فعالیت شرکت تخفیفات رسما غیر قانونی اعلام شد

شرکت تخفیفات | اقتصاد گستران میهن مهر

جمله زیبایست :  هیچ بار کجی به منزل گاه نخواهد رسید

هفته پیش مقاله ای را در رابطه با نحوه عملکرد شرکت تخفیفات منتشر کردیم که با توجه به عملکرد و مستندات شرکت تخفیفات کاملا واضح و مشخص بود که این شرکت در حال حاضر فعالیتش غیر قانونی است. می توانید این مقاله را در ادرس زیر مشاهده کنید :

کلیلک کنید و بخوانید : مجوز ابر باشگاه اقتصادی تخفیفات؟

پس از انتشار این مقاله برخی از دوستان در زیر مقاله به رد مطالب پرداختند و عنوان داشتند که شرکت تخفیفات در حال حاضر فعالیتش شبکه ای نیست و نیاز به چنین مجوزی نمی باشد. پس از گذشت ده روز خوشبختانه مرجع رسمی ایران هشدار بصورت کاملا واضح و شفاف عملکرد این شرکت را غیر قانونی عنوان کرد. در تصویر زیر می توانید مقاله منتشر شده را مشاهده کنید.

شرکت تخفیفات
به نوبه خود از همه مدیران پرتلاش این رسانه خبری و تحلیلی تشکر و قدردانی می کنیم و امیدواریم که دیگر شاهد چنین سهل انگاری هایی از سوی بازاریابان نباشیم.

دیدگاه ها

 • محمد ۱۳۹۵/۰۸/۲۷ :: ۱۶:۱۴
  0 - 1

  با سلام
  این جمله سعدی که می گوید ” چو بینی که نابینا و چاه است اگر خاموش بنشینی گناه است ” دوستان , در این سیستم وقتی شخص وارد این کار می شود و پول می دهد پولش را برای چه داده ؟ جز این است که پول داده تا از خدمات فروشگاهها استفاده کند؟ اما جالب است که بدانید کار این شرکت دقیقا هرمی بوده و شما پولی را که می دهید فقط بابت ثبت جایگاه است و شما فقط یکبار برای بالاسری خود ارزش دارید و به همین دلیل است که بعد از مدتی نگاه و حمایت بالاسری ها از شما سرد شده چون پول خود را از شما دریافت کرده اند و تا زمانی ارزش دارید که فرد به این سیستم معرفی کنید متاسفانه میبینیم که دفاتر نمایندگی های این شرکت هنوز فعال می باشد چون معتقدند که اگر ما غیرقانونی هستیم چرا دولت با وجود اخطارها هنوز اقدامی برای ما نکرده است اما آگاه باشید و هوشمندانه عمل کنید و بیایید دست به دست هم تمامی مردم را از وجود چنین سیستمی آگاه کنیم تا با دیگر شاهد قربانی شدن هموطنان خودمان در چنین سیستمهای هرمی نباشیم و ای کاش دولت در مورد چنین سیستمی جدی تر عمل میکرد و خود را زیر سئوال چنین افرادی که در این سیستم مشغول هستند نمی برد.

  • محمد ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ :: ۱۰:۰۳
   2 - 0

   درود بر شما
   ببخشید شما برای مثال دقتی میرین باشگاه ثبت نام کنین و حق عضویت پرداخت می کنین ثبت جایگاه میزنین؟ اگه منظورتون از دسیسه ی هرمی شکل پلن هستش تمامیه نتورکا هرمی هستن. شما ببین چه اتفاقی داره داخل سیستم میفته.شما حق عضویت رو یکبارپرداخت می کنی انتخاب مبلغشم با خودته کسی مجبور نمی کنه شما رو . آقا پاشو بیا من ببرمت طلا فروشی هر چی خواستی بخر آخر کا 10 درصد از مبلغشو نده. بیا بریم فرش فروشی هر مدل خواستی اتخاب کن بعد میریم مغازه های دیگه همون فرشو قیمت کن من با 50 درصد تخفیف برات می خرمش.بیا بریم مبلمان بخر 20 درصد تخفیف قسطی بده 15 درصد تخفیف بگیر.لباس بیا بریم بخریم هر چی خواستی 50 درصد مبلغشو نده.شما 250 تومن حق عضویت رو یکبار پرداخت کن بیا فرش 1.600 رو 750 تومن بخر دیگه دسیسه ی هرمیش کجاس؟ یا اینکه اصلا اطلاعی ندارین از کار و یا اینکه با غرض این حرفو میزنین

  • علیرضا ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ :: ۰۳:۱۶
   0 - 0

   ببین گل پسر چیزی ک دربارش اطلاعاتی نداری صحبت نکنی بهتره
   این حرفاتون از روی گاردی ک دارید چون الان از خیلی از شرکتا تیم ها دارن ریزش میکنن و میان تخفیفات
   افتااااااااااااااد

