا پوز فلان لگ و بمالیم زمین!
  حیف نمیشه خیلی چیزارو اینجا گفت تا اینجاشم این پست عمومی بشه جای شکر داره.
  تیمی که حرف پشتش نباشه،تیمی که مسئله نداشته باشه اون تیم مرده.
  ((( نتورک صحرای محشر است،همه چی روی استیبل مشخص میشه )))
  نتورک ایران تازه ده سال دیگه حرفه ای هاش خودشون و نشون میدن

  شاد،پیروز،سربلند باشید

  • پوریا ادیب فر ۱۳۹۵/۰۴/۰۱ :: ۱۱:۱۱
   0 - 0

   سلام و درود خدمت شما
   نظر شما کاملا تایید میشه چرا که مهر محکمیست بر توهماتی که به شما دادن،
   فقط براتون آرزوی موفقیت میکنم

  • a.l ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ :: ۱۴:۲۲
   0 - 0

   22 ملیارد نفر؟
   جمعیت دنیا از اغاز خلقت تا الان این رقم نمیشه تازه مگه کامبیز کاظمی چند سالشه؟خخخخ

   • مریم ۱۳۹۵/۰۹/۱۴ :: ۲۱:۰۰
    0 - 0

    اشتباه چاپی شده .22000000نفر

   • پوریا ادیب فر ۱۳۹۵/۰۹/۱۴ :: ۲۱:۵۹
    0 - 0

    شما باور دارید که آقای کاظمی ۲۲ میلیون نفر در مجموعه ایشون بودند؟؟؟

  • سید ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ :: ۱۰:۴۹
   0 - 0

   سلام داداش شرمنده ولی دنیا هنوز ۲۲میلیارد نفر به خودش ندیده

  • منم ۱۳۹۵/۰۶/۰۳ :: ۱۱:۳۹
   0 - 0

   قشنگ ازش بت ساختیا خخخ

  • نیما ۱۳۹۵/۰۶/۰۹ :: ۰۹:۳۴
   0 - 0

   منظورش22000000 بود

 • Blackback ۱۳۹۵/۰۴/۱۵ :: ۰۸:۱۳
  1 - 0

  سلام به همه دلیل اصلی بلند شدن شهریار از سیمرغ این بود که به دلیل مشکلاتی که شرکت با لیدر های راس داشت میخواست جایگاه بعضی
  از این لیدر هارو بزنه مثل حسن مکارم،پژمان براتی،حسین شیر گیر،سعید ابراهیمی و…که باعث به وجود امدن در گیری بین لیدر ها و اکبری مدیر عامل
  شرکت شد و شهریار هم با تیمش به شرکت بیز رفت در حال حاضر شهریار برای یک سال ممنوع الکار شده و با جایگاه زنش سمیه کشتکار پورسانت میگیره.
  سوالی در مورد شهریار و… داشتید بپرسید تا اخرین اخبار رو براتون بگم جهت اطلاعتون متاسفانه خبر رسیده که میرفخری داره دوباره مجوز میگیره که ابر تجارت رو بیاره بالا

  • امیر ۱۳۹۵/۰۵/۱۹ :: ۰۴:۱۶
   0 - 0

   سلام، این سعید ابراهیمی کیه؟

   • Hasan ۱۳۹۵/۰۵/۱۹ :: ۰۴:۵۶
    1 - 0

    دایرکت حسین شیرگیر و لول دو کاظمی

  • صادق محبوب ۱۳۹۵/۰۵/۳۰ :: ۰۶:۰۷
   0 - 1

   لیدرقدرتمند ماست

   • محمد ۱۳۹۵/۰۷/۱۱ :: ۲۰:۲۸
    0 - 1

    لعنت به شهریار وشیرگیر ومکارم وبقیه .شمایی که میگید مکارم با20%قلب و5محورداره کار میکنه میدونستید مکارم یه لول یک داشت که 5محور بود به خاطر یه سری مسایل از تیم کاظمی رفت و5محورش متصل شد به مکارم مکارم حتی توانایی 2محور شدنم نداشت اگه اینده نتورکتون براتون مهمه از تیم شهیار بیاین بیرون

 • a.l ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ :: ۱۴:۲۰
  0 - 0

  سلام 25 نقر از سازمانم بخاطر ارزشگذاری های واقعا غیر منطقی و زیادی که روی کامبیز کاظمی بود رو از دست دادم متاسفانه بت پرستی در این تیم غوغا میکرد.
  جالب این بود تو پروزه ی جابجایی این افراد سه لول بالاسری کلا نادیده گرفته شد و مستقیما رفته بودن با دست پتانسیل مطرح کرده بودن.
  میخوام یه سری از دروغ های این افراد رو براتون بگم البته از هرکدوم یه دروغ چون دروغ هاشون زیاده. علی رغم اینکه میگن نتورک پاکه پاکه پاکه و دروغ در ان جایی نداره
  1-شهریار کاظمی 24 ملیون سازمان تو 64 کشور دنیا داشته
  جواب.طبق تحقیقاتی که به عمل امده شرکت کویست اصلا 24 ملیون سازمان نداشته-50 نفر اول کویست در ایران رو وزارت دادگستری اسامی شون رو منتشر کرد اسم کامبیز کاظمی توش نبود
  -اقا اگه این فرد اینقد سازمان داشته چرا ول کرده؟-ایشون من جمله افرادی بودن که با وجود ممنوع بودن کویست تا زمان دستگیری کار میکرده یعنی حرام خواری.
  2-حسین شیرگیر ماشین 900 ملیونی میگیره پرادو 2016 نیو فیس
  -ورود این ماشین طبق قوانین کمرگ ممنوعه-با پورسانت 20 ملیونی کدوم ابلهی میتونه ماشین 900 ملیونی بگیره؟-تازه میگفتن ساعتش 35 ملیون پولشه خخخخ
  کدوم ادم عاقلی پورسانت دو ماهش رو میده به یه ساعت.
  3-حسن شیرگیر میگفت تو سیمرغ با 1000 نفر یه ملیون پورسانت میگیره اینو موقع شیفت کردن سازمان من میگفت
  – با 50 امتیاز هم حساب کردیم حدود 3 ملیون در می اومد
  4-حسین شیرگیر تو جلسه میگفت تندر 90 که باهاش اومده رو برای خواهرش خریده
  -جالب اینه تو استعلام پلاک خودرو به اسم شخصی به اسم رضایی در اومد
  باور کنید بخوام از دروغ و توهم های اینا براتون بنویسم باید دو روز فقط تایپ کنم.
  نه وقتشو دارم نه حوصله شو.
  ایمیل میذارم کسی توضیح بیشتر خواست میتونم بهش بدم ali_ansari1366@yahoo.com
  برای همتون ارزوی موفقیت دارم

 • sedaghat ۱۳۹۵/۰۴/۲۳ :: ۰۰:۳۰
  0 - 0

  سلام دوستان خسته نباشیدمن چند ماهیه توی تیم شهریارکاظمی کارمیکنم چند وقتیه ناامیدشدم بخاطر چیزایی که ازشهریار شنیدم گیج شدم ونیازبه اطلاعات بیشتری دارم ازشهریار.آیاشهریارکاظمی مرد مومن وعملکردش خداییه یاآدمه بده؟

  • حسین ۱۳۹۵/۰۵/۱۴ :: ۰۹:۴۹
   0 - 0

   دوست من. به نظرت چرا پشت یه آدمی مثل مهران مدیری حرف در میارن؟! چون مهران مدیریه! چرا پشت سر یکی مثل گلزار حرف در میارن؟! چون محمدرضا گلزاره. حالا به نظرت چرا پشت شهریار حرف و حاشیه ست؟! آفرین! چون سلطان شهریار کاظمی…

 • EhsanCh ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ :: ۰۸:۲۶
  0 - 0

  دلایل زیادی داشت رفتن تیم شهریار
  صدایت توی هر تیمی بودی و حرف و حدیث پشتت نبود بدون اون تیم به جایی نمیرسه.
  توی همه تیم های ایران بودم وقتی خودت بقیه رو ببینی تفاوت هارو خیلی خوب
  احساس میکنی.
  تیمت از تو شروع میشه تو پاک نتورک کن سیستمت پاک میشه.

 • EhsanCh ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ :: ۰۸:۳۲
  0 - 0

  سایت و اینترنت و….. حاشیس فقط برین رشد کنین
  نتورک دو تا چهار ساله به شرطی که دو تا چهار بدون حاشیه و پاک سیستمت رو ببرب جلو.
  منم یه بنده خدایی سوال براش پیش آمده بود این سایت رو نشونم داد.
  فقط برین رشد کنین

  • پوریا ادیب فر ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ :: ۱۱:۵۶
   0 - 0

   سلام و عرض ادب خدمت شما
   جملاتی شبیه صحبت های شما را زیاد شننیده ایم و جا داره مقاله ای رو با همین موضوع حاشیه منتشر کنیم
   یه نتورکر باید همیشه بروز باشه باید سایت های بازاریابی شبکه ای رو رصد کنه، اخرین اخبار نت ایران و جهان رو پیگیری کنه،
   حالا اگر شما به اینها میگید حاشیه صد درصد رو حرفتون تا الان فکری نکردید و صرفا حرفای بالاسریهاتون رو تکرار میکنید
   لطفا در صحبت هاتون کمی فکر کنید
   به قول رندی گیج
   نسبت به همه چیز روحیه پرسشگر داشته باشید

 • Saeed ۱۳۹۵/۰۴/۲۷ :: ۱۹:۰۸
  0 - 0

  کلا شیوۀ نتورک مارکتینگ تو ایران زیاد درست نیست، همۀ موضوعات (اجتماعی، روانشناسی، فرهنگی، سیاسی، مذهبی، به اصطلاح “علمی” و …) رو به نتورک ربط میدن تا بالاخره با یکی از این موضوعات چهار نفر رو راضی کنن که بیاد کار کنه.
  از 50-60 تا جلسه‌ای که تا حالا رفتم (با حضور تاپ لیدرهایی که هنوز “ویژن” بعضی هاست که ببیننشون) شاید 2-3 تاش در مورد نحوۀ خرده فروشی و معرفی درست پرسپکت ها بوده. بقیه فقط راجع به این بوده که چجوری دوستامون رو با رویاها و اهداف خودشون گول بزنیم تا بیان تو نتورک ، یا توهم دادن و جوگیری و داد و بیداد الکی و برطرف کردن شک و سوالات با تکنیک های خاص.

  کاش نتورکرها به این صنعت به چشم یه شغل نگاه میکردن، نه راهی واسه حل کردن تک تک مشکلات زندگیشون.
  همه میگن الان در حال فرهنگسازیِ نتورک هستیم. از همین حالا اشتباه فرهنگسازی نکنیم.

 • mahsa ۱۳۹۵/۰۵/۱۴ :: ۰۸:۵۳
  0 - 0

  سیمرغ یه دزد کثیف بیشتر نبود … هر چی تیکت میزنیم جوابگو نیستن میگن واریز شده به واحد مالی ولی پولی در کر نیسته الان 6 ماه منتظرم پولم واریز کنن محصول که نمیرسه پولشم که نمیدین .. لعنت به دروغ های شما

  • shahab ۱۳۹۵/۰۵/۲۸ :: ۱۲:۲۴
   0 - 0

   سلام شما میتونی بری از این شرکت کلاه بردار توی شرکت صنعت ومعدن شکایت کنی وحتما بررسی میشه حتما برو حقتو بگیر مشکلی داشتی به امیلم ایمیل بزن
   shahab.naz35@gmail.com

 • مصطفی ۱۳۹۵/۰۵/۱۸ :: ۰۹:۳۷
  0 - 0

  آقا این دروغ ها چیه که داری میگی؟؟!!!!!!!!!!
  معلومه اصلا اطلاعاتی نسبت به شهریار کاظمی و تیمش و شرکت سیمرغ نداری که این حرف ها را میزنی
  99 درصد این پست اشتباه و دروغ بافی هست !!
  نویسنده این پست باید ازخدا بترسه که داره حدود 100 هزار آدم را بهشوئن توهین میکنه!!

