مهراب صدوقیان زاده به شرکت سیمرغ عصر تجارت پیوست

به جرات می توان گفت سال 95 برای شرکت سیمرغ عصر تجارت سال پر فراز و نشیبی بوده است. فراز و نشیب هایی که کم و بیش از مجله بازاریابی شبکه ای ایرانیان ام ال ام منعکس شده. اما اخبار جدید شرکت سیمرغ عصر تجارت حاکی از آن است که این شرکت با مهراب صدوقیان زاده به توافقات نهایی رسیده است.

مهراب صدوقیان زاده که فعالیت بازاریابی شبکه ای خود را با شرکت کوئست در سال 1382 آغاز کرد و پس از مدتی به نفر اول شرکت کوئست در ایران تبدیل شد، پس از مدت ها دوری از نتورک ایران، این روز ها شرکت سیمرغ عصر تجارت را برای ورود به عرصه نتورک قانونی انتخاب کرده.

مهراب صدوقیان زاده در سیمرغ عصر تجارت

ورود مهراب صدوقیان زاده به شرکت سیمرغ عصر تجارت به چند جهت حایز اهمیت است :

 1. مهراب صدوقیان زاده که به جرات به عنوان یک نتورک مارکتر بین المللی شناخته میشود، قطعا حضورش در شرکت سیمرغ عصر تجارت باعث اعتبار بخشیدن به شرکت خواهد شد.
 2. مهمترین ضعفی که به شرکت سیمرغ عصر تجارت وارد میشد را عدم حضور یک شخصیت قدرتمند در حوزه ی بازاریابی شبکه ای میدانستند که این امر باعث شده بود تا شورای راهبری این شرکت نتوانند به درستی استراتژی های توسعه شرکت را تعیین کنند که با اضافه شدن وی باید منتظر تغییرات بنیادینی در این شرکت باشیم.

 

مجله بازاریابی شبکه ای ایرانیان ام ال ام برای تمام بازاریابان شرکت سیمرغ عصر تجارت و جناب آقای مهراب صدوقیان زاده آرزوی موفقیت دارد.

 

دیدگاه ها

 • فرشید رحیمخانی ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ :: ۱۲:۰۱
  0 - 0

  فرق بازاریابی شبکه ای قانونی با کویست زمین تا آسمون و در آینده معلوم میشه نتیجه ورود ایشون تا چند ماه دیگه.

 • حسین درخشانی ۱۳۹۵/۰۶/۱۹ :: ۱۲:۴۲
  0 - 0

  زنده باد سیمرغ

 • Hamid ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ :: ۱۵:۵۳
  0 - 0

  اقای صدوقیانزاده ، در شرکت فوراورلیوینگ ولرد وارد شدند ولی چون نتونستن سیستمشون و پیش ببرند بهانه های دیگری اوردند ، و یکسال گذشته هم در شرکت جینس گلوبال وارد شدند اونجا هم نتونستند در مدت یکسال به یک درامد ثابت برسند و نتیجه ایی بگیرند ، امیدواریم که در سیمرغ بتونن نتایج خوبی بگیرند

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

perm_identity

textsms