 • ناشناس ۱۳۹۵/۰۸/۲۸ :: ۱۲:۴۶
  0 - 0

  هر روز تاخیر در اقدام مراجع قضایی و دادگستری برای مقابله با این دسیسه هرمی تعداد بیشتری آدم ساده لوح را گرفتار خواهد کرد.
  در کل امیدواریم پرونده پیشین طراح و مجری این طرح هرمی (مهدی اسماعیلی) هم به جریان در آید و مالباخته های ده سال پیش در شرکت قبلی ایشان (اکسپورتر دات نت)هم امکان طرح دعوی و دادخواهی داشته باشند.
  به نظر میرسد اعتماد به سقف این متخلفان اقتصادی کار را تا آنجا پیش ببرد که جماعت جوگیر شده شرکتشان را تحریک به مقابله با وزارت صنعت معدن تجارت و سایت ایران هشدار و حتی قوه‌قضاییه نمایند.
  چه بسا آنچه در نظرات اهالی تخفیفات مشهود است صحه بر این امر می‌گذارد.
  قطعاً زمان برخورد شدید و در خور این جرم سنگین نزدیک است..متاسفانه حالت جرم ایشان با بی توجهی به هشدارها و تذکرات از اخلال در نظام اقتصادی کشور به سمت قصد به ضربه زدن به نظام پیش میرود و مفسد فی الارض تلقی میشوند.

 • ناشناس ۱۳۹۵/۰۸/۲۸ :: ۱۶:۵۲
  0 - 0

  از توجه و پیگیری شما بزرگواران نسبت به رسالت مهمی که در پیش گرفته آید نهایت سپاس را داریم.
  گویا از دیرباز مردم شیراز اولین قربانی فعالیت های هرمی بوده اند.
  در حال حاضر فعالیت شرکت تخفیفات در بسیاری از شهرستان ها رو به گسترش است و جای تعجب بود که با وجود اطلاع رسانی های صورت گرفته، بازاریابان شرکت همچنان درگیر پرزنت و ورودی گرفتن هستند تا اینکه با دقت به چند نکته میتوان دلیل رفتار ایشان را تحلیل نمود،.به نوعی با وعده دریافت اولین مجوز شرکت فروشگاه و تخفیف محور در راه است،اقای اسماعیلی از خانواده شهدا هستند،مدیران شرکت‌ها ی بازاریابی شبکه‌ای از قدرت ما وحشت دارند،به زودی تمام ایران تخفیفاتی میشوند و .. ایشان را اغفال نموده اند.
  نتیجتا مدیرعامل را نابغه اقتصاد و نتورک در جهان میدانند و نیز شرکت و رسالتش را مقدس قلمداد می‌کنند،..و اینگونه است که دسیسه هرمی با انواع ترفند ها در حال بلعیدن قربانی های ساده لوح است.
  بزودی نقاب ها کنار زده خواهند شد و قانون به دادخواهی شعور و اعتماد و شان انسانیت، حیله گران خودشیفته را محاکمه میکند.

  • محمد ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ :: ۰۹:۰۹
   1 - 0

   شما بفرمایین دسیسه ی هرمی رو براتون بازگو کنین ببینیم چی هست. چرا با کلمات بازی میکنی؟ اگه انتقادی به سیستم داری و می تونی نقدی انجام بدی اون رو بیان کن . یه کلمه یاد گرفتین اونم دسیسه ی هرمی هست هر جا می خواین تخریب کنین اونو به کار می برین.کوئیست و سیستم کار اون چه ارتباطی به این شرکت داره؟ آقا خود شرکت مگه مجوز نداره؟ مگه طرح های عضویتش و سیستم تخفیفش مگه مجوز نداره؟ اینو که دیگه نمیتونین رد کنین. حالا اینکه میاد حق عضویتشو پورسانت میده مشکل ساز شد؟ شددسیسه ی هرمی؟ اینکه من بیام یه عده فروشنده ی بدبخت رو دورخودم جم کنم یه سری محصول بنجول با دوبرابر قیمت بدم بهشون برن بفروشن اونم محصولاتی که شاید 50 درصدش هیچ توجیه اقتصادی ای نداره و کلی از این جنسا وارداتیه و بعد از فروش و زحمت اونا پورسانت بگیرم ایرادی نداره اونوقت؟ این دسیسه ی هرمی نیست؟ آقا من تو این سیستم فرش 2.700 رو خریدم 1.600 دیگه سود بالاتر از این؟ کت شلوار 1 تومنی که بذند معروفی هم هست خریدم 600 تومن کجاش ایراد داره؟ کفش 840 تومنی رو خریدم 350 تومن یخچال فریزر 5.800 رو خریدم 5.340 مبلمان راحتیه 4.200 رو خریدم 3.600 حالا تخفیفا رو جم بزن ببینم چقدر این دسیسه ی هرمی خطرناکه و ملتو بدبخت می کنه؟