  • پوریا ادیب فر ۱۳۹۵/۰۵/۱۸ :: ۱۰:۳۵
   0 - 0

   سلام و عرض احترام
   لطفا بفرمایید که دقیقا کدام موارد اشتباه است و صحیحش چیست؟
   اگر نظرات این مطلب رو یکبار بخونید متوجه میشید که بسیاری مطالب منتشر شده را تایید می کنند.
   این مطلب به هیچ عنوان در حمایت از شرکت سیمرغ نیست چرا که ما در مورد وضعیت شرکت سیمرغ هم اطلاع رسانی کردیم
   مطلب :
   https://iranianmlm.com/simorghmlm-status/
   با تشکر

 • shahab ۱۳۹۵/۰۵/۲۸ :: ۱۲:۲۷
  0 - 0

  دوستان اینا همش کلاه برداریه گول اینارو نخورید الان شرکت سیمرغ تو استان فارس جمع شده بهم ریخته از من گفتن بودش کسی هم مشکلی پورسانتی هرچی داره بره شرکت صنعت ومعدن شکایت کنه

  • پوریا ادیب فر ۱۳۹۵/۰۵/۲۸ :: ۲۲:۱۳
   0 - 0

   سلام و عرض احترام
   به هیچ عنوان مباحثی که مطرح کردید در مورد بسته شدن دفاتر شرکت سیمرغ در استان فارس صحت نداره. در حال حاضر دفاتر شهرهای شیراز ، داراب ، جهرم و ..همگی بدون مشکل پابرجا هستند.

 • صادق محبوب ۱۳۹۵/۰۵/۳۰ :: ۰۶:۱۶
  0 - 0

  والا ما تو این مدت سر مون بره اسم سلطان از سرمون نمیره چون خدایی نه جوی به ما داده شدنه خرید اجباری پنجمیلیونی و نه اراجیف دیگری که پشت سر استاد میگن به ما فقط یاد داده شد که بی ناموس نباشیم و یاد داده ضد شیفت زدن عین بی ناموسی حالا این کجا کلاهبرداری نمیدونم شرکت سیمرغ به فاصله 3 ماه از من و تیمم 15000000خورد یه آبم روش تیکتامونم جواب ندادن خدا رو بشناسید لطفا خداروبشناسد هر جا سلطان بره ما هم میریم میخواد لگ بشه یا تو دست یه لگ دیگه بره الان تو بیز هستیم مهم اینه که نگرش سلطان داریم یاحق

  • پوریا ادیب فر ۱۳۹۵/۰۵/۳۰ :: ۰۶:۳۶
   0 - 0

   سلام و عرض احترام
   اولا که خرید اجباری پنج میلیونی در شرکت ابرتجارت رواج داشت که آن هم پس از چندین بار اخطار و تعلیق اصلاح شد.
   اما در مورد صحت مطالب کمی به نظرات دوستان توجه کنید متوجه میشید که اعتبار این مطلب چقدر است.
   در حال حاضر جناب اقای کاظمی به حکم قاضی جوکار اجازه فعالیت در بازاریابی شبکه ای نداردند.
   اما بنده یک سوال مهم از شما دارم و اونم اینه که :
   در ابتدای فروردین ماه 1395 به تمامی سازمان اعلام کردند که قرار بر جابجایی است و شرکت سیمرغ به دلیل مشکلاتی همچون کسری محصولات و … جایی برای ماندن نیست و پروسه جابجایی تا اردیبهشت به طول انجامید و در نهایت 1 خرداد بسیاری لغو جایگاه زدند.
   سوال مهم اینجاست که اگر قرار بر رفتن بوده پس چرا به ورودی های جدید میگفتند که در اردیبهشت ما خرید بزنند؟ مگر نه اینکه شرکت مشکل داشته، پس چرا باز اسرار بر خرید افراد سازمان داشتند علارغم اینکه می دانستند شرکت مشکل داره؟؟
   علت چیزی نیست جز دریافت پورسانت لیدرها، و ذره ای حلال و حرام بودن این پورسانت اهمیتی ندارد.
   امید ما بر آگاه شدن هرچه بیشتر شما عزیزان است
   با تشکر از شما

   • صادق محبوب ۱۳۹۵/۰۵/۳۰ :: ۱۰:۳۲
    0 - 0

    دوست عزیز همه ما اطلاع از جابجایی داشتیم ببینید واقعا یا اطلاعی از بازاریابی شبکه ایی ندارید یا خودتون رو به اون راه زدید حقیقت مطلب اینه که در بازاریابی شبکه ای وقتی تیمی میخواد جابجا بشه اگر بنا باشه تا جابجایی هیچ بازاریابی خرید انجام نده و هیچ تلاشی برای شبکه سازی نکته مطمئن باشید که دچار ریزش بسیار و صدمه به تیم فروش میشه خرید و فروش کالا یکی از اصول مهم بازاریابی شبکه ایی هست من به شخصه درآمدم از دو لول بالاسری بیشتر بود بنا نیست چون قصد بر جابجایی هست هیچ حرکتی برای موفقیت انجام بشه اینم بدونید جایگاه امروز من صد درصد به سازمانم واگذار میشه موفقیت امروز من موفقیت فردا سازمان منه نت ورک چالش زیاد داره و مرد چالش خیلی کمه اگر نمیتونید مرد چالشها باشد لطفا زیرآب نتورک نکنید زیرآب باورهای خودتونه بزنید که مطمئنا خیلی خیلی راحت به حراج گذاشته آید. با تشکر از شما ضمنا چیزی که حرام خوردن پورسانت ملت و همچنین نفرستادی محصولات ملت توسط یک شرکت مسخره ما تیمتون داریم که قدرتمند میسازه مهم اینه که نت ورک کار کنیم نت ورک خیلی قشنگتر از اینه که یک شرکت بخواد کثیف کنه عیب کتر شرکت نه تیم راهبری نت ورک تیم راهبری میسازه نه شرکت

   • پوریا ادیب فر ۱۳۹۵/۰۵/۳۰ :: ۱۲:۳۱
    0 - 0

    به شما پاسخ خواهیم داد اما به شرطی که به دنبال واقعیت باشید نه تعصب کور کورانه
    پس طبق فرمایش شما ، همگی از جابجایی اطلاع داشتید و می دانستید که محصولات مشکل دارند، می دانستید که محصولات کسری دارند و … . اما همه این موارد را از ورودی های سازمانتان پنهان می کردید تا انها اقدام به خرید کنند.
    واقعا جای تاسف دارد
    متاسفانه شما یک نمونه بارز از فردی هستید که به دلیل عدم اطلاعات و تجربه کافی در بازاریابی شبکه ای تحت نگرش و اصول غلط این افراد قرار گرفته اید و به دلیل آموزش های این تیم که بی شباهت به سیستم آموزش تکفیری های داعش هم نیست به شدت به آنها تعصب دارید.
    اولا که موفق شدن در بازاریابی شبکه ای قبل از اینکه به فروش و شبکه سازی بستگی داشته باشد به اصول اخلاقی که در پیش گرفته اید بستگی دارد. چه بسا افرادی که سازمان چند هزار نفره ای داشتند و در کمتر از یک هفته …
    همیشه به یاد داشته باشید که اولین اصل نتور ک صداقت است.
    شما با این کار نه تنها اصول اخلاقی را زیر پا گذاشتید بلکه به افرادی که به شما به عنوان یک لیدر باور داشتند خیانت کردید.
    موفق شدن خوب است اما نه به هر قیمتی
    اساس نتورک بر این پایه است که برنده کن تا برنده شوی اما اساس کار شما همانند سیستم شرکت های هرمی بازنده کن تا برنده شوی.
    اصلا انتظار ندارم که در شما تغییری ایجاد شود چرا که متاسفانه کار از کار گذشته و از قدیم گفتند که اونی که خوابه میشه بیدارش کرد اما اونی که خودشو زده به خواب خیر.
    در آخر هم در رابطه با پیام آخرتون که فرمودید ایشون تیم همیشگی ساخته نه پفکی باید به شما خاطر نشان کنم :
    در کل شش نفر دایرکت اقای کاظمی بودند :
    1-اقای حامد سلمانی که در جابجایی ابرتجارت با یک سوم تیم اقای کاظمی از ایشون جدا شدند و وارد پنبه ریز شدند.
    2-اقای مجتبی عباس پور هم که در جابجایی ابرتجارت با حدود بیست درصد کل تیم از ایشون جدا شدند وارد پنبه ریز شدند.
    3-اقای جواد دریایی که در جابجایی سیمرغ به بیز جدا شدند و در سیمرغ ماندگار شدند.
    و افرادی که با ایشون ماندگار شدند برادرشون اقای شهاب کاظمی، برادر خانمشون اقای علیرضا کشتکار وحسین شیرگیر.
    پس نتیجه میگیریم که آنچنان سازمان اعتقادی هم ایشون ندارند و سوال مهمتر اینجاست که شما اقای کاظمی رو بیشتر میشناسید یا افرادی که دایرکت ایشون بودند.
    براتون ارزوی بهترین ها رو دارم

   • نیما ۱۳۹۵/۰۶/۰۹ :: ۰۹:۲۹
    0 - 0

    خوبه خودتونم قبول دارین لگ بقیه شرکتا زیر دست سلطان بودن!!! همه شرکتا داره با اصول سلطان پیش میره!!

   • پوریا ادیب فر ۱۳۹۵/۰۶/۰۹ :: ۱۰:۳۷
    0 - 0

    عرض سلام و احترام
    میتونید بفرمایید کجا ما نوشتیم که که لگ بقیه شرکتها توی دست ایشون بودن؟
    اقای حامد سلمانی و جناب مجتبی عباسپور هر دو تیم اقای رضا امیری در کمپانی پنبه ریز هستند و تا به الان از سازمان ایشون لگ هیچ شرکتی نشده اند .
    موفق یاشید.

   • صادق محبوب ۱۳۹۵/۰۵/۳۰ :: ۱۱:۰۴
    0 - 0

    ضمنا اینکه به دستور قاضی جوکار فعلا حق فعالیت در بازاریابی شبکه ایی رو ندارد مهم نیست مهم اینه تیمی که ساخته یک تیم همیشگی نه پفکی

 • ناشناس ۱۳۹۵/۰۵/۳۰ :: ۱۴:۵۷
  0 - 0

  با اصول شهریاری به همه ثابت میکنیم دنیا دست کیه…اندکی صبر سحر نزدیک است

  • مهدی ۱۳۹۵/۰۶/۰۱ :: ۰۷:۳۲
   0 - 0

   شهریاری زد ابر تجارت جمع کرد حالا نوبت شرکت شماست جمع کنن داداش مراقب باش/

 • رضا ماهی ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ :: ۲۱:۲۵
  0 - 0

  سلام دوستان عزیز از نظرات همه متشکرم
  یادت باشه وقتی انگشت اتهام به طرف کسی میگیری سه تاش به سمت خودته
  استاد شهریار کاظمی سابقه 22 میلیون نفرسازمان رو داشتن
  سابقه 16 سال نتورک مارکتینگ بین المللی
  اسطوره شبکه سازی در دنیا
  مشاوره دادن به لیدر های تیم های دیگه چه خارجی چه ایرانی
  و یه چیز یادت باشه وقتی این همه در بارش صحبت میشه حتما شخصیت مهمی هستن
  3ماهه از زمان سیمرغ وارد سازمانشون شدم
  وتنها 3نقر سازمان دارم و الانم توی بیز فعال هستم
  ولی با گرفتن ورودی کم اصلا ناشکر نیستم چون از جنبه های دیگه خیلی رشد کردم
  و تعداد نفرات سازمان من یا پورسانتمو که نمیتونه بیاد معجزه کنه خودم باید به تعهداتم عمل کنم .
  ومعتقدم کسی که پشت سر استاد حرف میزنه 32حالت داره
  1 یا از شهریار کاظمی میترسه
  2 یا خودشو باور نداره
  در سال 96 یک ریزش وحشتناکی در تیم های دیگه اتفاق میوفته دلیلش غیر اصولی کار کردن