 • محمد ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ :: ۱۰:۰۶
  0 - 1

  ادمین گرامی شما بیزحمت نقدتون رو به صحبت های من بفرمایین. من چیکار دارم یکی تو شیراز داره چیکار می کنه. مگه شرکتای دیگه لیدراش معلق نشدن تا حالا یا اخطار نگرفتن؟ البته من در مورد حرفی که شما میزنین در مورد آقای فاتح هیچ اطلاعی ندارم که چیکار کردن یا دارن می کنن. شما بیا سیستمو نقد کن اینکه یکی به فرض داره بد کارمی کنه دلیل نمیشه رد کنی سیستم رو.مگه ابر تجارت لغو مجوز نشد؟ پس چرا دارن بقیه شرکتا کار می کنن؟

  • پوریا ادیب فر ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ :: ۱۳:۱۲
   0 - 1

   طی چند روز آینده منتظر مقاله کامل و مفصل در این باره باشید
   سپاس از شما

 • ناشناس ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ :: ۱۲:۳۵
  0 - 0

  سلام محمد آقا،شما پیش از آنکه معنی لغوی دسیسه هرمی را بخواهی یاد بگیری در حال فعالیت در آن هستی.
  شرکت‌های متعددی در راستای ارائه تخفیف فعالیت میکنند ولی هیچ کدام،ادعاهای واهی شما در راستای ایجاد تغییرات بنیادی در اقتصاد کشور را ندارند. هیچ کدام فریاد نمیزنند وضعیت اسفناکی بر بازار و زندگی مردم حاکم شده و ما با ارائه تخفیف و ارجاع مشتری به فروشگاه های طرف قراردادمان به بازار جان میدهیم و ایران را آباد میکنیم. هیچ کدام از شرکت‌های هم صنف شما نمیگویند کارت دائم خود را به اسم سهم مشارکت آنهم حتی تا یک و نیم میلیون تومان ارائه نمیدهند.
  موضوع این است که در دسیسه هرمی تخفیفات، موضوع ارائه تخفیف بهانه‌ای است برای دریافت حق عضویت و تشکیل شبکه‌ای از افرادی که همچنان پول زبان بسته را تقدیم به سیستم نموده و جایگاه اکتیو میکنند. دسیسه هرمی اعلام میدارد چون از مبلغ تخفیفات دریافتی سهم به من میدهید نتیجتا کسی متضرر نمیشود،
  محمد آقا، لطفاً کمی به خود بیایید و ببینید در این سیستم از ابزار و محرکات انگیزشی در جهت مخزنی، اغفال و تلکه کردن مردم زودباور و عموماً آشنا به اهرم و تصاعد بهره می‌برند.
  شما دنبال توجیه و دفاع از تخلفات فراوان و وسیع تخفیفات هرمی نباش، سعی کن به هشدارها و اتمام حجت مراجع مربوطه توجه کنی، در هر صورت از دید قانون تمام اعضا و نفرات تخفیفات، اعم از بازاریابان و سردسته ها و مدیران شرکت تخفیفات متخلف و مجرم شناخته می‌شوید.
  مالباخته بودن شما حتمی است و برخورد شدید قانون و مجازات دست اندرکاران این دسیسه هرمی امری اجتناب ناپذیر است.
  امیدوارم تصویر و معنی دسیسه هرمی تخفیفات که ترسیم و تشریح گردید موجب گردد در ادامه دادن با تخفیفات تجدید نظر کنید.

  • محمد ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ :: ۱۳:۳۱
   0 - 0

   شما تخلفات رو نام ببر . دسیسه ینی اینکه طرف بیاد تو یه شرکت بازاریابی شبکه ای و یه جنس به ارزش 700 تومن رو به قیمت 1 ملیون بدن بهش و بگن حالا برو بفروش. دسیسه ینی اینکه مجبور بکنی طرف رو خرید اجباری بزنه . اونم از محصولات بی کیفیت و وارداتیه بنجولِ . اینا دسیسه ی هرمی نیستن ؟ عسل 400 گرمی رو حساب مردم می کنن 95 هزار تومن هیشکی نیس بگه آخه مگه چیه این . مگه شرکتای بازاریابی شبکه ای به این صورت نیستن که خرید باید انجام بدی؟ تا خرید انجام ندی پورسانتی میدن بهت؟ این چه تفاوتی با حق عضوت داره؟ شما میری از فروش گاه طرف قرارداد خرید می کنی و درصد مشارکتت رو به شرکت میدی فقط برای یکبار اونم به انتخاب خودت .