  • محمد ۱۳۹۵/۰۷/۰۲ :: ۲۳:۱۷
   0 - 0

   با سلام
   مگه خود شما برای نوشت این اتهامات بی پایه و اساس مدرکی دارید ما نمیدونیم؟؟؟؟
   اگه دلیلتون حظور توی سازمان شهریاره خود منم بالای یک ساله تو سازمانه شهریارم و چیزی که شما ادعا میکنی نمیبینم…
   اگه به حرفه من میتونم همین الان به هرکسی دوست دارم تهمت بزنم
   امیدوارم چاپ بشه

   • پوریا ادیب فر ۱۳۹۵/۰۷/۰۳ :: ۰۰:۰۶
    0 - 0

    سلام و عرض ادب
    حقیقتا نمی دانیم برای کدام یک از صحبت هامون نیاز به مدرک هست
    برای تعلیق شرکت ابرتجارت مدرک لازم دارید؟
    برای تخلفات شرکت ابرتجارت که بسیاری از موارد بر می گرده به نگرش های هرمی آقای کاظمی که در نهایت هم ایشون ممنوع الکار شدن؟؟
    سخت است فهماندن حقیقت به کسی که برای نفهمیدن آن مزد می گیرد و سخت است بیدار کردن کسی که خود را به خواب زده است

   • محمد ۱۳۹۵/۰۹/۰۴ :: ۱۷:۲۲
    0 - 0

    با عرض سلام مجدد
    اینکه گفتید من برای انکار حرف های شدا درامد میگیرم و نمیپذیرم باید عرض کنم بعد از یک سال 2 نفر سازمان دارم پورسانتی هم نمیگیرم که بخوام بی منطق باشم
    در مورد اینکه گفتید مدرک در مورد چی هم بهتون میگم:
    1-اثبات دخالت شهریار کاظمی در جریانات حاکم بر ابر تجارت(یه بازاریاب کاری با شرکت نداره)
    2-کلا یه توضیحی بدین مشکلات یه شرکت(ابر تجارت)چه ربطی به بازاریاب میتونه داشته باشه(مدرک نه حرف)
    3-ابر تجارت به خاطر مشکلات شرکت تعلیق شد نه بازاریاب شما میگید به خاطر شهریار بوده منم میگم مدرک
    4-شما ادعا کردید میرفخری و شهریار هم دست بودن (مدرک نه حرف)
    5-شما ادعا کردید در جایجایی از شرکت سیمرغ حق با سیمرغ بوده نه شهریار اما منه بازایاب سابق سیمرغ هنوز مطالبات یک ساله گذشتمو نگرفتم(مشکل از شهریار بوده نه؟؟)
    6-شرکت سیمرغ این اواخر به جای پاسخگویی به تیکت ها اقدام به حذف تیکت میکرد من هنوز عکسشو دارم(مشکل از شهریار بوده نه؟؟)
    7-محصولات سیمرغ 3 حالت داشت یا نمیومد یا نصفه میومد یا یه چیز دیگه میومد(مشکل از شهریار بوده نه؟؟)
    8-شهریار که در این شرایط تصمیم به جدایی داشته مشکل داشته نه؟(طبق ادعا های شما به خاطر پورسانتشم که بوده باید میگفت پلن حاشیه محصول حاشیه من یه نت میشناسم اونم سیمرغه
    9-پورسانت و سازمان شهریار در جابجایی از سیمرغ ضربه سنگینی خورد اما ایا اون اگه منفعت طلب بود نمیموند؟
    10-خداوکیلی شرکتی که نه محصول میداد نه پورسانت جای موندنه؟؟
    قابل توجهتون اینکه من رفیق شهریار بودم نمیدونم لول یکش بودم یا چه میدونم سالها باهاش کار کردم مدرک نیست
    مدرک یعنی چیزی که قابل پذیرش مراجع قضایی باشه
    فقط امیدوارم شرکت سیمرغ از صحنه بازاریابی شبکه ای ایران محو بشه چون هنوز جوابی ندارم به دوتا لول یکم برا پورسانت و محصولاتشون بدم
    شما هم یا وابسته به سیمرغی با دشمن شهریار وگرنه هر عقل سلیمی میفهمه سیمرغ با ما چیکار کرد
    امیدوارم چاپ بشه

   • پوریا ادیب فر ۱۳۹۵/۰۹/۰۴ :: ۱۹:۱۱
    0 - 0

    عرض احترام خدمت شما
    متاسفانه ما ایرانی ها نه شنونده خوبی هستیم و نه خواننده خوبی.
    از شما خواهشمندم تا یکبار دیگر مقالات مربوط را مطالعه فرمایید. پیشنهاد بنده اینه که ابتدا همین مقاله را مطالعه فرمایید، سپس مقاله انتقادی بر عملکرد شرکت سیمرغ و در نهایت خبر اخطار سیمرغ.صحبت های شما نشان از عدم مطالعه دقیق این مطالب است.
    همچنین از شما دوست عزیز خواهش میکنم که نظرات و پاسخ ها را نیز کاملا مطالعه فرمایید. اگر جواب گرفتید که خدا رو شکر و اگر پاسخ ها قانع کننده نبود بنده رو عفو بفرمایید چرا که پاسخ گویی بیش از حد در رابطه با این مباحث از توان بنده خارج است.
    در رابطه با ارایه مدرک هم باید خدمتتون عرض کنم که واقعا برای بنده اهمیتی ندارد که شما قانع می شوید یا نه. چرا که اصلا فرصت پرداختن بیش از حد به این مباحث رو ندارم.
    انشاله سر فرصت مقاله ای کامل تر به همراه مستندات در رابطه بررسی دقیق تعلیق شرکت ابرتجارت به رشته تحریر در خواهم آورد .
    موفق باشید

  • محمد ۱۳۹۵/۰۷/۰۹ :: ۰۷:۱۶
   0 - 0

   اقا مهدی این اولشه منم اوایل که اومدم مثله تو داغ بودم یه مدت که بگذره خودت همه چیزو میفهمی

 • hamid ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ :: ۰۵:۳۵
  0 - 0

  سلام خدمت ادمین،شما مستندات خودتون برای ما ارسال کنید ماهم صحبت های شمارو قبول میکنیم،همینجوری نمیشه حرف کسی رو قبول کرد

  • پوریا ادیب فر ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ :: ۰۶:۰۷
   0 - 0

   سلام و عرض احترام
   بسیار عالی
   1) اگر به دفتر وزارت صنعت، معدن و تجارت مراجعه کنید (البته اگر پاسخگو باشند)
   سپس لیست تخلفات شرکت ابرتجارت کهکشان رو درخواست کنید.
   مواردی که اشاره خواهند کرد : تمامی مطالب مارو تصدیق میکنه .
   مورد بعدی :
   2) نامه قاضی جوکار از دادگاه شیراز مبنی بر ممنوع الکار بودن ایشان.(به دلیل حجم بالای شکایاتی که از ایشون در شهر شیراز انجام شد در زمان تخلفات شرکت ابر تجارت کهکشان)
   این نامه در فضای مجازی منتشر شده.

   • hamid ۱۳۹۵/۰۶/۰۳ :: ۱۸:۵۸
    0 - 0

    لیست تخلفات ابرتجارت کهکشان
    1-قیمت بالای محصولات
    2-کم شدن کیفیت محصولات
    3-محصول بدون مجوز اضافه کردن
    4-دیررسیدن محصولات
    از این موارد بود که فکرنمیکنم به شهریارکاظمی ربطی داشته باشه
    نامه قاضی جوکار؛قاضی جوکار بعدازاینکه سیل شکایات شیرازی ها به شرکت ابرتجارت کهکشان راه افتاد مسئول دفتر شیراز بعنوان مسئول دفتر بازداشت کرد که بعد از مدتی هم مسئله حل شد و آزاد شد اصلا ربطی به شهریارکاظمی نداشت-اما از وقتی که سیمرغ کنار گذاشت یه سری افراد به وسیله نفوذی که داشتن این نامه رو برای شهریار در آووردن که فقط در حد نامه بود و مستند دستگاه قضایی نبود چون مهربرجسته نداشت به همین دلیل تعدادی از افراد بخاطر حل شدن مسئله خودشون به قاضی جوکار مراجعه کردن که ایشون گفته بودن مسئله ای با شهریارکاظمی نداریم

   • پوریا ادیب فر ۱۳۹۵/۰۶/۰۴ :: ۱۵:۴۹
    0 - 0

    سلام و عرض احترام
    از اینکه مارو با نظر خودتون مطلع کردید سپاسگذاریم
    مواردی که فرمودید دقیقا در مطلب اورده شده و دقیقا ما هم همه این موارد رو به شرکت ابرتجارت نسبت داده ایم. مسیله اینجاست که گرانی محصولات، دیر رسیدن ها و … همگی از ابتدای فعالیت شرکت ابرتجارت بسیار مشهود بود، اما اقایانی که از انها به عنوان یک نتورکر حرفه ای یاد میکنند تمامی این موارد را حاشیه تلقی میکردند. “محصول حاشیه ، پلن حاشیه، فقط رشد کن”
    مسیله اینجاست که اگر شرکت ابرتجارت با همه این مشکلات رشد کرد به دلیل توهمات و دروغ هایی بود که توسط لیدرهای (البته اگر لیدر محسوب بشند) این شرکت گفته میشد.
    در شکایات و تخلفات گزارش شده شما به چند مورد اشاره نکردید که بنده به شما یاد اوری میکنم: (این موارد ربطی به شرکت ندارد و به نگرش های لیدر تیم بر میگردد)
    – اعمال استراتژی خرید (خرید اجباری یا طرح هایی شبیه به آن)
    – ازبیش انباشته سازی محصولات توسط اکثر بازاریاب ها (به دلیل خرید بیش از حد نیاز و ناتوانی در فروش محصولات بی کیفیت و گران )
    – اموزش بر طبق سیستم های هرمی : در شرکت ابرتجارت تمامی اصول و اموزش اقای کاظمی هیچ تفاوتی با سیستم کویست نت وجود نداشت. (نکته: قطعا همه اموزش های شرکت کویست بد نیست اما بعضی از اموزش های این شرکت دقیقا برای اغوا گری است برای مثال : اقای پاتمن کلیپ ها متعددی دارند که بعضی از آنها خوب و بعضی هم از اصول اخلاقی و انسانی به دور است مثلا کلیپ ارزش گذاری ایشون به عنوان یک اموزش خوب تلقی میشود اما ایشون اموزش ویدیویی دارند با نام “خفه شو،گوش کن،انجام بده” که اسم این اموزش گویای همه چیز است.)
    در رابطه با قاضی جوکار هم باید خدمتتون عرض کنم که طی چند روز آینده به احتمال زیاد با ایشون بصورت حضوری در این رابطه مصاحبه ای خواهیم داشت.
    باز همه از شما ممنونیم