   • پوریا ادیب فر ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ :: ۱۴:۰۹
    0 - 0

    دقیقا فرمایشتون درسته.
    همون طور که خود شما فرمودید این سیستم بازاریابی شبکه ایست و نیازمند مجوز بازاریابی شبکه ایست.
    (به دلیل مشغولیت زیاد توان پاسخ نداریم، لذا طی چند روز آینده مقاله جدیدی که در دست انتشار داریم رو مطالعه بفرمایید)
    سپاس

 • محمد ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ :: ۱۳:۲۳
  0 - 0

  دوست عزیز شما چرا فقط به یه گزینه نگاه می کنی؟ شما برای مثال وقتی از نت برگ خرید می کنی یه درصدی تخفیف میگیری و یه دصد دیگه رو عملا داری به اون سایت میدی برای خدماتش مگر غیر از اینه؟ مال باخته؟ شما بیا طرح 125 تومنی رو فعال کن من و برو هرجا خواستی خرید کن و در برابرش کلی از فروشگاهای طرف قرارداد تخفیف بگیر هیچ محدودیتی هم نداره. از فرش و طلا گرفته تا مواد غذایی . کارواش . تعویض روغنی . بقالی . لوازم خانگی . پوشاک . کافی شاپ . رستوران. داداش من 500 تومن حق عضویت دادم تا الان 3 تا فرش خریدم واسه خودم و خانوادم به ارزش 7 ملیون ولی پرداختیم 4 ملیون بوده. یخچال فریزر گرفتم قیمت نقدش 5.800 بوده به من دادن 5.340 . کفش برند خریدم به ارزش 850 تومن ولی 340 تومن بیشتر ندادم.لباس برا خودمو رفیقام گرفتم برای محرم قیمتش دونهای 60 تومن بوده به من دونه ای 30 دادن. مال باخته رو تو پیدا کن من میام پولشو بهش بر می گردونم.

 • محمد ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ :: ۱۴:۴۱
  0 - 0

  دقیقا مشکل تو همینجا هستش. سال 89 شرکت طی نامه ای که به سازمان صنعت و معدن میزنه درخواست مجوز بازاریابی شبکه ای رو داره و در جواب نامه گفته میشه که شما بازاریابیه شبکه ای نیستید و مورد شما توی چارت نظارتیه ما قرار نمیگیره و دلیلشوون هم نبودن محصول داخل سایت بوده و عزیزان خدمات رو هنوز جزو نتورک نمیدونن و خلاء قانونی در این قسمت مشکل ساز شده . برگ برنده ی شرکت تا امروز عدم شاکیه خصوصی بوده والا تا حالا هزار باره با شرکت برخورد شده بود.
  اگه سال 89 اون نامه رو صنعت معدن به شرکت ابلاغ نکرده بود تا حالا اثری هم از شرکت باقی نمی موند.

  • پوریا ادیب فر ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ :: ۱۴:۵۲
   0 - 0

   شما این نامه رو اگر توانستی پیدا کنی ما اینو تو سایت منتشر میکنیم و میگیم اینا مجوز دارند. (دروغ محضه)

   • محمد ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ :: ۱۵:۱۵
    0 - 0

    براتون میفرستم

 • ناشناس ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ :: ۱۶:۲۰
  0 - 0

  عقل سالم حکم میکند قبل از همکاری با هر فرد یا شرکت در مورد سوابق و عملکرد آن باید تحقیق نمود.
  مدیر عامل شرکت اقتصاد گستران میهن مهر کیست؟
  آیا این فرد که با کلی ادعا و شعارهای بزرگ این طرح را ارائه کرده، 12سال پیش مدیرعامل شرکت کذایی عکس ساحل مروارید نبوده؟
  آیا طرح ایشان اکسپورتر نبوده؟
  عقل سلیم میگه چطور ممکنن است مراجع ذی صلاح این تعداد اطلاعیه و هشدار را بصورت واضح و کاملاً شفاف با مضمون، مجرمانه بودن فعالیت شرکت صادر کنند، اما سودجویان و لیدرهای راس و اقای نابغه، کار را متوقف نکنند؟
  دوست عزیز تلاش شما برای توجیه سیستم غیرقانونی تخفیفات، نشان از هیجان زدگی و عدم توجه شمابه واقعیت ها دارد.
  بنابراین تلاش سرکرده های دسیسه هرمی برای اغفال شما نتیجه بخش بوده.،در هر صورت شما مختار به ادامه بازی با آبرو و اعتبار خود و نزدیکان هستید.
  پند و اندرز ما را خواه جدی بگیرید یا نه، آرزوی ما سلامتی و هوشیاری شماست.

 • رضا ۱۳۹۵/۰۹/۰۲ :: ۰۷:۲۸
  0 - 0

  سلام
  لطفا کثافت کاری های لیدرهای سیستم تخفیفات پشت کلمه تخفیف پنهان نکن من خودم با چشمهای خودم دیدم که توی شرکت شما بعضی ها خریدی انجام نمیدند من با چشمهای خودم دیدم که جعل مهر فروشگاه میشه من با چشمهای خودم دیدم که باید پول بدی فاکتور بخری عزیز من دوست خود من کسی بود که از آقای رضا کیانی فاکتور خرید یکی از بچه ها مدرک دارم که پول پیش به حساب آقای رضا مصطفایی واریز کرد برای جایگاه فعال کردن و چون بقیه آن نداد و ثبت نزد هنوز پول ایشون بهش برنگشته چه کثافت کاریهای که این دوتا به اصطلاح لیدرنمیکردند باور کن همین آقایون یا بعضی از نمایندگی شهرها پول پیش میگیرند به اسم ثبت جایگاه و پول تو حسابشون ذخیره میکنند عزیز من کجایی که بیام جلوت از قرآن قسم بخورم که توی سیستم شما این وضعیت ها هست فاکتور سازی انجام میشه بابا من با چشمهای خودم دیدم دیگه از این بالاتر مدرک هم دارم که توی نمایندگی شهرها این کار داره انجام میشه اگر مسلمان هستی یه درصد فکر کن حرفهای من یه درصد درست باشه پس برو تحقیق کن بعد بیا سنگ تخفیفات به سینه بزن و اینطوری خودت مدیون افکار ملت نکن اگه توی سیستم بازاریابی شبکه ای هم خطا میرند قبول بابا حداقل هموم محصول هم وجود داره ولی اینجا چی خریدی انجام میشه ؟؟؟؟؟؟ اگه اونجا خطا میرند اینجا بخدا بدتره اینجا با حقه پول گرفته میشه برای ثبت جایگاه این بفهم سیستم از پایه غلط پشت کلمه تخفیف خودش قایم کرده تخفیفان ، نت برگ هم همین کار می کنه اگه از مغازه دار پول میگیره قبول شما هم اگه من بخوام از تخفیفات فروشگاههای شما استفاده کنم از من سهم اشتراک میگیری غیر از اینه اگه غلط می گم بگو غلط می گی ؟ دوم من هنوز جوابم نگرفتم چرا آتلیه آویژه افشین فاتح لگ شرکتتون در شیراز و تهران جزو فروشگاههای طرف قرارداد یعنی ما عکاسی بهتر از ایشون تو تهران و شیراز نداریم یا نکنه عکاسی ها از مشتری زیادشدنشون بدشون میاد عزیزمن حرف من اینه برو تحقیق کن من اون زمان که تخفیفات بودم تنها فروشگاهی که تهران طرف قرارداد بود همین عکاسی بود جالبه تا 5 ماه هم لیدرهای تهران با این عکاسی خودشون اکتیو می کردند چرا چون با فاکتور جعلی خودش اکتیو کردند شاید یه عکسی انداختند یه فاکتور 500 گرفتند اسم این چیه ؟؟؟ برو تحقیق کن اگه توی نمایندگی شهرها اگه این وضع فاکتورسازی نبود بیا هر چی دلت خواست به من بگو اگه مدرک نداشتم این حرف بهت نمیزدم این سیستم با این که مجوز شبکه سازی نداره داره این کثیف کاریها انجام میشه وای به حال روزی که مجوز بگیره چه شود

 • محمد ۱۳۹۵/۰۹/۰۲ :: ۱۱:۱۶
  0 - 0

  داداش من من نگفتم کسی اینجا اشتباه نمی کنه. همه جا از این مدل آدما هستن. تو شهر خود ما هم یه بابایی مهر مغازه جعل کرده بود ولی چون تیم بازرسی فاکتورارو با فروشگاها چک می کنن و استعلام میگیرن دستشون رو شد و همشون تعلیق شدن.شما برو خودت داخل سایت ثبت بزن کسی کاری باهات نداره. همه ی فاکتور ها چک میشه و استعلام گرفته میشه دیگه کسی که خودش میره فاکتور جعل می کنه یا از این دست کارا واقعا خودشون مقصرن مگه شرکت گفته فاکتور جعل کنین. خوشبختانه داخل شهر ما دستگاهای پوز شرکت داخل مغازهای طرف قرداد نصب میشن و کسیدیگه نمیتونه فاکتور جعل کنه. هر جا نگاه بکنی از این دست آدما هستن چه ادارات دولتی چه خصوصی چه شرکتای بازاریالی شبکه ای . هر جا نگاه کنی فساد هست اگه سبستم از فساد حمایت کنه خودشم میشه فاسد . ما حتی مغازه هایی که فاکتور بیخودی میدن رو لغو قرار داد می کنیم . والا من خودم ثبت زدم 10 نفر دیگم آوردم از هیچ کسی یک ریال پول پیش یا هر چی گرفته نشده .

 • ناشناس ۱۳۹۵/۰۹/۰۲ :: ۱۴:۲۹
  0 - 0

  سلام آقا رضا، شما به پلیس آگاهی و ستاد خبری وزارت اطلاعات مراجعه کنید و با گزارش عملکرد این مجرمان اقتصادی قدمی در جهت تکمیل پرونده قضایی شرکت اقتصاد گستران میهن مهر بردارید
  پس ازدستگیری و بازداشت سرکرده های این شرکت هرمی و انهدام کامل این گروهک کلاهبردار باید منتظر اخبار مربوط به محاکمه ایشان بود.
  همانطور که اعلام شده کلیه عوامل
  شرکت حتی بازاریابان مجرم تلقی میگردند. احتمال صدور احکام سنگین به منظور متنبه کردن جماعتی که هشدار و تذکرات را به سخره گرفته و به قانون دهن کجی نمودند وجود دارد.