   • hamid ۱۳۹۵/۰۶/۰۹ :: ۰۹:۵۰
    0 - 0

    سلام،ابرتجارت کهکشان اول با محصول طلا شروع به فعالیت کرد بعد از اون کتاب و ساعت…اضافه شد که همه این محصولات برداشته و تعویض شد-ابرتجارت محصول بی کیفیت نمیداد محصولاتش خوب بود اما چندماه آخر کیفیت کم شداما در مورد پیش انباشته سازی بگم افرادی که محصول انباشته سازی میکردن فقط اقدام به فروش نداشتن،اگه محصولی به فروش نرسه پس کسی نباید بتونه بفروشه،اگه کسی نمیفروخت میگفتیم بله نمیشه فروخت اما 95%افرادی که با ما کار میکردن محصولاتشون میفروختن پس میشدمحصولات فروخت-درمورد خرید اجباری بگم که خرید اجباری نبوده و نیست اما فالو فروش انجام میشه که اونم توی همه تیم های نتورک ایران هست و من دیدم چون اسم کارما هست بازاریابی+شبکه ای باید بازاریابی انجام بشه تا شبکه بهت پورسانت بده شرکت که بدون فروش پورسانت نمیده،آموزش شبکه سازی نتورک همه جا یه اصول داره الان شما بری استراتژی شرکت های دیگه رو ببینی میبینید که خیلی بهم شبیه هستن-سی دی خفه شو،گوش کن،انجام بده مطلبی گفته میشه که اگر شما خودتون نتورکر باشید استپ+50نفر به بالا باید درکش کنید چیز بدی نمیگه فقط میگه اون چیزی که لیدرت میگه انجام بده نتیجه بگیرو مطمئن باش لیدرت هیچوقت ازت کار غیر معقولی نمیخواد چون رشد تو رشد اونه-پس هیچ چیزی رو سطحی قضاوت نکنیم

   • پوریا ادیب فر ۱۳۹۵/۰۶/۰۹ :: ۱۰:۵۲
    0 - 0

    سپاس از همراهی شما
    ممنونیم به جهت اطلاعاتی که در اختیار ما گذاشتید
    در چند بخش امیدوارم که بتوانیم پاسخ شما را بدهیم:
    1) همونطور که فرمودید شرکت ابرتجارت با محصولات طلا و کتاب(حافظ، نهج البلاغه و ..) شروع کرد : اولا طلا و کتاب رو نمیشه بصورت ماهانه فروخت چرا که مصرفی نیستند(به همین خاطر فروش اولیه میلیونی زده میشد، مشابه سیستمهای هرمی) و دوما که تا جایی که ما اطلاع داریم بیشتر کتاب هایی که عرضه میشد عمدتا خراب و بی کیفیت و سرپوش محصولی محض بود ، که علت برداشته شدنش هم همین بود.
    2) ایا فروخته شدن یک محصول دلیل بر با کیفیت بودن آن محصول است ؟؟؟
    آیا چون شما به هردلیلی (قدرت فروش بالا و ..) توانستید یه سری محصول بی کیفیت بفروشید دلیل بر تایید محصولات ابرتجارت بوده؟
    فکر کنم نیاز به توضیح بیشتر نباشه.
    3) فالو فروش به هر نحوی که باعث شود افراد بیش از توان و ظرفیت خودشون خرید کنند اشتباه و خلاف مقررات است.
    4) خرید اجباری یعنی به شما اجازه شبکه سازی را ندهند مادامی که خریدی نزدید
    5) تمامی این موارد در شرکت های دیگر هم کم و بیش مشاهده میشود ولی نه در حد ابرتجارت. این موارد در هر شرکت و تیمی اتفاق بیفتد غلط است.
    (استناد و دلیل منطقی همه موارد بالا : کتاب علم بازاریابی شبکه ای از رندی گیج)
    6) سی دی خفه شو گوش کن انجام بده یک نگرش صد در صد غلط است که ریشه آن سیستم های هرمی شروع شده و تا به الان ادامه دارد
    در کتاب سعادت نوشته اقای رندی گیج در فصلی از کتاب خود با عنوان نسبت به همه چیز روحیه منتقدانه داشته باشید دقیقا این نوع نگرش را رد میکند.
    ممنون از شما

 • پوریا ادیب فر ۱۳۹۵/۰۶/۰۴ :: ۱۵:۵۸
  0 - 0

  سروران عزیز
  از تایید مطالبی که مربوط به این مطلب نیستند معذوریم
  دوستانی که در رابطه با اصل بازاریابی شبکه ای سوال دارند می توانند در این مطلب نظرات خودشون رو ارسال کنند :
  https://iranianmlm.com/5-reason-sart-network-marketing/
  با تشکر

 • امین خان ۱۳۹۵/۰۶/۲۹ :: ۰۷:۲۴
  0 - 0

  سلام.من تمام حرف هایی که نوشتینو قبول دارم در مورد ابر تجارت و شهریار کاظمی.من لول دو شهریار بودم واز تمام کثیف کاریهاش با رضا میر فخری خبر دارم و فهمیدم ازش جدا شدم.لعنت به شهریارl

 • محمد مهدی ۱۳۹۵/۰۷/۰۹ :: ۰۷:۰۷
  0 - 0

  با سلام من مدت زیادی تو تیم شهریار کار میکردم اول ابرتجارت بعد سیمرغ حالا هم بیز صد درصد بیز اخریش نیست منتظر جابجایی بعدیم باشید مثل این که رضا میر فخری دوباره میخواد شرکت بزنه.شهریار یا کامبیز خیلی ادمه کثیفیه بی شرفه دم غیرت تیم دزفول گرم که با این دزدهمراه نشدن .کسانی که با کاظمی هستین میدونید کامبیز با جایگاه زنش داره کار میکنه چون خودش نمیتونه جایگاه بزنه امکان موفقیت با این کثیف وجود نداره

 • ایمانوئل امان ۱۳۹۵/۰۷/۲۷ :: ۱۳:۵۷
  0 - 0

  با سلام خدمت شما.لازم به ذکر است که تیم شخص کثیف شهریار کاظمی پنج ماه است که از شرکت سیمرغ جدا شده و به شرکت بوز ملحق شده است و جالبه بهتون بگم که هیچ دفتری ندارند و جلسات خانه گی شده باید خرید های پنج میلیون به بالا بزنند.بهشون وعده های تو خالی داده میشود مثل این که حقوق صد میلیون برای شما کم است و از این حرف ها .خدا به حق این وقت عزیز جوانان ما رو از دست این آدم های کثیف و پست فطرت نجات بده.و خدا به داد هممون برسه.الهی آمین

  • پوریا ادیب فر ۱۳۹۵/۰۷/۲۷ :: ۱۹:۱۳
   0 - 0

   سلام و عرض احترام
   در حال حاضر این تیم با نام خلیج فارس در شرکت بیز فعالیت میکنند. دفتر شرکت بیز مربوط به این تیم واقع در شیراز خیابان نشاط است.
   متاسفانه ما هم از چندین منبع راجع به نگرش پنج میلیون تومان خرید اولیه این تیم شنیده ایم.
   به هر حال این افراد محکوم به شکست هستند.
   سپاس از شما

 • سجاد ۱۳۹۵/۰۷/۲۸ :: ۱۰:۰۷
  0 - 1

  سلام دوستان من توی شرکت بیز تو لگ هخامنش فعالیت میکنم .جدیدا پیشنهادی از یکی از اعضای تیم خلیج فارس داشتم .که جابجا بشم .مطالب بالارو مطالعه کردم .بیز از هر نظر عالیه و تیم ها با استراتژی های مختلف فعالیت میکنن و لزومی به دروغ و مسابل دیگه ای هم نیس چون همه چیز واضحه اینجا اعضا چطوری میتونن کلاه برداری میکنن میشه توضیح بدین؟

  • پوریا ادیب فر ۱۳۹۵/۰۷/۲۸ :: ۱۱:۴۳
   0 - 0

   سلام و عرض احترام
   در ابتدا باید عرض کنم این مطلب در مورد شرکت بیز نیست .
   در هر شرکتی که محصولات دارای ارزش واقعی خود نباشند و لیدر های شرکت به دروغ روی شرکت ارزش گذاری کنند این مصداق کلاه برداری است.
   فعالیت هرمی خود نوعی کلاهبرداری است.
   هرگونه توهم بخشیدن به بازاریابان فعالیت هرمی محسوب می شود.
   دروغ گفتن نوعی فعالیت هرمی محسوب می شود.
   نگرش محصول حاشیه نوعی فعالیت هرمی محسوب میشود.
   خرید اجباری در ابتدای ورود به سیستم نوعی فعالیت هرمی محسوب می شود.
   به سازمان به چشم مهره نگاه کردن نوعی فعالیت هرمی محسوب میشود.
   و …

 • محمد از فارس ۱۳۹۵/۰۸/۰۸ :: ۱۷:۲۶
  0 - 0

  همونجور که دوستمون گفت درسته تزریق نگرشهای هرمی توسط این شهریار کاظمی ولیدراش من جمله امیر کاکایی امین کاکایی و عظیم کاکایی وعلی مردانی و…مثل خرید 5میلیون محصول وپلن حاشیه است و…..ایرانیان ام ال ام پس این ادم کی میخواد رسوا بشه؟

 • تکثیر استاد ۱۳۹۵/۰۸/۱۰ :: ۰۵:۳۹
  0 - 0

  انسانها هر چه بزرگتر بشن دشمناشونم زیاد میشن کسانی که دارن به استاد کاظمی ناسزا میگن همشون یه روز باهاش کار کردن و حالا چون هیچ جای دیگه نمیتونن موفق بشن میخوان سوزش …ونو اینجوری ارام کنن ولی ناراحت نباشین اگه بخواین استاد دوباره اجازه میده برگردین بیاین از اول شروع کنین انقدر هم خودتونو جر ندین چون کل نتورک ایران به زودی تو سازمان ایشون قرار میگیبرن خوشتونم نیاد این اتفاق میافته ایشون بزرگترین نتورکر جهانه کسی که ایشونو ندیده باشه هم از تکثیری که تو سازمانش هست متوجه این موضوع میشه
  حالا هی گلو پاره کنیین مردم عقل دارن خودشون تشخیص میدن

  • پوریا ادیب فر ۱۳۹۵/۰۸/۱۰ :: ۱۰:۱۰
   0 - 0

   عرض ادب و احترام
   نحوه بیان و اطلاعات شما حاکی از آن است که تازه با این سیستم آشنا شده اید. گفتنی ها گفته شده و بنده برای شما آرزوی موفقیت دارم.
   جاهل بی سواد شاید ، روزی بتواند حقیقت را درک بکند ، ولی جاهل با سواد هرگز نمی تواند حقیقت را بفهمد.
   موفق باشید.

 • یه سیمرغی ۱۳۹۵/۰۸/۱۴ :: ۰۵:۱۹
  0 - 0

  سلام به تمام کسانی که نظر گذاشتین
  این نظرات رو ک گذاشتین ذهن تمام افراد رو نسبت به شرکت سیمرغ خراب کردین
  بنده الان چند ماهی میشه تو سیمرغ هستم
  خداروشکر میکنم تو چنین شرکتی دارم فعالیت میکنم
  واقعا خوشحالم
  از نظر محصولات کیفیت ، قیمت ، پلن ، لیدر شیب ، پشتیبانی همه جوره نسبت به تمام شرکت های دیگه برتر هست
  این تا اول سال 96 به تک تک دوستان ثابت میشه
  یا علی

 • نیروانا ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ :: ۲۳:۳۳
  0 - 0

  سلام
  شهریار کاظمی کسی هست که فقط به فکر خودشه دقیقا مثل زمانی که توی گلدکوئیست بوده و ضمنا داره فقط یه عده آپاچی تربیت میکنه که اصلا از اخلاقیات بویی نبردند.خودم از نزدیک بچه های تیمشو دیدم.این تیم تا 1 سال دیگه هم نمیتونه بمونه.دلم برای اون بندگان خدایی میسوزه که به این آدم اعتماد کردن. خواهشا توی نتورک با دل و آرزو مردم بازی نکنید.