 • رضا ۱۳۹۵/۰۹/۰۲ :: ۱۵:۱۲
  0 - 0

  سلام
  دوست عزیز والا من لیدرهایی که میشناسم هنوز دارند تهران کار میکنند دوم اگه میدونستم کجایی برات مدرک می اوردم که هم توی تهران و هم توی شهرستان سراغ دارم که فاکتور جعلی میره بالا و تا جایی که الان تحقیق کردم دستگاه پوز فقط یه تعداد محدود هست دیگه هم سرت درد نمیارم از مراجع شرعی هم بپرس این پولها گرفتنش از نظر شرعی اشگال داره و غیز از نقص هایی که گفتم نقص دیگه این سیستم این که ثبت جایگاه زدن دست لیدر راس مطمان باش یه روزی بلایی که به سر من اومد سرت میارند یکم صبر کن دیر نشده

 • مجید ۱۳۹۵/۰۹/۰۳ :: ۱۱:۲۶
  0 - 0

  اصلا ثابت کنید که اون پروانه کسب صنفی برای شرمت تخفیفات هستش؟؟؟؟؟؟؟ اصلا هیج کجای سایت تخفیفات اسمی از شرکت اقتصاد گستران میهن مهر نبرده

 • عادل ۱۳۹۵/۰۹/۰۸ :: ۱۹:۰۱
  0 - 0

  اقا بخدا این تخفیفات و امثال اون عددی نبودن از وقتی ایران هشدار و ٩٠ و mlm منفی اینا رو زد چنان تو چشم اومدن که لیدرای شرکتای قانونی اینقدر کنجکاو شدن که این خورده پاها افتدن سر زبونا،. همین جوری یکی از لیدرای من و بردن. با این تغییر پلن شرکتای قانونی که یکم کار سخت تر شده واقعا سر زبون آوردن اینا بدتره.هزار تا شرکت غیر قانونی هست اینا که از همش داغونتر بودن یهوهی انگار تبلیغات صدا سیما دادن که واسه لیدرامون کنجکاو سازی شده..بنظر من ارزش بیخود دادن به اینا از کاه بدون هزینه ازشون کوه ساختنه.اینقدر الان راههای آگاه سازی بهتر هست که اینا سواستفاده نکنن.

 • مهرزاد ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ :: ۰۵:۴۶
  0 - 0

  من پرینت پروانه کسب اقای اسماعیلی رو دارم میتونید پیداش کنید و کد ایسیک رو چک کنید
  پروانه کسب کاملا قانونیه

  • پوریا ادیب فر ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ :: ۰۹:۱۹
   0 - 0

   عرض سلام و احترام
   در مقاله قبل در رابطه با عملکرد شرکت تخفیفات تصویر مجوز صنفی شرکت تخفیفات را منتشر کردیم‌.
   دوست عزیز مسیله اینجاست که شرکت تخفیفات عملکردش شبکه ایست و مجوز بازاریابی شبکه ای لازم دارد و تا به الان این شرکت دارای مجوز بازاریابی شبکه ای نبوده است.
   سپاس

 • رضا ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ :: ۱۴:۳۲
  0 - 0

  برای بیرون اومدن از این شرکت باید چی کار کرد ؟ با توجه به اینکه جایی برای حذف جایگاه نداره ؟

  • پوریا ادیب فر ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ :: ۱۲:۲۹
   0 - 1

   سلام و عرض ادب
   متاسفانه اطلاعاتی در این زمینه نداریم.

 • رحيم ٠ف ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ :: ۱۹:۲۵
  0 - 0

  باعرض سلام .اگه تخفیفات خلاف
  دولت بود در نتفه خفه
  میکردوهیچ وقت نمذاشت کار به
  اینجاها بکشه….

  • asad ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ :: ۱۸:۰۶
   1 - 0

   شرکت تخفیفات طبق نامه شماره9510110731501202به شماره پرونده9509980731500110 به شماره
   بایگانی950119 به تاریخ1395/10/25در شعبه15بازپرسی دادسرای ویژه جرائم امنیتی شیراز قرار منع تعقیب دائم صادر
   گردید که این حکم مبنی بر قانونی بودن این شرکت است

 • محمد ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ :: ۱۲:۰۲
  0 - 0

  سلام
  اگر تخفیفات غیر قانونیه پس چرا بیمه عمر پاسارگاد
  داره شبکه ای کار میکنه اونم در چند سطح
  تازه مجوز هم نداره
  ادمین گروه خواهشا جواب منو بده اگر هم نمیدونی
  الکی جو رو خراب نکن تخفیفات قانونیه اگر نبود تا
  الان جمع بود
  مرسی

  • پوریا ادیب فر ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ :: ۰۸:۴۴
   0 - 0

   عرض ادب
   بیمه ها مطابق با آیین نامه 54 بیمه ها می توانند در چند رده پورسانت بدهند ولی شرکت های امثال آی نوتی و تخفیفات خصوصی هستند و هیچ پشتوانه اجرایی و تایید سازمانی بابت روش کاریشون وجود ندارد.
   موفق باشید

 • Mr S ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ :: ۰۹:۱۹
  0 - 0

  سلام از دوستان ایرانیان ام ال ام
  خاهش میکنم این پیامو منتشر
  کنن.
  تا هرکسی ک خاست بتونه با
  چشم باز انتخاب کنه.
  عزیزان جسارت منو ببخشید.
  نقدایی ک خوندم به نظرم
  منطقی نیومد.
  با اجازتون میخام این سیستمو
  منطقی نقد کنم.
  اولا ک سیستم بی عیب دین
  الهیه.
  هر سیستمو سازمانی ی باگی
  داره اموی با اون بزرگیش. باگ
  قاعده ی هرم یا همون عرضه و
  تقاضارو داره.
  هر کسی هر جایی تو هر کاری
  گفت ما بی عیبیم صادقانه میگم
  فرار کنید.
  در حال حاضر من تو سیستم
  بست وی فعالیت میکنم و مدتی
  تجربه ی کار تو سیستم تخفیفاتو
  داشتم.
  ب نظر من خیلی بخشای این
  سیستم خیلی خوب و خیلی
  بخشاش واقعا فاجعه بود.
  در حال حاضر بیستو اندی ساله
  ک به طور جدی صنعت شبکه
  داخل ایران جا افتاده.
  پنج ساله قانونی شده بگم
  اشتباهه توسط دولت سازماندهی
  شده و پنج سالیه ک تحت
  نظارت کنترل شده و هدفمند داره
  فعالیت انجام میشه.
  متاسفانه تعدادی از شرکتایی ک
  تو این عرصه دارن فعالیت
  میکنن هنوز تو مرحله ی
  استارتاپ بسر میبرن ک نباید
  اینطور میبود.
  ما میتونستیم از صفر شرو نکنیم
  نمیگم هفتاد سال تجربه ی نت
  دنیا اقلا بیست سال تجربه ی
  نت ایران خودمونو پیاده کنیم و
  ادامه ی اونو بگیریم ک اینطوری
  نشد.
  اما من ی اعتقادی دارم هر
  اطفاقی ک توی کشورای پیشرفته
  افتاده چند سال بعدش توی
  ایرانم تکرار شده.
  بلاخره خدمات هم میاد جزو
  پروداکت های شرکتا.
  من اولین نقدمو اینجا مطرح
  میکنم.
  اگ خدمات بیاد بالا ما داریم
  کارت تخفیف میدیم.
  ی شرکت گردن کلفت ام ال امیم
  بیاد بگه من میام ژتون تخفیف
  تیکت دیسکانت کارت رویالیتی
  کارت یا هرچی ک شما اسمشو
  میزاری اصلا رایگان اشانتیوم
  میزارم کنار کالا هام. اما چن تا
  محصول یونیک ارزون قدرتمندم
  دارم ک بیرون پیدا نمیکنی.
  اونموق چی؟
  کف مجموعه ی شما نمیگه چرا
  باید اصلا مبلغ هزارتومن بابت
  چیزی ک کمپانی ایکس داره
  رایگان میده بپردازم.
  ن اصلا زحمت خریدو ب خودم
  بدم تخفیفمو بدم در صورتی ک
  داره اون کمپانی رایگان میده
  خریدم نمیخاد بکنم بابتش پول
  تخفیفم همش مال خودمه
  نمیخاد برگردونم ب شرکت(برهه
  ای ک ام ال ام ایرانم محصولاتی
  مثل محصولات زیبایی کمپانی
  جِنِس داره)
  مسوله ی بعدی نت هر روز داره
  آپدیت میشه شرکتی ک من ب
  تازگی فعالیتمو توش استارت کردم
  ب طور واقع با نت روز دنیا و
  محصولاتش از محصولات بازار
  واقعا ارزونتره و با کیفیتتر و قابل
  رقابته. ما کربوپروتعین وی دویس
  پنجا سیصد هزارتومنی بیرونو با
  ی برند معروف و درجه یک داریم
  صدو هفتاد میخریم رنگ مو
  هفتاد تومنی فلان شرکت و بیس
  سی تومنی بیرونو پونزده شونزده
  تومن میخریم.من خیلی وقته بعد
  چندین سال شبکه سازی فالو
  زیادی نمیزنم شرکت خودش
  فالوست.
  حالا ب نظرت تخفیفاتی ک هنوز
  توش فاکتور بازیه و تخلف میشه
  هنوز طبق تکنولوژی و سیستم
  کاری سال ٨٣ داره کار میکنه ی
  کارت تخفیفم ما بیاریم رو سایت
  میتونه رقابت کنه؟
  دومین باگش آپدیت نبودنشه و
  جعل فاکتورایی ک خودم دیدم.
  مسوله ی سوم.
  الان من دارم کار میکنم ذهنیت
  تخفیفاتیم میخاستم ی جایگاهم
  تو دست خودم ب اسم خواهرم
  بزنم ک از دو جا پورسانت بگیرم
  سریع لیدرم مخالفت کرد و از
  این ک وزارت بلاک کنه چن ماه