 • s.sadat kazemi ۱۳۹۵/۰۸/۲۱ :: ۲۰:۳۰
  0 - 0

  باسلام
  امروز توی صنعت نتورک یک ساله شدم
  یک سال پر از چالش.که همین چالش ها باعث به دست آوردن خیلی چیزای مثبت توی زندگیم شد
  انگار همه عادت کردیم نیمه ی خالی لیوان رو ببینیم و با کلاه خودمون به قاضی بریم وراضی هم برگردیم و الا آخر…
  مگه نه اینکه همه ما معتقدیم ظلم پایدار نیست و ماه پشت ابر نمیمونه.و بزرگترین قاضی زمانه
  توی این یک سال نه بد تیم و شرکتی برام گفته شد و نه جایی برام تخریب شد.از روز اول بهم گفتند پاک نتورک کن و این پاک بودن رو برام تفسیر کردند.تازه معنی زندگی کردن رو دارم میفهمم.
  چراااااا اصرار دارید به هر طریقی کسی رو که رهبریت یه تیم رو به عهده داره بد جلوه بدین.ایشونم انسانند.انصافا توی یک سال چند نفر وارد رشته پزشکی میشن؟چند نفر فارق التحصیل میشن؟چند نفرشون وارد حرفه ی پزشکی میشن؟چند نفرشون پزشکای ماهر و توانایی میشن؟
  اونایی که به هرررررررر دلیلی نمیتونند مهارت لازم و کافی رو به دست بیارن چه جواب هایی ازشون میشنوید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  اونایی که موفق میشن چی میگن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  آدم ها اگه تو کاری از خودشون ضعف نشون بدن و موفق نشن بهانه های خوبی میارن که اشک هممون براشون در بیاد
  و اگه یه اراده ی قوی داشته باشن هر نشدی رو شد میکنند و به اون چیزی که میخوان میرسن و به جای بهانه تراشی راهش رو پیدا میکنند
  یعنی تموم اشتباهات از راسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  کافیه کلاهتون رو قاضی کنید و منصفانه و به دور از هر تعصبی فکر کنید
  ما همه ایرانی هستیم.آرمانمون مگه غیر از اینه که میخواین ایرانی بسازیم که قدمت چند هزار سالش زنده بمونه وبشه راس کشورهای دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  این شرکت و اون شرکت نداره.همه کسایی که وارد نتورک شدن هدفشون یه زندگی خوب داشتنه
  پاکی تو سیرته انسانهاست.
  قانون فراوانی رو جدی بگیرید
  و یه نکته اینکه هم پلن درآمدزایی مهمه هم محصولات……اما تکرار و تمرین مادر همه ی مهارت هاست که با توجه به آموزش به دست میاد.اگه آموزش حرفه ایی برای شبکه سازی و شبکه داری نباشه من چطور میتونم تو تجارتی که بر پایه ی تصاعد درآمد میده موفق بشم؟؟؟؟
  نتورک پر از ریزای درشتهکه اگه زوم کنیم رو دونه درشتاش از ریزا قافل میشیم و میبازیم و یادمون باشه اگه انگشت اشارمون به سمت یه نفره.سه انگشت دیگه به سمت خودمونه…هنوز سال های اول نتورک ایرانه
  2سال دیگه من و شما میرسه..2سال دیگه نتورک هم میرسه
  زمان همه چیز رو ثابت میکنه
  نتورک هنوز ادامه داره…
  سرباز لیست هدف
  عضو کوچیک صنعت بزرگ نتورک (خلیج فارس)
  آرزوی توفیق روز افزون برای تک تک شما عزیزان

  • پوریا ادیب فر ۱۳۹۵/۰۸/۲۱ :: ۲۱:۰۲
   0 - 0

   درود فراوان بر شما
   ممنون به جهت جلسه ترینینگی که برای ما برگزار کردید.
   دوست عزیز صحبت هاتون زیبا بود و امیدوارم که نگرشی که در ذهنتون ایجاد کردید صرفا یک شعار نباشد.
   مدت ها از انتشار این مقاله میگذرد، علت نگارش این مقاله معرفی یکی از جریان هاییست که طی این پنج سال آسیب های زیادی را به بازاریابی شبکه ای ایران وارد کرده است. قطعا باعث خوشحالی ما خواهد شد که آقای کاظمی و تیم خلیج فارس نگرش های خود را اصلاح کنند اما تا به حال که تغییری مشاهده نکرده ایم.
   نکته آخر : مواظب باشید با جملات انگیزشی شما را فریب ندهند. همه ی این صحبت های زیبا در دوران شرکت های هرمی نیز گفته می شد:
   قرار بود همه سقف بزنند
   قرار بود دیگه فقیر تو مملکت نباشه
   قرار بود هیچ بازنشسته ای کار نکنه
   و ..
   اهداف زیبایی بود اما مسیر غلط بود.
   دوست عزیز مواظب باشید که با اهداف زیبا شما را وارد مسیر های اشتباه نکنند. اینکه در طی یک سال فعالیت خود همه از نتورک پاک سخن گفتند کاملا طبیعیه. قطعا هیچ کاسبی نمی گه ماست من ترشه.
   در نهایت یک نکته را فراموش نکنید:
   هیچ بار کجی به منزل نخواهد رسید.
   سپاس از توجهتون

   • s.sadat kazemi ۱۳۹۵/۰۸/۲۱ :: ۲۱:۴۱
    0 - 0

    حرفایی که زدم دیکته شده نبود حرفای دلم بود
    100% هیچ بار کجی به منزل نمیرسه ایمان راسخ دارم به این حرف
    تاوقتی فقر اطلاعات باشه.فقر مالی هم هست قانون 80_20 در این مورد هم صدق میکنه
    نیت آدم ها خیلی تاثیرگذاره تو آینده ایی که دارن براش برنامه ریزی میکنند
    کافیه نیتمون پاک باشه و به فکر آسیب زدن به هم نوع خودمون نباشیم
    رابرت کیوساکی:بالاخره تجارتی رو یافتم که روح داره و با مردم با عطوفت و مهربونی رفتار میکنه
    من اینو با تمام وجودم حسش کردم
    سعی در اثبات چیزی ندارم.فقط حرفم اینه بذاریم زمان خوب و بد رو نشون بده عملکرد از هررررر صدایی کر کننده تره
    گاهی باید سکوت کرد
    جهان جهان دوقطبی هاست درست…اما تا دوستی هست چرا دشمنی ؟؟؟؟؟؟؟؟

   • یه نتورک مارکتر ۱۳۹۵/۰۹/۲۷ :: ۲۱:۳۴
    0 - 0

    چقدر نگرشتون رو دوس داشتم …
    من به این ایمان دارم بلاخره کسانی روی سقف می مونن که نتورک رو پاک کار کنن …

 • n ۱۳۹۵/۰۸/۲۹ :: ۰۷:۱۴
  0 - 0

  با سلام
  چیزی گه عینا به چشم دیدم هرمی یعنی دروغ یعنی لیدر خداست یعنی فقط هدف هدف کردن یعنی توهم پولدار شدن یعنی اجبار به خرید اونم تو تیم شهریار کاظمی (کامبیز کاظمی) که الان داره تو شرکت بیز کار میکنه درصورتی که ایشون توسط واحد قضایی از فعالیت در شرکت بازاریابی شبکه ای منع شدن
  متاسفانه من خودم توی این تیم کارمیکردم از ابر تجارت هم شروع به کار کردم و الان که به درامد 2 میلیونی رسیدم توی شرکت بیز به راحتی و بدون هیچ دلیلی دفتر کاری مجازی بسته شد که هرچی پیگیر شدم پاسخی نگرفتم (دو ماه)
  اونایی که تو تیم شهریار هستن فقط یک لحظه تفکر…..دلیل جابه جایی تیم شهریار توی دوتا شرکت قبلی چی بوده؟
  راستی توجه کردین چرا سفیران بیز تا قبل از امدن تیم شهریار مشخص بود ولی الان دیگه نیست ؟؟؟؟؟

  • پوریا ادیب فر ۱۳۹۵/۰۸/۲۹ :: ۰۹:۳۳
   0 - 0

   عرض ادب
   دوست عزیز اینکه شما با گذشت این همه مدت این صحبت ها را مطرح میکنید بسیار جالب است و قطعا تنها دلیلش غیر فعال شدن جایگاه شماست.
   بسیاری از افراد امثال شما تا زمانی که پورسانت میگریند همه چیز خوب است و همه جا از اسطورگی این کلاه بردار صحبت میکنند و به محض اینکه خود در دام این افراد گیر میکنند یادشان می افتد که اینها هرمی بوده اند و …
   در کل امیدواریم که برای شما درس عبرتی شده باشد.

 • delavar ۱۳۹۵/۰۹/۰۳ :: ۱۷:۲۰
  0 - 0

  یسوال ازتون دارم،اگراستاد شهریار کلاهبرداره پس کو؟چرا جمش نمیکنند،اطلاعات ایران که قویه،بعدشم با این همه چیزهایی که گفتید،بنظرتون پس چرا شهریار داره رشد میکنه وشما گیرکردید تومحصول و پورسانت،برید رشدتتونو بکنید،دنبال حاشیه نباشید…ی روزی کل نتورک میشه ازشهریار به پایین

  • پوریا ادیب فر ۱۳۹۵/۰۹/۰۳ :: ۱۷:۳۲
   1 - 0

   عرض سلام و احترام
   مدت هاست که استاد شهریار شما و چند شخصیت دیگر ممنوع الکار هستن و در حال حاضر نیز به شکل کاملا غیرقانونی و با اسامی افراد دیگر در حال فعالیت هستند.
   اینکه می فرمایید اگر ایشون کلاه بردار هستن پس چرا دارن رشد میکنند نشان از اینست که به تازگی با این صنعت اشنا شده اید و متاسفانه اطلاعات کافی ندارید. در جواب باید خدمتتون عرض کنم که اتفاقا یکی از راه‌های سریع رشد کردن در بازاریابی شبکه ای استفاده از روش های هرمیست که نمونه بارز آن شرکت گلد کویست که علارغم کلاهبرداری های زیادی اما بسیاری توانستند هم رشد کنند، هم ویژن تیک بزنند و ..
   اما به چه بهایی؟؟ به بها نابود شدن زندگی های بسیار ..

 • مریم ۱۳۹۵/۰۹/۱۴ :: ۲۰:۵۰
  0 - 1

  درچشم کسانی که پرواز رانمیفهمند هرچقدر اوج می گیری کوچکتر می شوی….
  وقتی آدم ها از یه حدی بزرگتر میشن مردم عادی به خاطر درک پایینشون قضاوت وتحلیلش میکنن…
  بزرگترین افتخارم اینه که تو سازمان مرد بزرگی به اسم شهریار دارم فعالیت میکنم مردی که معنی واقعی نتورک وزندگی سالم وپاک رو به من آموخت…
  انقدر راحت اصول پاکی که برمبنای صداقت،تعهد،همدلی،اتحاد،ناموس و…زیر سوال میبریم و اسمش رو میزاریم اصول کثیف؟؟جالبه!!!!!اگه این اصول کثیفه پس تهمت زدن و قضاوت کردن آدم ها چیه؟؟ ؟
  ازخدا نمی ترسیم انقدر راحت راجبه آدم ها نظرمیدیم….

  • پوریا ادیب فر ۱۳۹۵/۰۹/۱۴ :: ۲۲:۰۱
   0 - 0

   عرض ادب و احترام
   کاملا شما رو درک میکنیم.
   موفق باشید.