  اکانتم بره شاید مجموعم بریزه
  ترسوندنتم.
  اما سیستم تخفیفات بدون تعارف
  هیییچ نظارتی روش نیس.
  ما نودو یک مجوز دادیم ک دیگ
  ی لیدر کوستی پول خرید بچه
  هارو اکانتارو برنداره خریدم نزنه
  فرار کنه بره.
  کوچیک ترین چیزش فروشگاهاشه
  نظارت روش نیس.
  من تهران زندگی میکنم دوبار این
  مسوله برام پیش اومد ی بار لول
  سه من میخاس اکتیو کنه ی
  لباس فروشی بود ک درصد
  تخفیفش چهل بود واس این
  بچه بیست زد. گفتم چرا گفت
  اونموق ک قرار داد بستیم
  نفهمیدم انقد ضرره. “اگر دوست
  داری قیمت بالاتر میزنم تو فاکتور
  پرداختیت همین بشه ولی چهل
  درصد تخفیف میدم” اصلا کاری
  ب تخلفش ندارم اما کل این
  صحبتا جلو یوزر خام من گفته
  شد. ی بارم سمت شرق فهمیدیم
  طرف بیس درصد تخفیف داده.
  قیمتو ولی بیس درصد برده بالا
  آخرش همون قیمت اصلی افتاده
  ینی عملا تخفیفی نداده فقط
  فاکتور خورده.
  باگ بعدی باینر بودن پلنشه
  گفتم که ذهنیت این سیستم تو
  اوایل دهه هشتاد و اواخر دهه
  شصته اما الان اواخر نودیم.
  باینرای الان مثل همون کمپانی
  خارجی جِنِس ی کتیم پورسانت
  میده کم میده اما میده. شخصا
  چندین لیدرای چن صد نفره یا
  چن هزار نفره میشناسم ک ی
  هزارتومنیم نمیگیرن. یکتین ی
  محور فعال دارن.
  باگ بعدی و اصلیترین باگ
  لیدرشیپ شرکته. ک واقعا مشکل
  داره جایی ک من نشسته بودم
  موق بلن شدنم فهمیدم چندین
  نفر بالاسر من جایگاه داشتن من
  کار میکردم اونا پورسانت
  میکشیدن اما من تا حالا ندیده
  بودمشون.
  این ک زمانی ک شما دست ی
  لیدر ثبت میزنید جزو اموال
  شخصی اون ب حساب میاید و
  این مسوله فقط تو لیدرای راس
  صدق میکنه ن کف.
  ینی شما میتونی جا ب جا شی
  ولی فقط تو دست اون لیدر راس
  نمیتونی از کت اون خارج بشی
  و بیای تو ی کت دیگ شروع ب
  کارکردن کنی.
  جایگاهای عجیب غریب تو هم
  تو هم خورده من بعد چن ماه
  کار کردن فهمیدم چن تا از
  کراسام لیدرامم هستن. ینی تو
  خط آپلانمن. جایگاهی ک من
  داشتم ب عنوان استارتر ی
  بخشی از تهران تو دست تعادل
  یکی از لیدرای راس بی تعادل
  بود.
  میدیدم یکی مثل
  آقای “رض-مص” کل تیمو داره
  میگردونه و الباقی اون گوله عملا
  دارن سیگار میکشنو تو دفتر
  میچرخن و اقای ر-م عملا زحمتو
  سختی کل تیم گرد اونه.
  اونموق قبل این ک شرکت بست
  وی استارت کنم اعتقاد داشتم با
  قوانینی ک آیین نامه وزارت خونه
  گزاشته و سبک کاری شرکتای ام
  ال امی و اشبا روانی جامعه ب
  خاطر کارکرد اشتباه یسری لیدرای
  راس ام ال ام واقعا تنها امید با
  تمام نقصا و مشکلات شرکت
  تخفیفاته.
  اما الان میبینم داره اوضا بهتر
  میشه. قوانین منطقیتر میشن و
  شاید بتونیم ی زمانی با بازار
  جهانی رقابت کنیم.
  مین تین اجباری ماهانه بلاخره
  برداشته میشه این قانونی ک س
  ماه خرید نکنی جایگات بلاکه ب
  جا این ک شرکتارو مجبور کنن
  محصول درستو ب قیمت بیارن
  بلاخره اصلاح میشه اگ بخایم
  بریم تو بازار جهانی.

  اما با چشم باز انتخاب کنیم
  تخفیفات جم نمیشه چون با باگ
  قانون اومده بالا قانونم بخان
  عوض کنن چون ضرری ب کسی
  و چیزی نمیرسونه مجوز میگیره.
  اما نگران روزی باشید ک قانونو
  عوض کنن و ماهم کارت تخفیف
  بیاریم.
  بلاخره یا برا الانتون کار میکنید
  یا ده سال بعد. یا نوک دماغو
  میبینید یا چشم انداز بلند مدت
  دارین.
  موفق باشید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

perm_identity

textsms