 • علی ۱۳۹۵/۰۹/۱۴ :: ۲۲:۳۷
  0 - 1

  با سلام
  فقط میخوام یچیز بگم
  برام مهم نیس چه اتفاق هایی افتاده
  با افتخار توی تیم سلطان کاظمی هستم .
  سلطان شهریار ببین چقد شاخه که چندین نفر در موردش انتقاد میکنن و چندین نفر هم ازش دفاع میکنن اون کسی که این مطلبو نوشته مطمعنن از جایگاهی که سلطان توی ایران بین مردم داره حسودیش میشه یا چیز دیگه
  اگه بازاریاب نباشه شرکت هیچ ارزشی نداره پس این سلطان بود که به سیمرغ ارزش داد و اسمشو اورد بالا سلطان کاظمی اگه ده تا هم شرکت عوض کن باز باهاشم حتی اگه بالاسریام نباشه
  افتخار میکنم که تو دست سلطانم چون خیییلی شاخه
  شهریار::ایران

 • amin ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ :: ۰۶:۰۰
  0 - 0

  بسم تعالی ایران جهان شهریار…. به پاکیش اعتقاد قلبی دارم… اگه طبق اصول پیش رفته بودید میفهمیدید پلن و محصول مهم نیست فقط و فقط و فقط بالاسریتون مهمه همین

 • یه نتورک مارکتر ۱۳۹۵/۰۹/۲۶ :: ۰۸:۴۹
  0 - 0

  سلام خدمت دوستان و ادمین محترم
  شهریار کاظمی … نمی دونم میشه اسمش رو کلاه بردار گذاشت یا نابغه ؟ یا شاید هم یک نابغه کلاه بردار … یا یک کلاهبردار نابغه
  بنده به شخصه به این ایمان دارم که یک سری واقعیت ها رو می دونم و قطعا یک سری دیگه از واثعیت ها رو نه و این امر کاملا طبیعیه ولی در مورد چیزی که دیدم حرف میزنم
  لازمه رشد و پیشرفت در نتورک فقط و فقط استراتژی بوده و هست .
  نتورک اصلا یک سیستم U مطلق نیست چون خلاقیت شما در سیستم جایی نداره و این هم خوب میشه هم بد .شما به عنوان نتورکر فقط متکی به تجربه تیم راهبری به واسطه لیدرشیپ هستید . که جمله اخر هم خوبه هم بد
  و قطعا استراتژی هیچ شرکت یا لیدری مطلقا عالی نیست نمیشه بهترین استراتژی رو پیدا کرد
  ولــــــــــــــــی همیشه استراتژی ای بهتره که با شرایط روز منطبق باشه
  شما یک فروشنده ماهر هستید؟ پس باید شرکتی رو انتخاب کنید که سود خرده فروشی خوبی بده
  شما یک شبکه ساز ماهر هستید ؟ پس باید شرکتی رو انتخاب کنید که پلن درامدی قوی ای داشته باشه
  ولی فکر کنم اکثر کسانی که به نتورک مارکتینگ وارد یا معرفی می شن هیچ کدوم از اون خصوصیت ها رو ندارن نه رهبر خوبی هستند نه فروشنده خوبی!
  اینجاست که پای استراتژی تبدیل به وسط میاد تبدیل انسان معمولی به یک فروشنده ماهر و رهبر حرفه ای
  ولی اینجاست که اکثر استراتژی ها می لنگن !
  درست مثل دوست خوبمون شهریار خان
  البته سابقه نتورک مارکتینگ من با شهریار اصلا قابل مقایسه نیست در ابتدا هم گفتم که در مورد چیز هایی که میدونم می گم
  ولی پای شرایط خاص وسط میاد که می گن نتورک برای همه هست . اتفاقا نتورک داره به سمتی میره که برای همه نیست
  نتورک مارکتینگ یه شغل ابرومندانه که بنده خودم فعالیت می کنم و به واسطه درامد و موقعیتی که برام ایجاد کرده ازش راضی هستم
  من تو دست شهریار کد خوردم تمام حرفایی که در موردش شنیدم ( دقت کنید ، “شنیدم” ) فقط ایشون چیزی از یک جادو گر کم نداشت
  البته بحث ادیفای کاملا با پیامبر کردن و صاحب معجزه دونستن یه نفر خیلی فرق داره
  البته با گذشت زمان وقتی می فهمی یک استراتزی بر اساس عضو گیریه و فرقی با هرمی نداره و کم کم با انبار محصولات با کیفیت در منزل رو به رو هستی می فهمی باید تغییر کنی ولی تغییری در کار نبود
  شاید بگم نتورک مارکتینگ داره از اصول فاصله می گیره … و این اصول جای خودش رو داره به رشد تو خالی عوض می کنه اونم توسط کسانی که دارن برای رسیدن به پول
  تقصیر شهریار و امثال شهریار نیست . شاید تقصیر خیلی از ماهاست که چشم و گوش بسته داریم پیروی می کنیم طاقت شنیدن کلمه فنجون پر رو نداریم
  استراتژی شهریار خوبه برای کسانی که دیوانه شبکه سازی و زدن سقف هستن
  شهریار یک فرد بزرگ در نتورک بوده و هست و اگر تخلف کرده باید مجازات بشه .( که قانون اینجا دچار باگ هست چون به تعلیق شدن بسنده کرده . چون از نظر قانون جذایی ایشون هیچ خلافی مرتکب نشدن)
  اگر نتورکر هستید و این مطلب رو می خونید ؛ هیچ وقت از کسی بت نسازید که برای شکستنش نیاز به ابراهیم باشه و همیشه در مورد اخبار و وقایع با خودتون و سازمانتون صادق باشید و کسی رو هم تخریب نکنید . نه کسی که از سازمانتون رفته ،نه یک بالاسری ای که به هر دلیلی شیفت زده یا جدا شده و نتورک مارکتینگ رو پاک انجام بدید

 • بهراد ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ :: ۰۳:۴۸
  0 - 0

  من از آذر پارسال تو سیمرغ کد زدم و باهاشون اومدن بیز
  بزرگترین دستاوردم: اینکه یه عده رو واسه خودمون بت نکنیم که وقتی گندکاری هاشون رو فهمیدیم باورهامون فرو بریزه
  کامبیز کاظمی جز یه ادم پست و بی صفت هیچی نیست
  اینایی که میان سنگشو به سینه میزنن همه تازه کد زدن
  برید به بالاسریاتون بگید ایقد ادی فای کامبیز رو نزنید ، خودش موقع جابجایی به بیز تو پیامی که واسه +١٠٠ نفره هاش فرستاد گفت تحت هیچ شرایطی ادی فای رو من نزنید
  بجا بت کردن افراد نالایق ، بجا تعصب کورکورانه رو کسی که قیافشم ندیدید
  بجا غیرت کشیدن رو کسی که ذره ای تو ولیست هدفت واسش مهم نیست
  به فکر عزیزانت باش که داری بخاطر تضمین دروغین همچین ادمی و لیدرهای پست تر از خودش ورودی و بدبختشون میکنی
  ماه هیچوقت پشت ابر نمیمونه ، مثال نتوورکیش هم میشه : سازمان یه روزی بالاخره میفهمه

 • Iza ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ :: ۱۹:۴۹
  0 - 0

  سلام من بیشتر از یک سال هست که تو تیم استاد شهریار هستم همه هم می دونیم ایشون قبلا هرمی کار کردن ولی این حرفهایی که دربارشون زدید رو اصلا ندیدیم جا بجایی هم حق هر تیمی هست ما از جابجایی خیلی راضی هستیم چون پورسانت ها واقعا تغییر کرده. در ضمن جایی گفته بودید ورودی های اردیبهشت خرید زدند، اصلا درست نیست من خودم توی تیمم اون ماه شش ورودی داشتم که کد زدن ولی اجازه خرید بهشون داده نشد تا جابجا بشیم حتی وقتی جابجا شدیم گفتن چون وسط ماه هست میتونن خرید نزنن و از ماه بعد شروع کنن. و چیزی که خیلی روش تاکید میشه اخلاق و صداقت هست.
  امیدوارم صحبت هاتون از روی حسادت نبوده باشه
  موفق باشید

 • مسیبم یک نتورکر ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ :: ۲۱:۲۱
  0 - 0

  به نام خداوند ستار
  دوساعته دارم از اولش میخونم این یعنی کارم برام مهمه و به اصولش پایبندم.عزیزان از برج ۳تا الان همه یه جورایی گفتن که ماه پشت ابر نمیمونه.یا سیستم یه روزی میفهمه یا ……از همون وقتی که شهریار کاظمی از سیمرغ جدا شده خیلی پیشرفت کرده اینو اگه یه کوچولو دقت کنید متوجه میشید.خدا رو شکر که ماه پشت ابر نموند.راستی پاییز،هم تموم شده جوجه ها رو شمردن.پس دیگه شهریار کاظمی رو با افکار کوچیکتون نسنجید.ممنونم از اینکه وقت میذارید.ولی سعی کنید برداشت بهینه داشته باشید.من الله توفیق

  • پوریا ادیب فر ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ :: ۰۵:۵۴
   0 - 0

   عرض ادب و احترام
   البته شاید برای افراد تازه واردی مثل شما زمان شمردن جوجه ها الان باشه ولی ما زمانی جوجه ها رو شمردیم که ابرتجارت تعلیق شد.
   سپاس از شما

 • سارا.از کرمانشاه ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ :: ۲۲:۳۸
  0 - 0

  سلام دوستان
  واسه همتون آرزوی موفقیت دارم
  من کاری ب شهریار کاظمی یا دیگری ندارم.روی صحبتم با مسولینه.
  یه سوال ذهنم رو مشغول کرده؛اگه قانون خرید اجباری رو ممنوع کرده و میگه خرید اجباری نداریم،چرا اگه 3ماه خرید نکنی بلاک میشی؟و اگر باز هم برگردی باید از اول شروع کنی مجموعه سازی،چون وقتی بلاک میشی زیرمجموعه هات هم از دست میدی.
  پس مجبوری حتما خرید کنی تا بلاک نشی و زیرمجموعه هات از بین نره.
  شاید کسی کلی زحمت کشید و تیم خوبی درست کرد،اما یه مشکل مالی یا یه اتفاق براش پیش اومد و نتونست چندماه خرید کنه،بلاک میشه و زیرمجموعه هاش از دست میره و تمام زحماتش هدر میره.یا اینکه بره پول بهره کنه واسه خرید کردن که بلاک نشه.

  با توجه ب اینها،
  خرید اجباری داریم؟یا نداریم؟
  چرا مسولین ب این قضیه توجه نمیکنن؟

  نظر تو چیه دوست عزیز که داری میخونی؟

  (با هم کل کل نکنیم،متحد شیم تا به خاسته هامون برسیم در هر زمینه ای )

  • پوریا ادیب فر ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ :: ۲۲:۴۴
   0 - 0

   عرض سلام
   دوست عزیز فعال نگه داشتن جایگاه و خرید اجباری کاملا متفاوت هستند. شخصی که مجموعه داره قطعا صد هزار تومان خرید برای اون شخص به جهت فعال نگه داشتن حساب رقمی محسوب نمیشه.
   در ضمن خرید اجباری به استراتژی گفته میشه که افراد پس از ورودشان به سیستم‌ها مجبورن بیش از حد نیاز (یک ، دو و .. میلیون ) خرید کنند.
   سپاس از توجهتون

 • ابراهیم زارع ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ :: ۰۷:۵۹
  0 - 0

  آقای ادیب فر متأسفم بخاطر دیدگاهت،بنده از نت کهکشان و حتی قبل تر هم در جریان فعالیت استاد کاظمی بودم،
  1-اگر شما جای شهریار کاظمی بودید بعد از بر ملا شدن نحوه ناصحیح مدیر عامل کهکشان چه میکردید؟
  2-شما یه سازمان به گفته خودتون 10000 نفری داشتید چی میگفتید ممنون از دیدنتون خوشحال شدم باهاتون نت کردم خدانگهدار؟؟
  3-خب حال اگر مجبور به جابجایی بودید سعی در مذاکره با شرکت‌ها میکردید؟
  4-انتخاب شهریار کاظمی که شرکت سیمرغ بود به دلیل توافق بین لیدرهای راس و میانی با مدیرعامل اولیه شرکت آقای حمیدرضا قلی کشکا
  اگر اشتباه تایپ نکرده باشم بود نه جناب اکبری و تا زمانی که مدیرعامل اولیه حضور داشتند مسئله در خدمات رسانی نبود و همه چیز خوب بود چرا؟؟؟
  5-چند تخلف رایج که از سمت شرکت سیمرغ رخ داد تکرار میکنم تخلف نه سهل انگاری یا اشتباه، البته تمامی موارد فوق که میخوام ذکر کنم در دستورالعمل چگونگی نحوه
  تاسیس شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای و دستورالعمل تمدید پروانه کسب نیز آورده شده خب بریم سر اصل مطلب
  اول:تاخیر در ارسال کالا بیش از یک ماه گاها تا هشت ماه کشیده شد
  دوم:عدم واریز به موقع پورسانت ها،هنوز هم بعد از گذشت یکسال پورسانت ها واریز نشده
  سوم:ایجاد شعبات مختلف در یک شهر مثل شیراز جهت برگزاری جلسات به دلیل عدم برگزاری جلسات بیرون از آفیس که متاسفانه یک
  آفیس بیشتر تاسیس نشد و همچنان بازاریابان به اجبار بیرون از آفیس جلسات رو برگزار میکردند حال شما جای اونا چه کار میکردید؟
  چهارم:تعیین کیف پول مجازی برای پرداخت نکردن پورسانت های معوقه به حساب بازاریابان یعنی شما پورسانت گرفتی ولی نمیتونی برداشت کنی مگر اینکه مجدد از سایت شرکت
  از طریق همون پول خرید میکردی
  پنجم:عدم بازپسگیری کالا چند نفر از مجموعه خودم
  ششم:فروپاشی تیم راهبری از سمت مدیرعامل جدید به دلیل پیگیری لیدرها جهت اجرای بهتر روند شرکت، یعنی بازاریاب حق دخالت نداره
  هفتم:بازم بگم…
  حال شما جای شهریار کاظمی وقتی شرکت خدمات نمیده و بازاریاب ها ناراضی هستن و شرکت جوابگو نیست وشرکت نمیخواد که تغییر رویه بده چیکار میکردی خداوکیلی بگو
  چطور میگم نمیخواست تغییر رویه بده اومد بجای موجودی واقعی انبار تعدادمحصولات رو شارژ میکرد بعد سفارش تولید میداد که این خودش ارسال محصول رو چند ماه به تعویق مینداخت
  ببین برادر من
  هیچ‌وقت تخریب نکن، حتی اگه بده نگو بدن، اینا همش دلیل بر مسائل شرکت بود نه شخص کاظمی، امیدوارم این پست رو تایید کنید تا همگان شخصیت استاد رو متوجه بشن
  حال اگر شما جای استاد کاظمی رهبر چند هزار نفر بودید تصمیم بر چه کاری میگرفتید
  ممنون و تشکر از سایتتون

  • پوریا ادیب فر ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ :: ۲۳:۵۳
   0 - 0

   سلام و درود خدمت شما
   پرداختن به این موضوع بعد از این همه پیام حقیقتا از حوصله بنده خارجه اما باز هم سعی میکنم به شما پاسخ بدم.
   قبل از اینکه برای دیدگاه بنده متاسف باشید پیشنهاد میکنم عینک تعصب رو از نگاهتون بردارید و با یک نگاه حرفه ای به این جریانات بنگرید.
   فعالیت شرکت ابرتجارت کهکشان از ابتدا تا انتها هرمی بود. حال سوال اینجاست که آیا جناب کاظمی (استاد) توانایی تشخیص سیستم شبکه ای سالم و غیر سالم را ندارند؟
   پرسیدید گه اگر بنده جای ایشون بودم با این همه مجموعه چیکار میکردم؟ بسیار واضح و مشخص به وزارت اعلام میکردم و به شرکت دیگری می پیوستم. (همانطور که به سیمرغ و بیز پیوستند)
   سوال واضح و مشخص این است که چرا علارغم مشکلاتی که در ابرتجارت وجود داشت این افراد همیشه از ابرتجارت حمایت میکردند ولی در سیمرغ بسرعت دست جابجایی زدند؟
   پاسخ یک کلمه است : پورسانت
   تنها علت جدایی از سیمرغ ضعف پلن سیمرغ و امتیاز محصولات بود نه خدمات رسانی ، کمبود شعبه و ..
   ابرتجارت به دلیل وجود سرپوش محصولی محض و پلن حجمی باب میل لیدرها باعث پرداخت پورسانت های کلانی به برخی لیدرها میشد و همین عامل کافی بود تا بر اتفاقات کثیفی که رخ می‌ داد سکوت کنند.
   اگر شما واقعا در جریان بودید باید بیاد بیارید که ابرتجارت حتی یک دفتر هم در شیراز تاسیس نکرد و حتی آفیس خیابان خلیلی هم آقای کاظمی و دایرکتهاشون با هزینه شخصی اجاره کرده بودن اما شرکت سیمرغ در بسیاری از شهرهای استان فارس دفتر و تجهیزات ارایه کرد. حالا می فرمایید سیمرغ تعداد دفترش کم بود؟ می‌تونم بپرسم الان با شرکت بیز چند تا دفتر زدید؟
   مگر همین تاخیر ارسال کالا در شرکت ابرتجارت وجود نداشت؟ پس چرا کسی ایرادی نمی گرفت؟
   می‌فرمایید فروپاشی تیم راهبری:
   در شرکت ابرتجارت تیم راهبری وجود داشت؟ مگر فراموش کردید آقای کاظمی با چه ایمانی می گفتن تاپ لیدر میرفخری …
   چقدر از مجموعه ها بدلیل تاخیر ارسال کالا، خرابی کالا و … منفی میدادن بالا و مشکلات رو گزارش میکردن اما پاسخ فقط یک چیز بود: اینا همش حاشیست..
   به آقای کاظمی میگفتن محصولات چرا نمی رسه؟ میگفتن میرفخری از عمدا نمی فرسته که شما رشد نکنی…
   دوست عزیز اگر واقعا قدیمی باشی خودت جواب سوال خودتو داری. چیزهایی که در این مقاله خوندی فقط ۵٪ اتفاقاتی هست که افتاده.
   در نهایت امیدوارم آقای کاظمی فنجون خودشو خالی کنه و از ابتدا تحت اموزش شخصی با نگرش و با اطلاعاتی قرار بگیره و بتونه اصول نتورک واقعی رو فرا بگیره.
   صرف داد زدن و از بدبختی صحبت کردن رو نمیشه بازاریابی شبکه ای تلقی کرد.

 • بهنام ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ :: ۱۲:۲۵
  0 - 0

  اقای ادیب فر سلام
  میخواستم بپرسم چرا شرکت سیمرغ پورسانتا رو واریز نمیکنه؟یکسال میگذره من پورسانتم نگرفتم کلا از نتورک کشیدم بیرون .کسری کالا هم برطرف نکرد

 • آذین ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ :: ۰۹:۵۴
  0 - 0

  سلام
  واقعا چرا دولت یا وزارتخانه های که مثلا قراره روی فعالیت های این شرکتها نظارت داشته باشن چرا هیچ نظارتی نمیکنن منکر لیدرهای راس نمیشم که درامد میلیونی دارند اما به نظر شما از شروع نتورک توی ایران تا الان چند نفر وارد این شرکتها شدن و ناراضی بیرون امدن یه نفر دو نفر یا… بعد پورسانت این افراد ناراضی رو کیا خوردن شرکت … لیدرای راس… چرا وقتی یه نفر از فعالیت بازاریابی شبکه ای بصورت قانونی منع فعالیت شده الان داره با یه اسم دیگه نتورک میکنه من یکی از این افراد ناراضی هستم که نه لیدرای راس پاسخگو هست و نه شرکت و نه … حرف دیگه ای ندارم بدرود

 • Venus ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ :: ۰۷:۳۴
  0 - 0

  سلام .خسته نباشید.من چند ماه پیش در شرکت سیمرغ مشغول فعالیت شدم.الان میخوام انصراف بدم ولی نام کاربری و رمز عبور رو یادم رفته.لطفا راهنمایی کنید.چطور می‌توانم انصراف بدم؟

 • حامد ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ :: ۲۳:۳۴
  2 - 0

  سلام
  به عنوان تجربه خدمت همه میگم ، سریع همه چیز رو فدای نتورک نکنید. به خیلی از حرف های لیدرها لازم نیست گوش
  کنید
  من استارت کارم را در شرکت بیز در تابستان 95 زدم. دانشجو پرستاری بودم .
  واقعیتش اینه که واقعا لیدرها به من دروغ گفتند. مثلا بعد از یک سال به ماهیانه 2 میلیون حقوق ثابت میرسی . بعد از
  5 سال ماهیانه 400 میلیون تومان درامدت هست. البته خودشان هم که درامدشان را نشان نمی دهند. و ادم مجبور است
  باور کند.
  من با توصیه لیدرها ، دانشگاه رو کنار گذاشتم. تا بعدا سربازی رو هم بخرم با پول نتورک !
  اما چه شد ؟
  30 نفر زیر مجموعه ساختم که فقط 2 نفر ماند .
  بدتر از آن این بود که فهمیدم اون افرادی که میگفتند ماهی 500 میلیون تومان درامد دارن ، نهایتا 40 میلیون تومان
  درامدشونه. ( 500 کجا و 40 کجا)
  فقط به عنوان توصیه به همه میگم ، اگه میخواین نتورک کار کنین خوبه. ولی اگر فکر میکنید درامد کافی دارید و افراد
  زیادی هم هستند تا به حرف شما اعتماد کنند این کار رو شروع کنید
  وگرنه به کار قبلی تون بچسبید.
  درضمن اینو هم بگم که توی همه نتورک ها درمورد قانون جذب صحبت میکنن. ولی چون اطلاع زیادی ندارند ، قانون
  جذب و تقاضا از خداوند رو با عرفان حلقه که یکی از مصادیق شرک هست قاطی می کنند.
  مراقب باشید . همه چیز از خداست . نه از کائنات یا به عبارتی دیگر از موجودات غیر ارگانیک
  خداوند است که همه چیز را افریده است و ما با قانون جذب باید آنجنان توکل کنیم تا خداوند به ما کمک کند
  تقاضا از کائنات یعنی تقاضا از موجودات غیر ارگانیک یا همان جن. و این یعنی عرفان حلقه .

 • EhSaN ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ :: ۱۵:۳۰
  0 - 0

  با سلام اقای ادیب فر،
  من نمیدونم چقدر شهریار کاظمی رو میشناسید و چقدر باهاش صحبت کردید !!!؟
  من تا جایی که سر جلسات این شخص نشستم هیچ وقت نگفته من جایگاه دارم خودش در مقدمه ی تمام صحبتاش
  گفته من جایگاهیی ندارم !!! نه از شما ترسی داره نه از امثال شما!!!
  کسی که جایگاه نداره ولی زمانی که یه حرفی میزنه کل سازمانش جابه جا میشن یعنی اصول داره !!!
  میدونی چرا جایگاه نداره ؟؟؟؟
  چون اینجا ایرانه همه چی پوله ……
  چون کمیته ی نطارت بربازاریابی شبکه ای محصول اضافه میکنه 20 تومن میگیره ..
  پلن تغییر میکنه 200 تومن میگیره
  شعبه اضافه میکنه 20 تومن میگیره
  داداش گلم نه تعصب کسیو میکشیم نه کورکورانه حرفی میزنیم
  اصلا میدونی چرا شهریار کاظمی رفت ابرتجارت ؟؟؟؟؟چرا شرکت دیگه ای نرفت ؟؟؟؟
  شرکت سیمرغ یک شرکت کاملا سیاسی بود !!! حاجی اینجا ایرانه !!! هم من میدونم چه خبره هم شما، شاید خیلی ها
  ندانند چه خبره نمیخوام بحث هارو باز کنم چون وقتشو ندارم

  بازاریابی ایران شده معامله های شیفتی ….. خودت که میدونی چی میگم
  صد شرف به اصول شرکت های هرمی …
  جون مادرت جا نماز اب نکش،چرا فکر میکنی فقط شما میفهمی ؟؟؟ ….

  • پوریا ادیب فر ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ :: ۲۲:۲۱
   0 - 0

   سلام اقا احسان عزیز
   1) وقتی یه مقاله رو می خونی اول به تاریخ انتشارش دقت کن چون زمانی که این مقاله منتشر شده ایشون جایگاه هم داشتند
   2) اقا احسان عزیز میدونی ایشون چرا الان جایگاه نداره؟ چون تو این پنج سال گندشو در آورده، اگر امروز ایشون جایگاهی نداره در عوض در ابر تجارت خودشون و دایرکت هاشون هر کدوم چند تا جایگاه می زدن و اکثر استخرهای پاداش گیر این بندگان خدا میومد. (رجوع کنید به اقای علیرضا کشتکار که بصورت علنی می گفت یه اکانت دارم بنام مادرم با پورسانت ماهیانه 5 میلیون)
   3) اینکه کمیته پلن تغییر می کنه 200 میگیره و یا محصول اضافه کنی 20 می گیره هم دروغ محضه..
   4)در مورد اینکه می فرمایید بازاریابی شبکه ای شده بازار معاملات شیفتی هم رجوع کنید به ضرب المثل : کافر همه را به کیش خود پندارد
   موفق باشی دوست دانا

 • کاوه ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ :: ۲۲:۰۵
  1 - 0

  ا سلام تمام این بدبختی ها و کلاهبرداری ها در ایران ناشی از بیکاری و آرزوی پولدار شدن هست چون خیلی ها میبینن
  که امید زیادی به بهتر شدن شرایطشون نیست و قشر جوان ما هم تعدادشون بالاست و اوضاع کار رو هم که میدونید و
  این شرایط باعث میشه جوانان جذب چنین برنامه هایی بشن که قبلا به نوعی دیگر در شرکتهای هرمی امتحانشو پس
  داده، ده ها و صدها هزار نفر مفت و مجانی برای یک شرکتی کار میکنند با حداقل حقوق و درامدهای واقعا خنده دار از
  ماهی 50 تومن و 200 تومن ولی راضی هم هستند چون یا امیدی واهی دارند یا بهشون تلقین کردن که از بیعرضگی
  خودتون بوده و حداقل چیزی که بازاریابان مفت کار از دست میدهند وقت و انرژیه ،بالایی ها پولدار میشن و تنها کاری که
  لازمه بکنند با چرب زبانی به بدبختهای پایینی تلقین کنند که قراره پولدار بشید و با رسم شکل و هرم و سفسطه و بازاریابی
  شبکه ای و حرفهای قلمبه سلمبه مفت کار بکشن، خیلی ها رو دیدم که چندین ساله در این شرکتها فعالیت میکنند بیشترین
  کار رو کردند و درامدهای واقعا خنده دار دارند و آدم دلش به حالشون میسوزه ول حیرت اونجاست که باهاشون که حرف
  میزنی خیلی راضین و امیدوار و همه مشکلات رو ناشی از بیعرضگی و کم کاری خودشون میدونند و هی مثال از سردسته
  ای میزنند که ماشین مدل بالا خریده، واقعا آدم نمی دونه به حال این بنده خداها بخنده یا گریه کنه فقط متاسفم که
  جوونهای مملکت به این وضع افتادن ، معامله اگر صحیح باشه نه نیازی به اجبار خرید و بالا دستی و پایین دستی و هرم
  و اینا هست نه این لشگر بازاریابان مجانی

 • زینب ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ :: ۱۹:۲۲
  1 - 2

  با سلام
  خدمت شما عرض شود که من یکی از بازاریابهای شرکت بادران هستم شرکتی که نه تاخیر در ارسال کالا داره آقای ادیب فر،
  نه امتیازهای محصولیش پایینه.90% محصولات امتیاز کالایی 1 دارن یعنی به هر مبلغی که خریدین به همون مبلغ توی
  پیجتون میشینه…و حتی از مالیاتی که می پردازین هم پورسانت می گیرین..پورسانتاش یکم تا پنجم هرماه واریز میشه و
  پنجمش تا حالا ششم نشده. به بهانه های مختلف هم به بازاریاباش عیدی و پاداش میده
  خدایی تو تیم سالمی هم مشغول به کارم نه استراتژی فروش نه خرید اجباری آموزش خیلی جدی گرفته میشه تا ریزش
  تیم کم بشه و اصلا اجازه نداریم توهم بدیم که بیاین شش ماهه ال میشه بل میشه چون بستگی به عملکرد هر شخص
  داره توی نتورک هرقدر تلاش کنی جواب می گیری

 • زینب ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ :: ۰۷:۰۵
  1 - 2

  من در نتورک های مختلف آموزش دیدم و
  با شرکت میراث و بادران و بیز آشنایی
  کاملتری دارم. شرکت نیوشا هم تقریبا اصولی
  کار میکنه. اما ترجیح دادم بخاطر قدرت و
  صداقت و با اصل و نسب بودن شرکت پنبه
  ریز، در این شرکت فعالیت کنم. نه اینکه بیز
  و بادران و میراث بد باشن…اما کیفیت
  محصولی و پلن و مزایای پنبه ریز خیلی
  بیشتر بود و خدارو شاکرم که در این شرکت
  کار میکنم. پنبه ریز رو دوست دارم و از خدا
  ممنونم که این راهو جلوی پام گذاشت

 • نتورکر 121 ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ :: ۱۰:۵۲
  0 - 0

  سلام
  از این اطلاع رسانیتون بسیار سپاسگزارم . اما تعداد این افراد داره بسیار زیاد میشه و اگر بخواین در موردشون بنویسید
  ماهها باید بنویسید بهترین کار اینکه در مورد افرادی بنویسید که **سالم ** و اصولی کار میکنند خوبها و درستها را معرفی
  کنید کسانی که به هر قیمتی لیدر نمیشن …. به هر حال تعداد لیدرهای اصولگرا و سالم به تعداد انگشتان یک دست
  هم نمیرسه و نوشتن در موردشون بسیار راحتتر هست … تا بد نوشتن از این همه لیدر نما و به نوعی دزد رویا و اینده
  مردم …

  • پوریا ادیب فر ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ :: ۱۹:۳۷
   0 - 0

   عرض ادب
   ممنون از دیدگاه تون
   ما هم مایل نیستیم که در مورد اینگونه افراد مطلب منتشر کنیم، اما بد نیست تا افراد با روی دیگر سکه هم آشنا شوند.
   سپاس از شما

 • Parsa ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ :: ۱۴:۳۴
  1 - 0

  سلام.من توی تیم شهریار که اسمش خلیج فارس و داره
  توی شرکت بیز به شیوه کوئست کار‌میکنه،یکسال کار
  میکردم،
  و میخوام طبق اصول نت اولیه صحبت‌ کنم،
  اولین نکته اجبار خرید یا همون آپشن‌مالی که با فالو
  کردن(یعنی انگیزه کاذب دادن)کاری میکنن که فرد یه
  مبلغ بالایی خرید کنه از ۱ میلیون تا ۱۰ میلیون شاهد
  بودم
  طبق بند ج ماده ۶ آیین نامه این کار خلافه 
  توی پست های بعد بقیه نکات رو میگم
  اگه کسی خواست بدونه میتونا بهم ایمیل بده
  Parsa.keshavarzi1111@gmail.com

 • Fateme ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ :: ۲۰:۴۷
  0 - 0

  سلام ، مطالبتون کاملا درسته،
  من خودم توی شرکت سیمرغ بودم و الان
  خیلی خیلی پشیمونم، کاش زودتر این
  حقایق رو میفهمیدم، ولی حیف که دیر
  فهمیدم
  من بخاطر نتورک لعنتی دانشگامو کنار
  گذاشتم انقدر که تو گوشم خوندن تحصیلات
  به درد نمیخوره و هیچ کاری تو دنیا بهتر
  از،نتورک نیست وهزارتا حرف دیگه
  الان علاوه بر اینکه هیچ مدرکی ندارم باید
  هرروز سرکوفت خانواده رو بخورم

 • عادل ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ :: ۱۳:۳۰
  1 - 1

  اقایون بزارین رک بگم من یباررفتم اموزش
  بیز کاملامشخصه دزدن بزورمیخاست توپاچه
  ملت کنه خداروشکر از درامد الانمم فوقالعاده
  راضیم ولی زحمت کشیدمو به دزد جماعت
  نمیدم به امیدروزی که این دزدایی که
  درراس نشستن حذف بشن
  یکی ازدوستام برابیز ۱سال کارمیکنه تن
  ماهی بهش میدن میبره جمعه بازار به خفت
  وخاری بدبخت میفروشه قسم میخوره
  هزارتومن نداشته براش تاالان
  کمی تعصبات مسخرتون بزارین
  کنارهیچکدومتون تاالان ۱قرونی کاسب
  نشدین فقط ادعاتون میشه
  برین کارگری ولی وقتتون تلف نکنین

 • ارسلان ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ :: ۱۸:۱۸
  1 - 0

  نتوووورررررررک ایران یک چیز
  بسیاااار چرتیه فقط پنج درصد رشد
  میکنن که حرومشون اون پولایی که
  او بد بختای عضو میرن قرض
  میکنن واسه این کار او بالاییا حالشو
  میبرن حرومتون باشه فقط شعار
  خوب میدن جنسای گرون اشغال
  که اصرار دارن کیفیتش بالاس نه
  اقاجون این حرفا کدومه شر وررره
  جمع کنید این دکان دزدی رو دستتو
  تا خر خره تو جیب این بدبختاس
  مث ماشین شب روز میرن میان
  بعد یه سالم طرف نا امید میشه
  میره مردشور هرچی نتورک بازاریابی
  ببرن حقه باز ترین ادما هستن اون
  بالا حراف ترین ادمایی که اموزش
  دیدن تا عمر دارم از نتورک بد میگم
  تاین قانونیشم جمع میشه ایشالا
  ..کسایی که با احساسات بچه ها
  بازی میکنن با روان جوونا بازی
  میکنن رویای الکی پولدارشدن
  میندازن تو سرشون روی نقطه
  ضعف جوونا دست میزارن
  بخوصوص پدر مادرشون که …اره
  فلان یه حرکتی بخاطر مادرت برو
  پول بیار جنس بخر ازما برو بفروش
  واسه مادر فلان کن بیسار کن بس
  کنید ترو قران…یارو میره اون بالا
  حرف میزن عررررر میزنه مادرت چن
  سال زندس پدرت چن سال زندس
  تا کی میخای با چندر غاز سر کنی
  واسشون هیچ کاری نکنی ..بله بیا
  توی شرکت کار کن دوسال دیگه با
  کلی قرض بدهی منصرف شو برگرد
  پد مادرت خوشحال میشن….ای
  بیچاره های که حرف این جماعتو
  باور میکنید وقت خودتونو تلف
  نکنید خیلی راه هس واسه پول دار
  شدن نتورک یه سرابه که ازدور فقط
  معلومه میرسی میبینی هیچی نیس
  …دوستان برادران من خودم سینه
  سوخته بیزم رفیقام اونام سینه
  سوخته بیزو بادرانن نکنید
  باخودتون این کارارو اگه خییییلی
  خفنو زبون باز و طاقتت زیاده
  بیخیالی حوصله داری مخ زنیت
  خوبه برو شاید جزو اون یه درصد
  باشی که فک کنم با این موج
  ادمایی که از این شرکتا دارن
  failمیشن ینی نا امید میشن
  شانستون هی کمترو کمتر میشه
  ..نکنید حیفه وقته خداوکیلی اون
  کسایی که نرفتن سربازی این کارو
  قبول کردنو اضاف خدمت خوردن
  برید بپرسید روز ده بار میگن عجب
  غلطی کردم ..وظیفم بود بگم به
  هم نوع های خودم بازیچه دست
  اینا نشین هیچ کس دلش تو این
  دوره زمونه واس کسی نمیسوزه
  قدم از قدم بر نمیداره فقط برای
  پوووله شماها به چشم یک اسکناس
  دیده میشین پول سازین واسه اونا
  از رابطه های نزدیک استفاده میکنن
  اعتبار شماها استفاده میشه اخرشم
  این اعتبار ازبین میره …خلاصه از ما
  گفتن بود خود دانید یاا حق..

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

perm_identity

textsms